• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

MERMER VE ZEMİN CİLALAMA ŞİRKETİ

Abone Grup Temizlik Şirketi olarak, 20 yıllık tecrübemiz ile mermer, taş, seramik ve zeminin türüne göre zemin cilalama ürünleri kullanarak, hizmeti sağlamaktayız.

✅ Deneyimli ve sigortalı personeller ile hizmet sağlanmaktadır.

✅ Bütün temizlik malzemeler, makineleri, araç ve gereçleri bize aittir.

İşyerlerinin, Otellerin, Hastanelerin, restoranların ve eğitim kurumlarının ihtiyaç duyduğu bir hizmet türüdür, yeni zeminlerin ve eski zeminlerin güzel parlak bir görünüme kavuşması için estetik amaçlarla yapılan, güzel bir imaj bırakan bir temizlik türüdür.

İstanbul, Ankara, İzmit ve Sakarya’da profesyonel ekiplerimiz ile zemin cilalama şirketi olarak hizmet sağlıyoruz.

100 m2 ve üzeri zeminlerde ufak bir bölgede çalışma yaptıktan sonra, tüm alanın parlatma ve cilalama işlemini yapıyoruz.

Daha önce yüzlerce cilalama hizmetini başarı ile sağladık, bu konuda referanslarımızı talep edebilirsiniz.

Cilalama hizmetinde zeminin türüne göre, cila kullanılmalıdır. Kristalize cila ve polimerize (Süt Cila) kullanılmaktadır. Zeminin türüne göre, sert mermer zeminlerde kristalize cila kullanılır.

Süt cila ahşap ve daha yumuşak zeminlere uygulanır.

Çizik zeminlere cila yapıldığında maalesef çizikler kaybolmamaktadır. Bununla ilgili çok soru geliyor ama cila zemini parlatmak ve güzel bir görünüm elde etmek için yapılır. Çizik zeminlerin maalesef giderilmesi mümkün değildir.

Mermer Cilalama Fiyatları?

Alanın büyüklüğüne göre, fiyat teklifi vermekteyiz.

Cila, cila makinesi ve gerekli ekipmanlar tarafımıza aittir.

2023 yılında Süt Cila yani polimerize cila fiyatı m2 fiyatı 35TL, den hizmet sağlamaktayız.

Kristal Cila m2 fiyatımız ise, 40TL’den fiyatlandırılmaktadır.

Whatsapp üzerinden temizlenecek zeminin kısa bir videosunu göndermeniz durumunda, online fiyat teklifi sunmaktayız. Haftanın 7 günü bu hizmeti sağlayabiliriz.

Beyaz Mermer Silim Fiyatı?

Beyaz mermer öncelikle zemin yıkama makinesi ile yıkanmaktadır, her hangi bir kir ya da kalıntı olmadığı kontrol edildikten sonra süt cila ile zeminler polimeriz içerik ile cilalanmaktadır. Fiyatlarımız yukarıda yazmaktadır.

Granit Mermer Cilalama?

Granit mermer pahalı bir yüzey türüdür. Temizlik yapılırken de dikkat edilmelidir, yanlış bir kimyasal kullanımı zeminde aşınmalara ve renk bozulmalarına sebebiyet verir. Asidik temizlik ürünleri kullanılmamalıdır.

Mermer Parlatma Şirketi?

Fiyatlarımız ve hizmet şartlarımız yukarıda yazmaktadır. Zeminin türüne göre ve yapılacak işleme göre fiyat teklifi sunmaktayız.

Beton Zemin Temizliği?

Beton zeminler zemin yıkama makinesi ile yıkanmaktadır. Beton zeminin türüne göre temizlik hizmeti sunulmaktadır.

Epoksi Zemin Temizliği?

Epoksi zeminler makine ile yıkanmaktadır. Asidik olmayan özel kimyasallar ile en inatçı lekeler ve sararmalar temizlenmektedir.

☎️ Destek Hattı: 0212 245 56 62

☎️ Mobil Destek Hattı: 0530 240 83 08

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al