• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
 • info@abonegrouptemizlik.com

 

İSTANBUL VİLLA TEMİZLİK ŞİRKETİ

 • Taşınma Öncesi Boş Villa Temizliği
 • Eşyalı Villa Temizliği

Abone grup villa temizlik şirketi olarak, inşaattan sonrası, taşınma öncesi ya da eşyalı villaların profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla detaylı dip köşe olacak şekilde temizlik hizmetini sağlamaktayız. Öncelikle iki çeşit olarak villa temizliklerini ayırmaktayız. Yukarıda da belirtildiği üzere, boş ve eşyalı temizlik olarak. 

Villa temizliği, uzmanlık isteyen bir temizlik türü olarak, metre kareye oranla doğru personel sayısı ile yapılmalıdır. Genellikle bir güne temizlik hizmeti tamamlanmaktadır. Sıfır villa temizlikleri bazı durumlarda 2 gün sürmektedir. 

Taşınma öncesi villa temizliği hizmetinde, Buhar makinesi ile bir çok kapalı ıslak zeminler ve ıslak zemin duvarları dezenfekte edilmekte, ve diğer tüm gerekli ekipmanları getirmekteyiz.  İstanbul’da villa temizlik şirketi arıyorsanız, doğru adrestesiniz, uzman temizlik kadromuz ve cam temizlik personellerimiz ile haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz.

Villa temizlik şirketi olarak, Villa, Köşk, yalı, tarihi önemi olan konut ve benzeri ev, gibi tüm mekânlarınız periyodik temizliklerini profesyonel ekibimizle temizliyoruz. Siz değerli müşterilerimiz istekleri doğrultusunda sunduğumuz temizlik hizmeti ile mekânlarınızı kaliteli temizlik hizmetleriyle ile tanıştırıyoruz.

Standart Villa Temizliği Hizmetinde Yapılan İşler

 • Dolapların iç ve dış kısımdan detaylıca silinmesi,
 • Camların iç ve dış kısımdan temizliği
 • Havuz kenarlarının ve bahçenin temizliği, 
 • Otopark ve korkulukların temizliği,
 • Balkon ve terasın temizliği,
 • Islak zeminlerin buhar makinesi ile temizliği,
 • Salonun detaylı bir şekilde düzenlenmesi ve temizliği,
 • Mutfak tezgahı ve çekmecelerin temizliği,
 • Villa içi detaylı temizlik, Zeminlerin ıslak kuru vakumlarla temizliği, Mutfak dolaplarının iç ve dış temizliği, Lavabolar ve tuvaletlerin temizliği ve dezenfektesi, Islak alanlara özel kimyasal kullanımı, Parkeye özel koruyucu kimyasallar,
 • Dış alan ve havuz kenarlarının temizliği, Otopark yada garaj temizliği, Bahçe temizliği, Müştemilat temizliği, Kış bahçesi temizliği, Spor odası temizliği, İç ve Dış cam temizliği, Kazan dairesi ve depo temizliği, 

Villa Temizliğinde Ekstra Ücretlendirilen Hizmetler

Haşere ilaçlama hizmeti,

Camların temizliği için iskele kurulumu,

Cam ve dış yüzeylerin temizliği için Vinç yardımı gereken durumlarda, Vinç kiralama ücreti ekstra olarak yansıtılmaktadır. Vinç tarafımızca temin edilmektedir.

Personellerimiz sigortalı olup, size herhangi bir ekstra ödeme çıkarmıyoruz. Personelimizin tüm özlük hakları firmamıza ait oluyor. Güvenilir ve kurumsal bir firmadan en kaliteli temizlik hizmeti almak için, bize ulaşabilirsiniz.

Villa Temizliğinde En Sık Rastlanan Sorunlar

Eksik personel ile verilen hizmet sonrası, temizliğin yetişmemesi, 

Sigortasız personel çalıştırma sonucu olabilecek kaza vs durumlar,

Yanlış kimyasal kullanımı sonucu bozulan yüzeyler,

Temizlik ekibi çalışırken, usta ve tadilat ekiplerinde aynı anda çalışması,

2023 Yılı Villa Temizliği Fiyatları

Taşınma öncesi ya da tadilat sonrası villa fiyatları 2023 yılı içerisinde minimum 3500 TL’den başlamaktadır. Yapılacak olan temizliğin detaylarına göre bu fiyatlarda artış olabilmektedir.

En az 1 gün önceden randevu almanızı tavsiye etmekteyiz. 

Bayram, resmi tatil ve pazar günleri hizmet sağlamaktayız.

 

 

 

Leave a Comment

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al