• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
 • info@abonegrouptemizlik.com

YANGIN SONRASI TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul’da profesyonel yangın sonrası temizlik şirketi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Haftanın 7 günü bu alanda hizmet vermekteyiz. Yangın sonrası temizlik yaptıracak müşterilerimizi büyük bir telaş kaplamakta, bu işi profesyonel temizlik firmalarına bırakmak maalesef tek çare. Gündelikçi birkaç kişinin işin içinden çıkamayacağı temizlik türüdür. Evin ya da işyerinin öncelikle boya badana ve tadilat yapılmaya uygun bir hale getirilmesi gerekmektedir.

Bu can sıkıcı üzücü bir durum ama bir an önce evin temizliğinin yapılması ve sonrasında tadilat işlerinin yapılması gerekmektedir. Yangın maalesef çok üzücü bir durum temizliği de bir o kadar dikkatli ve planlı yapılmalıdır.

Öncelikle profesyonel bir ekip ile yola çıkılmalıdır. Mülk sahibi yani ev sahibi ile iletişim içinde atılacak malzemeler belirlenmelidir, yangının şiddetine göre kullanılmayacak durumda olan ev eşyaları atılmalıdır.

Geride kalan eşyalar, yangına maruz kalmasa bile yangın kaynaklı is ve koku bu ürünlere de sinmektedir. Bu sebeple tek tek detaylı bir şekilde silinmelidir. Evin duvarları, dolaplar ve iç kısımları da tek tek detaylı bir şekilde silinmelidir.

 

Yangın Sonrası Temizlik Şirketi

Yangın sonrasında kullanılan temizlik bezleri, temizlik paspası nemli mop vs. çöpe atılmalıdır. Tekrar kullanıma uygun malzemeler değildirler artık. Bu sebeple yangın sonrası temizlik maliyeti normal temizliklere oranla daha maliyetlidir.

Temizlik esnasında pencereler açık olmalıdır, temiz hava sürekli olarak alana nüfus etmelidir, is kokusunun azalmasında büyük fayda sağlamaktadır. Yanmış evden is kokusu zamanla ve sürekli havalandırılarak çıkar tabii öncesinde detaylı bir temizlik yaptırılmalıdır.

Yangın Sonrası Temizliği Nasıl Yapılmalı?

 • Duvarların silimi
 • Köpüklü Koltuk Yıkama
 • Halıfleks ve halı yıkama işlemi
 • Mobilyaların temizliği
 • Zemin temizliği
 • Islak alanların temizliği
 • Camların iç ve dış kısımlardan silinmesi,
 • Dolap iç, dış ve üst kısımlarının temizliği,
 • Kısacası is ve dumandan bütün evi arındırmayı amaçlamaktayız, bütün detayları öncesinde müşterimize anlatıyoruz.
 • Temizlik esnasında personel eldiven ve maske ile çalışmalıdır, aksi durumda is kokusundan rahatsız olur.
 • Kalan eşyalar ev sahibi ile kontrol edilir, atılacak olanlar atılır, kalacak olanlar detaylı bir şekilde temizlenir.
 • Yangın sonrası temizlik hizmeti alırken, yanık yüzeylerin boya badanaya hazır hale getirilebileceğini bilmenizi isteriz. Yanık bölgeler temizlense bile eski görünümüne kavuşmaz.
 • Yangın sadece lokal bir odada bile gerçekleşmiş olsa diğer odalara duman ve isi ulaşır. Hatta dolap içlerine kadar is siner. Bu sebeple yangın sonrası temizlik bütün evin komple elden geçirilmesini gerektirir.

Yangın sonrası temizlikte büyük vakum makineleri kullanmaktayız, atılacak eşyaları sizin onayınız sonrası atmaktayız. Kullanılacak eşyalar ve ıvır zıvırları en ince detayına kadar is ve dumandan eser kalmayacak şekilde temizlemekteyiz.

Yangın Sonrası Halı Yıkama

Yangın sonrası oluşan kara is nasıl temizlenir?

Öncelikle pencereler açılmalı ve alan havalandırılmalıdır. Sonrasında temizlik yukarıdan aşağıya olacak şekilde, en ince ayrıntısına kadar önce kuru temizlik yapılarak is ve duman lekeleri dökülmeli, vakum makinesi ile çekilmelidir. Sonrasında uygun kimyasal ve nemli bez ile en az 3-4 defa olacak şekilde silinmelidir. Halılar ve koltuklar yıkanmalı ve sonrasında vakumlanmalıdır. Yangın olan alanlar sık sık havalandırılmalı ve temiz havanın içeriye nüfus etmesi sağlanmalıdır. Zamanla yangın sonrası oluşan kurum kokusu yok olmaktadır.

Yangın Sonrası Dolap Temizliği

Yangın Sonrası Temizlik Şirketi Fiyatları?

Temizlenecek alanını büyüklüğü, temizlik detayları ve çalışacak personel sayısına göre fiyat belirlenmektedir. Bize ulaşırsanız haftanın 7 günü size fiyat teklifi verebiliriz, detayları öğrendikten yapılacak temizlik hakkında bilgilendirme ve fiyat teklifi sunmaktayız.

Yangın Sonrası Temizlik Hizmeti Sağladığınız Bölgeler?

Beşiktaş, Kadıköy, Üsküdar, Beyoğlu, Bahçelievler, Bakırköy, Florya, Ataköy, Zeytinburnu, Taksim, Şişli, Maslak, Sarıyer, Zekeriyaköy, Gayrettepe, Fatih, Sancaktepe, Çengelköy, Kartal, Ümraniye, Ataşehir, Tuzla, Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü  gibi hemen hemen İstanbul’un bütün bölgelerine yangın sonrası temizlik ekibi göndermekteyiz.

Yangın Sonrası Temizlik Şirketi Telefon Numaraları? 

0530 240 83 08 mobil hattımızdan veya

0212 245 56 62 sabit hattımızdan  en iyi yangın sonrası temizlik şirketi telefonlarına haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al