(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

Yusufpaşa Temizlik Şirketi

Merkez ofisimizin bulunduğu semt olan Yusufpaşa‘da kurumsal ve ev temizlik hizmetleri vermekteyiz. Profesyonel olarak, İş yeri, Ofis, Ev, Dış Cephe Temizliği, İlaçlama, İnşaat sonrası temizlik hizmetleri vermekteyiz. İşletmelerine personel temin etmekte, acil temizlik ihtiyaçlarınızı yerine getirmekteyiz. Deneyimli personellerimiz ile en iyi şekilde alanlarınızı temizliyoruz.

Yusufpaşa Temizlik Şirketi

Fatih temizlik şirketi olarak, binlerce müşterimize bugüne kadar hizmet verdik. En önemli referansımız müşterilerimizdir. Temizlik taleplerinizi bir gün önceden iletmeniz yeterli olacaktır. Aynı gün içinde istediğiniz temizlik hizmetleri müsaitliğe göre sonuçlandırılacaktır.

Gündelikçi Bayan

Evlerinizin temizliğine gündelikçi sürekli bu işi yapan personellerimizi göndermekteyiz, bu şekilde yapılan temizlik hizmetlerinde personellerimiz uzmanlaşmakta ve yaptıkları temizlik ile sizleri tatmin etmektedir.

Temizlik malzemeleriniz yok mu ? Endişe etmenize gerek yok, Abone Grup Temizlik olarak ev ve ofislere malzemeli ve ekipmanlı temizlik hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetlerin yanında alanlarınıza ilaçlama hizmetleri de vermekteyiz.  Temizlik ihtiyaçlarınız için, bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Hafta sonları da hizmet vermekteyiz.

Yusufpaşa Temizlik Firması

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat