(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

YENİBOSNA TEMİZLİK ŞİRKETİ

Abone Grup Yenibosna temizlik şirketi olarak, Bahçelievler ilçemizde ev, ofis, dış cephe, ilaçlama, hastane, okul, iş yeri v.b gibi mekânlarınızın tüm temizlik ihtiyaçlarını, profesyonel temizlik ekipmanı ve ekibimizle temizliyoruz. Yenibosna’da son yıllarda yapılan lüks konutlar, profesyonel temizlik taleplerini artırmıştır. Abone grup olarak, tüm temizlik ihtiyaçlarınızı haftanın 7 günü, detaylı bir şekilde yapıyoruz. %90 üzeri müşteri memnuniyeti ile temizlik memnuniyeti garanti ediyoruz.

☎ 0530 240 83 08 (Mobil)  

☎ 0212 245 56 62 (Sabit)

✉  info@abonegrouptemizlik.com

Yenibosna Temizlik Şirketi

Son teknolojik ekipmanlarımız ve deneyimli temizlik personellerimiz ile hizmetinizdeyiz. Yenibosna Temizlik Şirketi olarak, Deneyimli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile Bahçelievler ve tüm İstanbul bölgesinde birçok başarılı projeye imza attık. Sadece temizlik değil, firmalarınızın ihtiyaçları doğrultusunda firmanıza destek personelleri sağlamaktayız.

YENİBOSNA Ev Temizliği

 Ev temizliği hizmetimiz 2 şekildedir. İnşaat sonrası boş daire temizliği ve eşyalı daire temizliği olmak üzere ev temizliği hizmetini ikiye ayırmaktayız. Buna göre talebinizi belirtmeniz yapılan temizliğin kalitesi açısından önemlidir. Eşyalı daire temizliğinde 1-2 bayan yeterli olurken, inşaat sonrası daire temizliğinde en az 3 kişilik ekip gerekmektedir bunun yanında ekipman gerekmektedir. (Yer kazıyıcı jileti, cam kazıyıcı jileti, pronto, kireç sökücü v.b kimyasal ve ekipmanlar)

Abone grup temizlik şirketi olarak, İstanbul’da evlerinize profesyonel bayan temizlik personelleri gönderiyoruz. İsterseniz ekip halinde gelip temizliyoruz isterseniz de sizin talebinize göre personel sayısına göre personeli malzemeli veya malzemesiz şekilde gönderiyoruz. Beğenmediğiniz halde tekrar temizlik yapıyoruz.

Ev Temizliği

Yenibosna Temizlik Şirketleri

Yapılacak olan temizlikte, saatlerimiz esnek olup sizin taleplerinize göre temizlik saatleri belirlenmektedir. Ev temizliği için normal çalışma saatleri sabah 9’dan akşam 5’e kadardır. Yapılan temizlik sonrası, personelimize ek bir ücret ödemenize gerek yoktur. Yemek, Yol, Ulaşım, Sigorta v.b giderler firmamızca karşılanır.

Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız Abone Grup Temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

Ofisinize, iş yerlerinize ve evlerinize en güzel malzemeleri seçip yaptırdıktan sonra sıra inşaat sonrası temizliğe gelmektedir. Zemin ve duvarların temizliğinden bir çok bölgenin temizliğinde kullanılacak kimyasal ve kullanım şekli çok önemlidir. Yapılacak yanlış bir uygulama zemini bozar ve bunun geri dönüşü maalesef yoktur. Zemin türüne göre yapılacak temizlik çok önemlidir. Bu yüzden inşaat sonrası temizlikte profesyonel Yenibosna temizlik şirketi ile çalışmanızda fayda vardır.

Yenibosna Temizlik Şirketleri

İnşaat sonrası temizlikte 20’den fazla kimyasal kullanmakta, zemin türüne göre temizlik yapmaktayız.

Fiyat PolitikaMIZ 

Yenibosna temizlik şirketi fiyat politakımız 2017 yılında bu şekildedir. Temizlik şirketlerinin vereceği hizmeti tamamen öğrenmede  fiyat vermesi doğru olmaz. Bu sebeple ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, vereceğimiz fiyat sonrasında anlaşma sağlandığı halde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi garanti etmekteyiz.

1 Temizlikçi Bakırköy Gündelikçi Kadın Personel170 TL
2 Temizlikçi Bakırköy Gündelikçi Kadın Personel Malzemesiz320 TL
2 Kadın 1 Erkek Camcı Ekipmanlı Temizlik Ekibi550 TL

Düzenli temizlik talepleriniz için fiyatlarımız da indirim yapılmaktadır.

YENİBOSNA Ofis Temizliği Şirketi

    Siz de iş yerlerinizde düzenli temizlik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, sizin yaptıracağınız temizlik hizmeti ile profesyonel temizlik şirketinin yapacağı temizlik arasında uçurum kadar fark vardır.

    Abone Grup Yenibosna temizlik şirketi olarak, Bahçelievler’de  ofis temizliği hizmeti vermekteyiz, sizin talebinize göre ister periyodik olarak her akşam görevlendireceğimiz deneyimli temizlik personellerimiz ile ofislerinizi profesyonel temizlik ile tanıştıralım. Kullandığımız tüm ekipmanlar ve personelimizin tüm giderleri firmamıza aittir.

    Bilindiği üzere temizlik hayati bir meseledir, düzenli olarak yapılmadığında çalışanlarınızın verimi düşer. Düzenli olarak yapılan temizlik hizmetleri firmanıza kurumsal bir hava katar, müşterileriniz de olumlu bir algı yaratır.

    Kullandığımız ekolojik ürünler ile sizlere daha sağlıklı ortam sağlamaktayız. Lavobolarınızın portakal kokması kulağa hoş gelmiyor mu ?

Ofislerinizin temizliği konusunda dışarıdan bir firmadan yardım almak hem daha makul fiyatlar ile bu işin içinden çıkmanıza hem de daha kaliteli temiz ortamda çalışmanızı sağlar.

     Ofis temizlik paketleri ister haftada bir gün, ister hafta da 2-3-4-5-6-7 gün sizin talebinize göre değişmekte olup, genellikle ofis çalışanları çıktıktan sonra yapılır. Size özel hazırlayacağımız fiyat teklifi ve temizlik planı ile işletmeleriniz makul fiyatlara tertemiz olacaktır. Yenibosna temizlik firmaları arasında en fazla ofis temizliği yapan firma Abone Grup Temizlik firmasıdır.

cam temizliği şirketi yenibosna

    Abone Grup Temizlik Şirketi olarak, Yenibosna ve diğer semtlere deneyimli cam temizliği uzman personellerimiz ile dış cepheleriniz ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz.

    Kullandığımız özel ilaçlar ve ekipmanlar ile dış cephe temizliğinde kalitemizi sizlere kanıtlıyoruz. Firmanızın ihtiyacına göre ayda bir kere ayda iki kere oluşturduğumuz paketler ile dış cephelerinizin temizliğini üstleniyoruz.

     İşletmeleriniz dış görünümünü yeniliyor sizlerin kurumsal yapınıza katkı sağlıyoruz. Günümüz de bir çok firmanın müşteri ile teması dış cephesinden başladığını düşündüğümüzde, müşteriniz de oluşturduğunuz ilk görünümün önemini bizim size söylememize gerek bile yok.

Dış cephe temizliği firmanız açısından çok önemlidir ve iddia ediyoruz bizim temizlediğimiz dış cephe ile müşterilerinizin dikkatini çekeceksiniz.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir. İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir. Bizim tavsiyemiz ekip temizliğidir, sizin beğenmediğiniz temizlik hizmetinin bizim gözümüzde değeri yoktur.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.

Aynı Gün İçinde Rezervasyon Yaptırarak Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Aynı gün içinde hizmet için bizi arayarak acil temizlik talebinde bulunabilirsiniz, bunun için ek ücret talebimiz yok, fakat ekiplerimizin uygunluk durumunu sormanız gerekmektedir.

Temizlik Personel Gelmediği Durumlarda Ne Olur ?

Öncelikle temizlik sektörü insan odaklı bir sektör olduğu için, zaman zaman kaza ve benzeri aksilikler yaşanmakta bu sebeple istenmeyen durumlar ortaya çıkmaktadır. Bir çok temizlik firması, temizlik personeli bulamadığında size bu gibi bahaneler sunmaktadır. Biz, size sözleştiğimiz tarihte %99 oranında personelimizi yollarız. %1’lik kısımda gerçekten kaza ve benzeri durumlardan kaynaklanır onu da telefi etmekteyiz.

Sadece Cam Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Evet sadece camlarınızın temizliği için personel talebinde bulunabilirsiniz, bilmenizi isteriz ki 3+1 dairenin iç ve dış cam temizliği ortalama 4 saat sürmektedir.

 

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat