• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

Yusufpaşa Temizlik Şirketi

Merkez ofisimizin bulunduğu semt olan Yusufpaşa‘da kurumsal ve ev temizlik hizmetleri vermekteyiz. Profesyonel olarak, İş yeri, Ofis, Ev, Dış Cephe Temizliği, İlaçlama, İnşaat sonrası temizlik hizmetleri vermekteyiz. İşletmelerine personel temin etmekte, acil temizlik ihtiyaçlarınızı yerine getirmekteyiz. Deneyimli personellerimiz ile en iyi şekilde alanlarınızı temizliyoruz.

Yusufpaşa Temizlik Şirketi

Fatih temizlik şirketi olarak, binlerce müşterimize bugüne kadar hizmet verdik. En önemli referansımız müşterilerimizdir. Temizlik taleplerinizi bir gün önceden iletmeniz yeterli olacaktır. Aynı gün içinde istediğiniz temizlik hizmetleri müsaitliğe göre sonuçlandırılacaktır.

Gündelikçi Bayan

Evlerinizin temizliğine gündelikçi sürekli bu işi yapan personellerimizi göndermekteyiz, bu şekilde yapılan temizlik hizmetlerinde personellerimiz uzmanlaşmakta ve yaptıkları temizlik ile sizleri tatmin etmektedir.

Temizlik malzemeleriniz yok mu ? Endişe etmenize gerek yok, Abone Grup Temizlik olarak ev ve ofislere malzemeli ve ekipmanlı temizlik hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetlerin yanında alanlarınıza ilaçlama hizmetleri de vermekteyiz.  Temizlik ihtiyaçlarınız için, bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Hafta sonları da hizmet vermekteyiz.

Yusufpaşa Temizlik Firması

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al