(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

Sefaköy Temizlik Şirketi

Abone Grup Temizlik şirketi olarak, Sefaköy, Beşyol, Florya gibi bölgelerde Ev, Ofis, Dış Cephe Cam Temizliği, Taşınma öncesi temizlik hizmeti, Tadilattan sonra temizlik hizmeti, Haşere ilaçlama gibi bir çok hizmeti profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla yaklaşık 20 yıldır sağlamaktayız.  Küçükçekmece İlçemizde temizlik şirketi arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Güvenilir ve Deneyimli personellerimizle hizmetinizdeyiz.

Eşyalı Ev Temizliği

Dairelerimizin ya da evlerimizin temizliği  ve düzeni sağlığımız ve verimli çalışma hayatımızın olması açısından öneme sahiptir, vaktimizin büyük bir bölümünü evlerimizde geçirmekteyiz. Son zamanlarda salgın hastalıkların artması sebebiyle ev temizliği daha önemli bir hale gelmiştir.

2022 Yılı Eşyalı Ev Temizlik Fiyatları

Fiyatlarımız istediğiniz temizliğin detayına göre değişmektedir. En uygun ev temizliği fiyatları Küçükçekmece ilçesi için 300 liradan başlamaktadır. 1 Kadın personel gelmektedir, gelen personelimiz 8 saate kadar çalışabilmekte ve öğle yemeği size ait olmaktadır. Personel malzemesiz olarak gelmektedir. Dairenizin büyüklüğüne göre ve taleplerine göre fiyatlar artmaktadır.

Taşınma Öncesi Temizlik Fiyatları Sefaköy

Taşınma öncesi temizlikler genellikle yoğun bir tadilat olmadıysa bir gün içerisinde bitirilip teslim edilmektedir. 

Evinizin büyüklüğüne göre, temizlik ekibinin sayısını belirlemekteyiz. Ekiplerimizin çalışma saatleri 8 saat ile sınırlıdır.

Sizin de bildiğiniz üzere taşınma öncesi temizlik en ince detayına kadar yapılmalıdır. En ufak ayrıntı atlanmadan, daireniz temizlenmektedir. Bu işin ciddiyetinin farkında ekibimizle profesyonel olarak taşınma öncesi temizlik hizmeti sağlamaktayız. 

Camlarınız profesyonel cam temizlik personelleri tarafından, uzanması güç noktalarda uzatma yardımı ile silinmektedir, bazı durumlarda iskele de kurulmaktadır. 

PROFESYONEL DETAYLI EV TEMİZLİĞİ

Ekip temizliği istediğinizde, detaylı ince temizlik, ekipmanlı ve malzemeli profesyonel ekip, Buhar Makinesi ve Elektrik Süpürgesi temizliğe dahildir bu hizmet için fiyat sorunuz.

Bu temizlik hizmetinde her hangi bir ekipman ya da kimyasal temin etmenize gerek yoktur. Gerekli tüm malzeme ve ekipmanlar tarafımızca getirilmektedir. Elektrik süpürgesi, Merdiven, Buhar makinesi, ağır yağ sökücü, Cif, Genel Temizleyici, Porçöz, Çamaşır suyu gibi kimyasallar da gelmektedir.

Bahar temizliği olarak da bilinen bu temizlik türü Sefaköy bölgesi için minimum 800 liradan başlamaktadır ve en az 2 personel ile hizmet sağlanmaktadır.

Personellerin en fazla 8 saat kadar çalışabildikleri bilinmesi gerekmektedir. Bu sebeple talep ettiğiniz temizliğin detaylarını bizimle paylaştığınızda doğru personel sayısını belirlemekteyiz.

Sefaköy Ofis Temizlik Şirketi

Ofis Temizliği Şirketi , Ücretsiz keşif hizmeti ile ofislerinizin temizlik ihtiyaçlarını belirliyoruz. Uygulanacak temizlik hizmetinin sürelerini ve içeriklerini sizinle beraber belirledikten sonra, tüm temizlik malzemeleri ve ekipmanları tarafımızca temin edilerek detaylı şekilde ofisinizi temizliyoruz.

Sefaköy, Beşyol, İnönü mahallesi ve yakın semtlerine özel düzenli temizlik taleplerinizde 3-4 saatlik ofis temizliği hizmeti de sunulmaktadır.

Ofis ya da iş yerlerinizin ihtiyaçlarına göre temizlik hizmeti sağlamaktayız. Mesai sonrası ya da mesai öncesi malzemeli ya da malzemesiz olarak temizlik hizmeti sağlamaktayız. Genel olarak ofisler uygulanan temizlik programları aşağıdaki gibidir.

Ayda bir defa cam ve çerçeve temizliği

Ayda bir defa veya 2 defa ofis temizlik hizmeti

Düzenli haftanın her günü temizlik hizmeti

Hafta sonları detaylı ofis temizliği,

Salgın hastalıklar sonrası ihtiyaç haline gelen dezenfeksiyon hizmeti ile ofislerinizi haftanın 7 günü dezenfekte edebiliyoruz. Düzenli olarak dezenfekte edilen ofislerde vaka sayılarında azalma görülmektedir. Hastalığın yayılma hızını düşürmektedir, uzmanların da belirttiği gibi dezenfeksiyon sonrası virüs ve bakterilerin %99.9′ a kadar yok olduğu bilinmektedir.

Ofisinizin metrekaresine göre ve istenilen detaylara göre düzenli olarak ofis temizliği hizmeti alabilirsiniz. Makul fiyatlarımız ve kaliteli hizmet anlayışımız ile bir çok firmaya yıllardır temizlik hizmeti sağlamaktayız.

Temizlik şirketlerinizden hizmet almanızın başlıca avantajları; personel işlemleriyle uğraşmazsınız, sigorta, yol, yemek gibi ücretleri temizlik firması karşılar bunun yanında yıl sonu bütçenize baktığınız da temizlik şirketinden aldığınız hizmet daha avantajlı olacaktır. Bu da ekonomik açından firmanıza yarar sağlamaktadır.

Ofis temizliğinde başlıca yaptığımız işler, iç dış detaylı cam temizliği, ofis içinin detaylıca temizlenmesi, sandalye ve koltukların silinmesi, talebiniz olursa yıkanması. Halıflekslerin yıkanması, ulaşılması zor alanların temizliği gibi.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir. İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir.

İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir. Bizim tavsiyemiz ekip temizliğidir, sizin beğenmediğiniz temizlik hizmetinin bizim gözümüzde değeri yoktur.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.

Aynı Gün İçinde Rezervasyon Yaptırarak Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Aynı gün içinde hizmet için bizi arayarak acil temizlik talebinde bulunabilirsiniz, bunun için ek ücret talebimiz yok, fakat ekiplerimizin uygunluk durumunu sormanız gerekmektedir.

Temizlik Personel Gelmediği Durumlarda Ne Olur ?

Öncelikle temizlik sektörü insan odaklı bir sektör olduğu için, zaman zaman kaza ve benzeri aksilikler yaşanmakta bu sebeple istenmeyen durumlar ortaya çıkmaktadır. Bir çok temizlik firması, temizlik personeli bulamadığında size bu gibi bahaneler sunmaktadır. Biz, size sözleştiğimiz tarihte %99 oranında personelimizi yollarız. %1’lik kısımda gerçekten kaza ve benzeri durumlardan kaynaklanır onu da telefi etmekteyiz.

Sadece Cam Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Evet sadece camlarınızın temizliği için personel talebinde bulunabilirsiniz, bilmenizi isteriz ki 3+1 dairenin iç ve dış cam temizliği ortalama 4 saat sürmektedir.Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat