• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

 

YENİBOSNA TEMİZLİK ŞİRKETİ

“Malzemeli ya da malzemesiz profesyonel temizlik ekiplerimizle tatil günleri dahil hizmetinizdeyiz. Kurumsal temizlik şirketi arayışındaysanız, doğru adrestesiniz.”

Abone Grup Yenibosna temizlik şirketi olarak, Bahçelievler ilçemizde ev, ofis, dış cephe, ilaçlama, hastane, okul, iş yeri v.b gibi mekânlarınızın tüm temizlik ihtiyaçlarını, profesyonel temizlik ekipmanı ve ekibimizle temizliyoruz.

Yenibosna’da son yıllarda yapılan lüks konutlar, profesyonel temizlik taleplerini artırmıştır. Abone grup olarak, tüm temizlik ihtiyaçlarınızı haftanın 7 günü, detaylı bir şekilde yapıyoruz. %90 üzeri müşteri memnuniyeti ile temizlik memnuniyeti ile temizlik getiriyoruz.

Mina Temizlik Şirketi Calisma Saatleri Çalışma Saatleri: 08:00 21:00 (Ofisimizin açık olduğu saat dilimi)

☎ 0530 240 83 08 (Mobil)  

☎ 0212 245 56 62 (Sabit)

✉  info@abonegrouptemizlik.com

Son teknolojik ekipmanlarımız ve deneyimli temizlik personellerimiz ile hizmetinizdeyiz. Size en yakın temizlik firması olarak, Deneyimli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile Bahçelievler ve tüm İstanbul bölgesinde birçok başarılı projeye imza attık. Sadece temizlik değil, firmalarınızın ihtiyaçları doğrultusunda firmanıza destek personelleri sağlamaktayız.

Temizlik ekiplerimiz genellikle sabah 09.00 da temizlik hizmetine başlamaktadır. Sizin taleplerinize göre saat dilimleri değişebilir.

EV TEMİZLİĞİ

Ev temizliği hizmetimiz 2 şekildedir. İnşaat sonrası boş daire temizliği ve eşyalı daire temizliği olmak üzere ev temizliği hizmetini ikiye ayırmaktayız. Buna göre talebinizi belirtmeniz yapılan temizliğin kalitesi açısından önemlidir. Eşyalı daire temizliğinde 1-2 bayan yeterli olurken, inşaat sonrası daire temizliğinde en az 3 kişilik ekip gerekmektedir bunun yanında ekipman gerekmektedir. (Yer kazıyıcı jileti, cam kazıyıcı jileti, pronto, kireç sökücü v.b kimyasal ve ekipmanlar)

Abone grup temizlik şirketi olarak, İstanbul’da evlerinize profesyonel bayan temizlik personelleri gönderiyoruz. İsterseniz ekip halinde gelip temizliyoruz isterseniz de sizin talebinize göre personel sayısına göre personeli malzemeli veya malzemesiz şekilde gönderiyoruz. Beğenmediğiniz halde tekrar temizlik yapıyoruz.

Yapılacak olan temizlikte, saatlerimiz esnek olup sizin taleplerinize göre temizlik saatleri belirlenmektedir. Ev temizliği için normal çalışma saatleri sabah 9’dan akşam 5’e kadardır. Yapılan temizlik sonrası, personelimize ek bir ücret ödemenize gerek yoktur. Yemek, Yol, Ulaşım, Sigorta v.b giderler firmamızca karşılanır.

Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız Abone Grup Temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.

Ev temizliğinin yanı sıra isterseniz koltuk, yatak ve sandalye yıkama hizmeti de alabilirsiniz. Koltuk yıkama makinesi ve ekipmanları firmamız tarafından getirilmektedir.

BOŞ DAİRE TEMİZLİĞİ 

Ofisinize, iş yerlerinize ve evlerinize en güzel malzemeleri seçip yaptırdıktan sonra sıra inşaat sonrası temizliğe gelmektedir. Zemin ve duvarların temizliğinden bir çok bölgenin temizliğinde kullanılacak kimyasal ve kullanım şekli çok önemlidir. Yapılacak yanlış bir uygulama zemini bozar ve bunun geri dönüşü maalesef yoktur. Zemin türüne göre yapılacak temizlik çok önemlidir. Bu yüzden inşaat sonrası temizlikte profesyonel Yenibosna temizlik şirketi ile çalışmanızda fayda vardır.

İnşaat sonrası temizlikte 20’den fazla kimyasal kullanmakta, zemin türüne göre temizlik yapmaktayız. Taşınma öncesi boş daire hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ FİYATLARI

Temizlenecek olan alanın yapının alanın türüne göre, temizlik personeli sayısına göre ve istenilen detaylara göre temizlik şirketleri fiyatları değişiklik göstermektedir.

Bizimle haftanın 7 günü Whatsapp üzerinden video paylaşıp temizlik fiyat teklifi alabilirsiniz. Ücretsiz keşif ekibimiz de mevcuttur, bu bölgeye keşif hizmeti sağlamaktayız. Düzenli temizlik talepleriniz için fiyatlarımız da indirim yapılmaktadır.

Ofis Temizlik Şirketi

Siz de iş yerlerinizde düzenli temizlik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, sizin yaptıracağınız temizlik hizmeti ile profesyonel temizlik şirketinin yapacağı temizlik arasında uçurum kadar fark vardır.

Abone Grup Yenibosna temizlik şirketi olarak, Bahçelievler’de  ofis temizliği hizmeti vermekteyiz, sizin talebinize göre ister periyodik olarak her akşam görevlendireceğimiz deneyimli temizlik personellerimiz ile ofislerinizi profesyonel temizlik ile tanıştıralım. Kullandığımız tüm ekipmanlar ve personelimizin tüm giderleri firmamıza aittir.

Bilindiği üzere temizlik hayati bir meseledir, düzenli olarak yapılmadığında çalışanlarınızın verimi düşer. Düzenli olarak yapılan temizlik hizmetleri firmanıza kurumsal bir hava katar, müşterileriniz de olumlu bir algı yaratır.

Kullandığımız ekolojik ürünler ile sizlere daha sağlıklı ortam sağlamaktayız. Lavobolarınızın portakal kokması kulağa hoş gelmiyor mu ?

Ofislerinizin temizliği konusunda dışarıdan bir firmadan yardım almak hem daha makul fiyatlar ile bu işin içinden çıkmanıza hem de daha kaliteli temiz ortamda çalışmanızı sağlar.

Ofis temizlik paketleri ister haftada bir gün, ister hafta da 2-3-4-5-6-7 gün sizin talebinize göre değişmekte olup, genellikle ofis çalışanları çıktıktan sonra yapılır. Size özel hazırlayacağımız fiyat teklifi ve temizlik planı ile işletmeleriniz makul fiyatlara tertemiz olacaktır. Yenibosna temizlik firmaları arasında en fazla ofis temizliği yapan firma Abone Grup Temizlik firmasıdır.

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Abone Grup Temizlik Şirketi olarak, Yenibosna ve diğer semtlere deneyimli cam temizliği uzman personellerimiz ile dış cepheleriniz ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz.

Kullandığımız özel ilaçlar ve ekipmanlar ile dış cephe temizliğinde kalitemizi sizlere kanıtlıyoruz. Firmanızın ihtiyacına göre ayda bir kere ayda iki kere oluşturduğumuz paketler ile dış cephelerinizin temizliğini üstleniyoruz.

İşletmeleriniz dış görünümünü yeniliyor sizlerin kurumsal yapınıza katkı sağlıyoruz. Günümüz de bir çok firmanın müşteri ile teması dış cephesinden başladığını düşündüğümüzde, müşteriniz de oluşturduğunuz ilk görünümün önemini bizim size söylememize gerek bile yok.

Dış cephe temizliği firmanız açısından çok önemlidir ve iddia ediyoruz bizim temizlediğimiz dış cephe ile müşterilerinizin dikkatini çekeceksiniz.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

En az 2 kişilik ekipler göndermekteyiz. Evin büyüklüğüne göre personel sayısı değişmektedir. Ekibimiz malzemeli ve ekipmanlı olarak gelmektedir.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.

Aynı Gün İçinde Rezervasyon Yaptırarak Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Aynı gün içinde hizmet için bizi arayarak acil temizlik talebinde bulunabilirsiniz, bunun için ek ücret talebimiz yok, fakat ekiplerimizin uygunluk durumunu sormanız gerekmektedir.

Temizlik Personel Gelmediği Durumlarda Ne Olur ?

Öncelikle temizlik sektörü insan odaklı bir sektör olduğu için, zaman zaman kaza ve benzeri aksilikler yaşanmakta bu sebeple istenmeyen durumlar ortaya çıkmaktadır. Bir çok temizlik firması, temizlik personeli bulamadığında size bu gibi bahaneler sunmaktadır. Biz, size sözleştiğimiz tarihte %99 oranında personelimizi yollarız. %1’lik kısımda gerçekten kaza ve benzeri durumlardan kaynaklanır onu da telefi etmekteyiz.

Sadece Cam Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Evet sadece camlarınızın temizliği için personel talebinde bulunabilirsiniz, bilmenizi isteriz ki 3+1 dairenin iç ve dış cam temizliği ortalama 4 saat sürmektedir.

 

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al