(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08 Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

Ataköy Temizlik Şirketi

 

Abone Grup Bakırköy temizlik şirketi olarak, temizlik ihtiyaçlarınıza 7/24 hazır ekibimizle çözüm üretiyoruz. Birçok kurumsal firmaya temizlik hizmeti vermenin sorumluluğu ile sürekli olarak personelimizi eğitime tabii tutmaktayız.

☎ 0530 240 83 08 (Mobil)

☎ 0212 245 56 62 (Sabit)

✉  info@abonegrouptemizlik.com

Ataköy temizlik şirketi olarak, yoğun talep üzerine, Ataköy semtimizde ev temizliği hizmeti de profesyonel temizlik personellerimiz ile vermekteyiz. Ev temizliği denilip, geçilmemeli bu hizmetinde profesyoneller tarafından yapılması gerekmektedir. 

Ataköy Temizlik Şirketi

Ücretsiz keşif ekibimiz ile birlikte, iş yerlerinizi, ofislerinizi yerinizde gelip görüyor yapılması gereken temizlik hizmetlerini ve fiyat teklifimizi kurumsal firmalara sunuyoruz. Faturalandırma ay sonu yapılıyor, firmanız temizlik hizmetleri ile ilgili vakit kaybetmiyor. Günümüzde kurumsallığın artık simgesi haline gelen dışarıdan destek hizmeti almak, her geçen gün artan bir talep haline gelmektedir.

Hizmetlerimiz,

  • İş yeri ve Ofis Temizliği Düzenli
  • İnşaat sonrası ofis ve ev temizliği
  • Zemin yıkama ve cilalama hizmetleri
  • Dış cephe temizliği 
  • İnşaatı devam eden projelere temizlik personeli sağlama ve takibinin profesyonel şekilde yapılması
  • Villa temizliği
  • İlaçlama hizmetleri

Ataköy  Ofis Temizliği Şirketi

Ataköy semtinde, ofis ve iş yeri ihtiyaçlarını düzenli olarak sizin istediğiniz günlerde temizliyoruz. Ay sonu firmanıza faturalandırıyoruz. Temizlik malzemeleri ve ekipmanları firmamızca temin ediliyor, bu da sizleri ek maliyetlerden kurtarıyor.

Ataköy Temizlik Firması

Günümüzde orta büyüklükte firmalar, haftada 1 yada 2 defa temizlik hizmeti alarak, ekonomik açıdan avantaj sağlamaktadır. Çalıştırdığımız personeller güvenilir, sigortalı ve referanslı olup bir çok projede çalışmaktadır. Her gün ofis temizliği yaptıkları ve sürekli eğitim aldıkları için alanında profesyonel olmuşlardır. 

   Ataköy Ev Temizliği Şirketi

Ev temizliği talebi günümüzde çok fazladır, evlerimize giren kişilerin güvenilir olması çok önemlidir. Bu da temizlik şirketleri tarafından sağlanan hizmetlerle mümkün olmaktadır. Bugün bir çok internet üzerinden sadece hizmet alan ve verenleri buluşturan platformlar da bir çok üzücü olaylar olmuştur. Kötü niyetli kişiler bu şekilde evinizi temizliğe gelebilir bu konuda sizleri uyarmak isteriz. Abone grup temizlik şirketi olarak ev temizliğinize, referanslı personellerimizi yolluyoruz. Bu personeller alanında uzman ve güvenilir. 

Ataköy Temizlik Şirketleri

 Ev temizliği alırken inşaat sonrası ve eşyalı ev temizliği olarak hizmet türlerini ikiye ayırdık. İnşaat sonrası ev temizliği daha zor olup ve yapılan hizmetin kaliteli olabilmesi için ortalama 120 m2 bir ev için 3 personel yönlendiriyoruz. Bu ekip 1 Cam Temizlik personeli ve 2 kadın personelden oluşmaktadır.

   Eşyalı ev temizliği ise, genelde 2 kadın personelle yapılmaktadır. Detaylı bilgi talebi için bize mail veya telefon ile haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

   Ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi garanti etmekteyiz. Ataköy temizlik şirketi olarak,  sürekli hizmet almanız durumunda fiyat avantajlarımızdan yararlanacağınızı unutmayınız.

Bize 0530 240 83 08 mobil hattımızdan

veya 

0212 245 56 62

sabit hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

 
×
Merhaba , Size nasıl yardımcı olabilirim?