(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

SEFAKÖY Temizlik Şirketi

Abone Grup Sefaköy Temizlik şirketi olarak, Küçükçekmece ilçemizde ev, ofis, dış cephe, ilaçlama, hastane, okul, iş yeri, inşaat sonrası temizlik, zemin yıkama, cam temizliği ve  zemin cilalama v.b gibi mekânlarınızın tüm temizlik ihtiyaçlarını, profesyonel temizlik ekipmanı ve ekibimizle temizliyoruz.

Modern teknolojik ekipmanlarımız ve deneyimli temizlik personellerimiz ile hizmetinizdeyiz. Hızlı ve güvenilir ekiplerimizle temizlik alanlarınızı en ince detayına kadar temizliyoruz. 

☎ 0530 240 83 08 (Mobil)

☎ 0212 245 56 62 (Sabit)

✉  info@abonegrouptemizlik.com

Beşiktaş Temizlik Şirketleri

Sefaköy Temizlik Şirketi

Sefaköy Temizlik Şirketileri arasında, Deneyimli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile Küçükçekmece ve tüm İstanbul bölgesinde birçok başarılı projeye imza attık. Sadece temizlik değil, firmalarınızın ihtiyaçları doğrultusunda firmanıza destek personelleri sağlamaktayız. Temizlik ihtiyacınız olması durumunda, yapmanız gereken temizlik detaylarını aktarmak, sonrası bizde. 

EV TEMİZLİĞİ SEFAKÖY

Ev temizliği hizmetimiz 2 şekildedir. İnşaat sonrası boş daire temizliği ve eşyalı daire temizliği olmak üzere ev temizliği hizmetini ikiye ayırmaktayız. Buna göre talebinizi belirtmeniz yapılan temizliğin kalitesi açısından önemlidir. Eşyalı daire temizliğinde 1-2 bayan yeterli olurken, inşaat sonrası daire temizliğinde en az 3 kişilik ekip gerekmektedir bunun yanında ekipman gerekmektedir. (Yer kazıyıcı jileti, cam kazıyıcı jileti, pronto, kireç sökücü v.b kimyasal ve ekipmanlar)

Abone grup temizlik şirketi olarak, İstanbul’da evlerinize profesyonel bayan temizlik personelleri gönderiyoruz. İsterseniz ekip halinde gelip temizliyoruz isterseniz de sizin talebinize göre personel sayısına göre personeli malzemeli veya malzemesiz şekilde gönderiyoruz. Beğenmediğiniz halde tekrar temizlik yapıyoruz.

Yapılacak olan temizlikte, saatlerimiz esnek olup sizin taleplerinize göre temizlik saatleri belirlenmektedir. Ev temizliği için normal çalışma saatleri sabah 9’dan akşam 5’e kadardır. Yapılan temizlik sonrası, personelimize ek bir ücret ödemenize gerek yoktur. Yemek, Yol, Ulaşım, Sigorta v.b giderler firmamızca karşılanır.

Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız Abone Grup Temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.

SEFAKÖY TEMİZLİK ŞİRKETİ FİYATLARI

Sefaköy temizlik şirketi fiyat politakımız 2017 yılında bu şekildedir. Temizlik şirketlerinin vereceği hizmeti tamamen öğrenmede  fiyat vermesi doğru olmaz. Bu sebeple ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, vereceğimiz fiyat sonrasında anlaşma sağlandığı halde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi garanti etmekteyiz.

1 Temizlikçi Bakırköy Gündelikçi Kadın Personel150 TL
2 Temizlikçi Bakırköy Gündelikçi Kadın Personel Malzemeli300 TL
2 Kadın 1 Erkek Camcı Ekipmanlı Temizlik Ekibi500 TL

 İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK NASIL YAPILIYOR ?

Ofislerinize, iş yerlerinize, mağazalarınıza ve evlerinize taşınmadan en önce en güzel malzemeleri seçip yaptırıyorsunuz, sonra sıra inşaat sonrası temizliğe geliyor. Zemin ve duvarların temizliğinden bir çok bölgenin temizliğinde kullanılacak kimyasalların doğru kullanımı çok önemlidir.

Yapılacak yanlış bir uygulama zemini bozar ve bunun geri dönüşü maalesef yoktur. Zemin türüne göre yapılacak temizlik önem içermektedir. Bu yüzden inşaat sonrası temizlikte profesyonel bir firmadan hizmet almanız sizin faydanıza olacaktır.

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerin de, zemine göre kimyasal kullanmaktayız. Personelimiz bu konuda bilgili ve sorumluluk sahibidir. İnşaat sonrası temizlikler de ekip olarak hizmet vermekteyiz, çünkü yapılan temizliğin kalitesi bizim için önemlidir, en büyük referans kaynağımız siz değerli müşterilerimizden oluşmaktadır.

SEFAKÖY OFİS TEMİZLİĞİ

Siz de iş yerlerinizde düzenli temizlik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, sizin yaptıracağınız temizlik hizmeti ile profesyonel temizlik şirketinin yapacağı temizlik arasında uçurum kadar fark vardır.

Abone Grup Sefaköy temizlik şirketi olarak, Küçükçekmece bölgesine ofis temizliği hizmeti vermekteyiz, sizin talebinize göre ister periyodik olarak her akşam görevlendireceğimiz deneyimli temizlik personellerimiz ile ofislerinizi profesyonel temizlik ile tanıştıralım. Kullandığımız tüm ekipmanlar ve personelimizin tüm giderleri firmamıza aittir.

Bilindiği üzere temizlik hayati bir meseledir, düzenli olarak yapılmadığında çalışanlarınızın verimi düşer. Düzenli olarak yapılan temizlik hizmetleri firmanıza kurumsal bir hava katar, müşterileriniz de olumlu bir algı yaratır. Kullandığımız ekolojik ürünler ile sizlere daha sağlıklı ortam sağlamaktayız. Lavobolarınızın portakal kokması kulağa hoş gelmiyor mu ?

Sefaköy Temizlik Şirketleri Fiyatları

Ofislerinizin temizliği konusunda dışarıdan bir firmadan yardım almak hem daha makul fiyatlar ile bu işin içinden çıkmanıza hem de daha kaliteli temiz ortamda çalışmanızı sağlar.

Ofis temizlik paketleri ister haftada bir gün, ister hafta da 2-3-4-5-6-7 gün sizin talebinize göre değişmekte olup, genellikle ofis çalışanları çıktıktan sonra yapılır. Size özel hazırlayacağımız fiyat teklifi ve temizlik planı ile işletmeleriniz makul fiyatlara tertemiz olacaktır. Sefaköy temizlik firmaları arasında en fazla ofis temizliği yapan firma Abone Grup Temizlik firmasıdır.

 CAM TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ SEFAKÖY

    Abone Grup Temizlik Şirketi olarak, Sefaköy ve diğer semtlere deneyimli cam temizliği uzman personellerimiz ile dış cepheleriniz ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz.

    Kullandığımız özel ilaçlar ve ekipmanlar ile dış cephe temizliğinde kalitemizi sizlere kanıtlıyoruz. Firmanızın ihtiyacına göre ayda bir kere ayda iki kere oluşturduğumuz paketler ile dış cephelerinizin temizliğini üstleniyoruz.

     İşletmeleriniz dış görünümünü yeniliyor sizlerin kurumsal yapınıza katkı sağlıyoruz. Günümüz de bir çok firmanın müşteri ile teması dış cephesinden başladığını düşündüğümüzde, müşteriniz de oluşturduğunuz ilk görünümün önemini bizim size söylememize gerek bile yok.

Dış cephe temizliği firmanız açısından çok önemlidir ve iddia ediyoruz bizim temizlediğimiz dış cephe ile müşterilerinizin dikkatini çekeceksiniz.

  Cam temizliğinde kullandığımız kimyasallar ve organik maddeler dış cephelerinizi parlatıyor, firmanız dışarıdan görünümünde müşterilerinizi cezbediyor, temizlik şirketleri, çok sayıda olmasına rağmen profesyonel dış cephe temizliği yapan firma bulmanın zorluğunda sizler Abone Grup Sefaköy temizlik kalitesine güvenebilirsiniz.

Ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi garanti etmekteyiz.

Sefaköy Dış Cephe temizlik şirketi olarak,  paketlerimiz de sizin taleplerinize göre değişmekte, ister hafta da bir ister hafta da 2 isterseniz de ay da bir olmak koşuluyla deneyimli cam temizlik personelimiz dış cephenizi siler ay sonu firmanıza fatura kesilir.

 Yapacağımız fizibilite sonucu fiyat teklifi hızlı bir şekilde hazırlanır. Bize 530 240 83 08 mobil hattımızdan veya 212 245 56 62 sabit hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir. İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir. Bizim tavsiyemiz ekip temizliğidir, sizin beğenmediğiniz temizlik hizmetinin bizim gözümüzde değeri yoktur.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.

Aynı Gün İçinde Rezervasyon Yaptırarak Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Aynı gün içinde hizmet için bizi arayarak acil temizlik talebinde bulunabilirsiniz, bunun için ek ücret talebimiz yok, fakat ekiplerimizin uygunluk durumunu sormanız gerekmektedir.

Temizlik Personel Gelmediği Durumlarda Ne Olur ?

Öncelikle temizlik sektörü insan odaklı bir sektör olduğu için, zaman zaman kaza ve benzeri aksilikler yaşanmakta bu sebeple istenmeyen durumlar ortaya çıkmaktadır. Bir çok temizlik firması, temizlik personeli bulamadığında size bu gibi bahaneler sunmaktadır. Biz, size sözleştiğimiz tarihte %99 oranında personelimizi yollarız. %1’lik kısımda gerçekten kaza ve benzeri durumlardan kaynaklanır onu da telefi etmekteyiz.

Sadece Cam Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Evet sadece camlarınızın temizliği için personel talebinde bulunabilirsiniz, bilmenizi isteriz ki 3+1 dairenin iç ve dış cam temizliği ortalama 4 saat sürmektedir.

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat