(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08 Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

 

Beşiktaş Temizlik Şirketi

“Beşiktaş temizlik şirketi olarak, Beşiktaş’ın bütün semtlerine malzemeli ve ekipmanlı olarak haftanın 7 günü detaylı ofis temizliği ya da gündelikçi ev temizlik hizmeti sağlamaktayız. “

Abone Grup Beşiktaş Temizlik şirketi olarak, Beşiktaş ilçemizde ev, ofis, dış cephe, ilaçlama, hastane, okul, iş yeri v.b gibi mekânlarınızın tüm temizlik ihtiyaçlarını, profesyonel temizlik ekipmanı ve ekibimizle temizliyoruz. Son teknolojik ekipmanlarımız ve deneyimli temizlik personellerimiz ile hizmetinizdeyiz. Hızlı Rezervasyon için;

 ☎ 0530 240 83 08 (Mobil)  

☎ 0212 245 56 62 (Sabit)

✉ Kurumsal firmalar için ücretsiz keşif ekibi için, info@abonegrouptemizlik.com

Beşiktaş Temizlik Şirketi olarak, Deneyimli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile Beşiktaş ve tüm İstanbul bölgesinde birçok başarılı projeye imza attık. Sadece temizlik değil, firmalarınızın ihtiyaçları doğrultusunda firmanıza destek personelleri sağlamaktayız.

 

 

Beşiktaş Ev Temizliği 

Evlerimizin temizliği sağlığımız açısından çok önemlidir. Çünkü günümüzün çoğu evlerimizde geçer, günümüzde birçok aile ev temizliğini profesyonel temizlik şirketlerine yaptırmaktadır.

Abone grup İstanbul temizlik şirketi olarak, İstanbul’da evlerinize profesyonel bayan temizlik personelleri gönderiyoruz. İsterseniz ekip halinde gelip temizliyoruz isterseniz de sizin talebinize göre personel sayısına göre personeli malzemeli veya malzemesiz şekilde gönderiyoruz. Beğenmediğiniz halde tekrar temizlik yapıyoruz.

Ev temizliği hizmeti iki şekilde yapılmaktadır. Ekip halinde veya 1-2 bayan personel ile ev temizliği hizmeti verilmektedir. Ekip tarafından yapılan temizlik hizmetinde, 2 kadın 1 erkek temizlik personeli yapılır. Cam temizliğini erkek personel yaparken bayanlar dip bucak temizlik yapar. Temizlik malzemeleri ve ekipmanları bu temizliğe dahildir.

Diğer türlü sizin talebinize göre kadın temizlik personeli gönderilir. Bir personelin bir günde ortalama 60m2 temizlik yaptığı göz önünde bulundurulmalıdır. Yapılan temizliğin kalitesi açısından öncelikle talebinizi net bir şekilde bizlere söylemeniz gerekmektedir. Genellikle ev temizliğine son zamanlar da 1 kadın personel talep edilmektedir o da ancak genel temizlik yapabilmektedir. Detaylı temizlik için en az 2 bayan gerekmektedir. 

Personelimize ek bir ücret ödemenize gerek yoktur. Yemek, Yol, Ulaşım, Sigorta v.b giderler firmamızca karşılanır.  

Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız Abone Grup Temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.

Abone temizlik paketlerimiz ile ister ay da bir ister ay da iki isterseniz her hafta sizin belirleyeceğiniz gün ve saatlerde temizlik personellerimiz gelip evlerinizi temizliyor. Buhar temizliği yaparak evleriniz dip bucak temizleniyor.

Evlerinizi ilk günkü kadar temiz hale gelirken, sağlıklı yaşama ortamına kavuşuyorsunuz. Günümüzde bir çok aile temizlik ihtiyaçlarına yeterli vakti ayıramadığı için profesyonel yardım almakta işte biz burada devreye giriyoruz.

Size özel hazırlanmış fiyat ve temizlik planlarımızdan haberdar olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beşiktaş ev temizliği paketlerimize, abone olarak ister ayda bir ister ayda iki kere makul fiyatlara evlerinizi temizletebilirsiniz.

Beşiktaş ev temizliği şirketleri fiyatları  ?

2018 yılında Beşiktaş temizlik şirketleri fiyatları hakkında bilgi verelim, öncelikle fiyatlar konusunda istediğiniz temizlik detaylarını almadan fiyat vermemiz sağlıklı olmamaktadır. Ortalama bir bayan personel gün de 60 m2 evi tek başına dip bucak temizlemektedir. İnşaat sonrası ev temizliğinde işler değişmektedir, inşaat sonrası temizlik daha etkin bir temizlik hizmeti gerektirmektedir.

İnşaat sonrası temizlikte ekip istemenizi tavsiye ediyoruz. Ekibimiz gerekli kimyasallar ve ekipmanlar ile evinizi anahtar teslim temizliyor. İnşaat sonrası daire temizliği diğer ev temizlik hizmetlerine oranla zordur, daha fazla emek ister ama firmamız bu konuda deneyimli kadrosuyla bu zorluğu kolayca aşmaktadır.

 

BEŞİKTAŞ Ev Temizlik Fiyatları

 

reference checked1 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 170,00 TL, (8 saate kadar çalışabilir)

reference checked 1 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 130,00 TL (4 saate kadar çalışabilir)

reference checkedFazla Çalışma Saat Ücreti 15,00 TL,

reference checkedTemizlik malzemesi istemeniz durumunda bize ulaşıp kampanyalarımızdan yararlanabilir, makul bir ev temizliği teklifi alırsınız,

reference checkedİnşaat sonrası ev temizliği için bize ulaşmanız yeterlidir, profesyonel temizlik hizmetlerimiz ile aldığınız hizmetten memnun olma garantisi veriyoruz,

Temizlik taleplerinizi bir gün önceden iletmeniz yeterli olacaktır, aynı gün temizlik istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz durumunda satış ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Beşiktaş Ofis Temizliği Şirketi

Siz de iş yerlerinizde düzenli temizlik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, sizin yaptıracağınız temizlik hizmeti ile profesyonel temizlik şirketinin yapacağı temizlik arasında uçurum kadar fark vardır.

Abone Grup Beşiktaş temizlik şirketi olarak, Beşiktaş bölgesine ofis temizliği hizmeti vermekteyiz, sizin talebinize göre ister periyodik olarak her akşam görevlendireceğimiz deneyimli temizlik personellerimiz ile ofislerinizi profesyonel temizlik ile tanıştıralım. Kullandığımız tüm ekipmanlar ve personelimizin tüm giderleri firmamıza aittir.

Bilindiği üzere temizlik hayati bir meseledir, düzenli olarak yapılmadığında çalışanlarınızın verimi düşer. Düzenli olarak yapılan temizlik hizmetleri firmanıza kurumsal bir hava katar, müşterileriniz de olumlu bir algı yaratır.

Kullandığımız ekolojik ürünler ile sizlere daha sağlıklı ortam sağlamaktayız. Lavobolarınızın portakal kokması kulağa hoş gelmiyor mu ?

Ofislerinizin temizliği konusunda dışarıdan bir firmadan yardım almak hem daha makul fiyatlar ile bu işin içinden çıkmanıza hem de daha kaliteli temiz ortamda çalışmanızı sağlar.

Ofis temizlik paketleri ister haftada bir gün, ister hafta da 2-3-4-5-6-7 gün sizin talebinize göre değişmekte olup, genellikle ofis çalışanları çıktıktan sonra yapılır. Size özel hazırlayacağımız fiyat teklifi ve temizlik planı ile işletmeleriniz makul fiyatlara tertemiz olacaktır. Beşiktaş temizlik firmaları arasında en fazla ofis temizliği yapan firma Abone Grup Temizlik firmasıdır.

Beşiktaş Ofis Temizliği Şirketi Fiyatları

Ortalama bir fiyat vermek ev temizliğinde olduğu gibi doğru olmaz. Öncelikle temizlik fizibilite raporu hazırlanmalı, haftada kaç gün temizlik ihtiyacınız olduğu belirlenmelidir. Daha sonra oluşturulan raporlar ile haftalık sizin de talep ettiğiniz günlerde profesyonel ekibimizce temizlenir.

Tüm ekipmanlar temizlik şirketine ait olup, ekstradan her hangi bir ücret ödemenize gerek kalmamaktır. Yıl sonu baktığınıza firmanızın bu işten ne kadar karlı çıktığını göreceksiniz.

İletişime geçildiğinde, sizlere referanslarımızı daha sonra hangi işleri yaptığımızı anlatmak isteriz.

Beşiktaş Dış Cephe Temizliği Şirketi

Abone Grup Temizlik Şirketi olarak, Beşiktaş ve diğer semtlere deneyimli cam temizliği uzman personellerimiz ile dış cepheleriniz ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz.

Kullandığımız özel ilaçlar ve ekipmanlar ile dış cephe temizliğinde kalitemizi sizlere kanıtlıyoruz. Firmanızın ihtiyacına göre ayda bir kere ayda iki kere oluşturduğumuz paketler ile dış cepelerinizin temizliğini üstleniyoruz.

İşletmeleriniz dış görünümünü yeniliyor sizlerin kurumsal yapınıza katkı sağlıyoruz. Günümüz de bir çok firmanın müşteri ile teması dış cephesinden başladığını düşündüğümüzde, müşteriniz de oluşturduğunuz ilk görünümün önemini bizim size söylememize gerek bile yok.

Dış cephe temizliği firmanız açısından çok önemlidir ve iddia ediyoruz bizim temizlediğimiz dış cephe ile müşterilerinizin dikkatini çekeceksiniz.

Beşiktaş Temizlik Şirketleri

Beşiktaş Temizlik Şirketi

Cam temizliğinde kullandığımız kimyasallar ve organik maddeler dış cephelerinizi parlatıyor, firmanız dışarıdan görünümünde müşterilerinizi cezbediyor, temizlik şirketleri, çok sayıda olmasına rağmen profesyonel dış cephe temizliği yapan firma bulmanın zorluğunda sizler Abone Grup Beşiktaş temizlik kalitesine güvenebilirsiniz.

Ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi garanti etmekteyiz.

Beşiktaş Dış Cephe temizlik şirketi olarak,  paketlerimiz de sizin taleplerinize göre değişmekte, ister hafta da bir ister hafta da 2 isterseniz de ay da bir olmak koşuluyla deneyimli cam temizlik personelimiz dış cephenizi siler ay sonu firmanıza fatura kesilir.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir. İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.

 Yapacağımız fizibilite sonucu fiyat teklifi hızlı bir şekilde hazırlanır. Bize ☎ 530 240 83 08 mobil hattımızdan veya ☎ 212 245 56 62 sabit hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button
×
Merhaba , Size nasıl yardımcı olabilirim?