• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

YAT VE GEMİ TEMİZLİĞİ

Yat, gemi, tekne gibi ulaşım araçları tıpkı ev gibi içerisinde mutfak, tuvalet, oturma alanları gibi alanlara sahiptir. Deniz ulaşım araçlarının temizliğinde dikkat edilmesi gereken önemli unsurlar personellerin tecrübeli olması, doğru malzemeleri doğru yüzeyde kullanması gibi. Abone Grup Temizlik Şirketi olarak, çeyrek asıdır düzenli olarak temizlediğimiz yat ve gemi projeleri mevcuttur.

Bulunduğunuz liman ya da marinayı bize WhatsApp üzerinden bildirmeniz durumunda belirtilen tarih ve saatte mobil temizlik ekibiz, belirtilen adreste malzemeli ve ekipmanlı olarak bulunacaktır.

Kuruçeşme, Ataköy Marina, Karaköy, İstinye Marina, Kalamış, Galataport gibi yat park yerlerinin yoğun olduğu limanlara haftanın 7 günü 24 saat temizlik hizmeti sağlamaktayız.

Tekne ve gemilerde oluşan küf yosun gibi lekelerin temizliğinde basınçlı yıkama makinesi ve buhar makinesi ile en iyi sonuçları almaktayız.

Yat temizliği için acil taleplerinizde direkt müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Yat ve gemi temizliği ekip halinde doğru koordinasyon ile yapılması gereken temizlik hizmetidir. Profesyonel temizlik personellerimiz ile doğru şekilde yat, gemi ve teknelerin yüzeylerini yıkıyor, iç kısımlarında bulunan mobilya ve eşyaları titizlikle temizliyoruz.

YAT TEKNE GEMİ TEMİZLİĞİ FİYATLARI

Çalışacak personel ve detaylara göre fiyat belirlenmektedir. Kullanılacak malzeme, yatın büyüklüğü gibi etkenler fiyatları belirlemektedir. Yat temizliğinde çalışacak personeli deniz tutmaması gerekmektedir, firmamız bu konuda deneyimli olup, profesyonel yat temizlik personelleri ile temizlik hizmeti sağlamaktayız.

GEMİ TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ İSTANBUL

İstanbul’da yat, tekne ya da gemi temizliği için profesyonel ekip arayışı içerisindeyseniz. Haftanın 7 günü bize ulaşıp fiyat teklifi alabilirsiniz.

YAT TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

Yat temizliği ekip halinde yapılır. Ortalama 4-6 Personel ile yapılmaktadır. Yüzeylerin parlatılması, dış alanların yıkanması, iç kısmının toz kalmayacak şekilde titizlikle temizlenerek yapılması gerekir.

YAT TEMİZLİĞİ KAÇ GÜN SÜRER?

Yat temizliği 1 günde mesai içerisinde biter. Tadilat ya da sıfır yat temizliğinde iş yüküne göre 2 güne kadar temizlik hizmeti sürebilmektedir.

YAT TEMİZLİĞİNDE HANGİ MALZEMELER KULLANILIR?

Buhar makinesi, elektrik süpürgesi, fırça, çekçek, yosun temizleyici, tekne temizleme sıvısı, sünger, hortum, merdiven, ahşap temizleyici, pril, çamaşır suyu, cif gibi ürünler yeterli olmaktadır.

Profesyonel Yat Temizlik Şirketi
Tekne ve Gemi Temizlik Firması
Profesyonel Gemi Temizlik Şirketi

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al