(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

Villa Temizliği

Back to blog
1 Pts 2015adminComments: 2

Abone grup temizlik firması olarak, bir çok villanın düzenli ya da tek seferlik detaylı temizlik hizmetini yerine getirmekteyiz. Villa temizliği uzmanlık isteyen bir temizlik türü olarak, metre kareye oranla doğru personel sayısı ile yapılmalıdır. Buhar temizliği ve diğer temizlik ekipmanları kullanılmalıdır. İstanbul’da villa temizlik şirketi arıyorsanız, doğru adrestesiniz, uzman temizlik kadromuz ve cam temizlik personellerimiz ile haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz.

Villa temizlik şirketi olarak, Villa, Köşk, yalı, tarihi önemi olan konut ve benzeri ev, gibi tüm mekânlarınız periyodik temizliklerini profesyonel ekibimizle temizliyoruz. Siz değerli müşterilerimiz istekleri doğrultusunda sunduğumuz temizlik hizmeti ile mekanlarınızı kaliteli temizlik hizmetleriyle ile tanıştırıyoruz.

Camlarınızı profesyonel camcımız, evlerinizi deneyimli bayan personellerimiz siz oldu diyene kadar temizlemeye devam ediyor ve bu konuda firmamız memnuniyetinizi garanti ediyor. Bir gün içinde metrekare fark etmeksizin, villanızı temizleyip teslim ediyoruz. Düzenli olarak aldığınız villa temizlik hizmetinde, ekstra indirim uygulayarak sizin için en iyi temizlik şirketi olmayı vaat ediyoruz.

İnşaat sonrası villa temizliği, rutin villa temizliği, tadilat sonrası villa temizliği konularında firmamızdan ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.0212 245 56 62 – 0530 240 83 08 telefonlarımız hizmetinizdedir. Ücretsiz keşif ekibi için bize ulaşabilirsiniz. İstanbul’ya yalı ve villa temizliği konusunda uzman ekiplerimizle haftanın tüm günleri hizmet vermekteyiz.

Profesyonel 6 kişilik ekibimizle ve ekipmanlarımızla ortalama büyüklükte bir villayı bir güne temizliyoruz. Temizlikten sonra sizinle irtibat kurup, eksik veya beğenmediğiniz temizlik hizmetleri için yeniden personel gönderiyoruz. İnatçı çıkmayan lekeleri kullandığımız kimyasallar ile temizliyor, ilk gün kadar temiz bir mekan olarak size teslim ediyoruz.

Personellerimiz sigortalı olup, size herhangi bir ekstra ödeme çıkarmıyoruz. Personelimizin tüm özlük hakları firmamıza ait oluyor. Güvenilir ve kurumsal bir firmadan en kaliteli temizlik hizmeti almak için, bize ulaşabilirsiniz.

☎ 0530 240 83 08 (Mobil)

☎ 0212 245 56 62 (Sabit)

✉  info@abonegrouptemizlik.com

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat