(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08 Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

Ataköy Temizlik Şirketi

 

Abone Grup Bakırköy temizlik şirketi olarak, temizlik ihtiyaçlarınıza 7/24 hazır ekibimizle çözüm üretiyoruz. Birçok kurumsal firmaya temizlik hizmeti vermenin sorumluluğu ile sürekli olarak personelimizi eğitime tabii tutmaktayız.

☎ 0530 240 83 08 (Mobil) Whatsapp Rezervasyon Hattı

☎ 0212 245 56 62 (Sabit)

✉  info@abonegrouptemizlik.com

Ataköy temizlik şirketi olarak, yoğun talep üzerine, Ataköy semtimizde ev temizliği hizmeti de profesyonel temizlik personellerimiz ile vermekteyiz. Ev temizliği denilip, geçilmemeli bu hizmetinde profesyoneller tarafından yapılması gerekmektedir. 

Ataköy Temizlik Şirketi

Ücretsiz keşif ekibimiz ile birlikte, iş yerlerinizi, ofislerinizi yerinizde gelip görüyor yapılması gereken temizlik hizmetlerini ve fiyat teklifimizi kurumsal firmalara sunuyoruz. Faturalandırma ay sonu yapılıyor, firmanız temizlik hizmetleri ile ilgili vakit kaybetmiyor. Günümüzde kurumsallığın artık simgesi haline gelen dışarıdan destek hizmeti almak, her geçen gün artan bir talep haline gelmektedir.

Hizmetlerimiz,

  • İş yeri ve Ofis Temizliği Düzenli
  • İnşaat sonrası ofis ve ev temizliği
  • Zemin yıkama ve cilalama hizmetleri
  • Dış cephe temizliği 
  • İnşaatı devam eden projelere temizlik personeli sağlama ve takibinin profesyonel şekilde yapılması
  • Villa temizliği
  • İlaçlama hizmetleri

Ataköy  Ofis Temizliği Şirketi

Ataköy semtinde, ofis ve iş yeri ihtiyaçlarını düzenli olarak sizin istediğiniz günlerde temizliyoruz. Ay sonu firmanıza faturalandırıyoruz. Temizlik malzemeleri ve ekipmanları firmamızca temin ediliyor, bu da sizleri ek maliyetlerden kurtarıyor.

Ataköy Temizlik Firması

Günümüzde orta büyüklükte firmalar, haftada 1 yada 2 defa temizlik hizmeti alarak, ekonomik açıdan avantaj sağlamaktadır. Çalıştırdığımız personeller güvenilir, sigortalı ve referanslı olup bir çok projede çalışmaktadır. Her gün ofis temizliği yaptıkları ve sürekli eğitim aldıkları için alanında profesyonel olmuşlardır. 

   Ataköy Ev Temizliği Şirketi

Ev temizliği talebi günümüzde çok fazladır, evlerimize giren kişilerin güvenilir olması çok önemlidir. Bu da temizlik şirketleri tarafından sağlanan hizmetlerle mümkün olmaktadır.

Bugün bir çok platform, internet üzerinden sadece hizmet alan ve verenleri buluşturmakta, hiçbir süzgeçten geçirmeden evlerinize birilerini yollamaktadır, bir çok olumsuz olaya yol açmıştır . Kötü niyetli kişiler bu şekilde evinizi temizliğe gelebilir, bu konuda sizleri uyarmak isteriz, evinize referansı olmayan birini kabul etmemenizde fayda var. Abone grup temizlik şirketi olarak ev temizliğinize, referanslı personellerimizi yolluyoruz. Bu personeller alanında uzman ve güvenilir. 

Gündelikçi personel fiyatları 2018 – 2019 yılları için;

1 Personel en fazla 8 saate kadar çalışabilir ücret 170 TL’dir. 

2 Personel en fazla 8 saate kadar çalışabilir ücret 320 TL’dir.

Gündelikçi temizlik kimyasalları dahil 2018 – 2019 yılları için;

1 Personel en fazla 8 saate kadar çalışabilir, temizlik kimyasalları dahil ücret 200 TL’dir. Personel başı +30 TL temizlik kimyasalları için ücret alınmaktadır. 

Detaylı Ev Temizliği Hizmeti ;

2 Kişi 2+1 evin temizliği, temizlik kimyasalları, buhar makinesi ve elektrik süpürgesi ile yapılmaktadır. Ücret 400 TL’dir. 

3 Kişi 3+1 evin temizliği için, aynı şekilde malzeme ve ekipmanlar dahil 600 TL’dir. 

Boş Ev Temizliği,

1+1 daire için 1 personel yeterlidir.

2+1 ve 3+1 evler için eğer tadilat ya da boya-badana işlemleri olmadıysa 2 personel yeterlidir.

İnşaat Sonrası sıfır daire temizliği ya da tadilat sonrası ev temizliği,

1+1 daire için en az 2 personel önermekteyiz. Bu dairelerin, temizliğinde buhar temizlik makinesi kesinlikle kullanılmalıdır. 

2+1 ve 3+1 daireler için en az 3 personel önermekteyiz. 

3 Kişilik ekip taleplerinizde en az 1 cam temizlik profesyoneli gelmektedir, genel temizliğe de yardım etmektedir. 

Ataköy Temizlik Şirketleri

 Ev temizliği alırken inşaat sonrası ve eşyalı ev temizliği olarak hizmet türlerini ikiye ayırdık. İnşaat sonrası ev temizliği daha zor olup ve yapılan hizmetin kaliteli olabilmesi için ortalama 120 m2 bir ev için 3 personel yönlendiriyoruz. Bu ekip 1 Cam Temizlik personeli ve 2 kadın personelden oluşmaktadır.

   Eşyalı ev temizliği ise, genelde 2 kadın personelle yapılmaktadır. Detaylı bilgi talebi için bize mail veya telefon ile haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

   Ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi garanti etmekteyiz. Ataköy temizlik şirketi olarak,  sürekli hizmet almanız durumunda fiyat avantajlarımızdan yararlanacağınızı unutmayınız.

Bize 0530 240 83 08 mobil hattımızdan

veya 

0212 245 56 62

sabit hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

×
Merhaba , Size nasıl yardımcı olabilirim?