• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

Abone Grup Temizlik firması olarak 2003 yılından itibaren temizlik sektöründe hizmet vermekteyiz. Teknoloji yakından takip ederek her sene makine parkurumuzu gözden geçirip, son teknolojik makineleri stoklarımıza ekliyoruz.

İstanbul Fatih adresinde bulunan depomuzdan zemin yıkama makinelerini ve otomatlarını günlük olarak kiralıyoruz. Aracınız bulunmadığı durumlarda, İstanbul içi servisimiz mevcuttur. Zemin yıkama makinelerini kullanacak personellerimiz de mevcut olup talep etmeniz durumunda, tedarik etmekteyiz.

Zemin yıkama makinesi, vakum makinesi, buhar makinesi gibi bir çok temizlik ekipmanı depomuzda mevcut olup, ihtiyacınız olduğunda kiralayabiliriz.

Share

Leave a Comment

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al