(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08 Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

Back to Services
28 Cts 2016 abone Comments: 0

   İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK ŞİRKETİ

Abone Grup Temizlik Şirketi olarak, birçok kurumsal firmanın tercihi olmaktayız kullandığımız bize özgü organik ürünler ile tesislerinizin ve binalarınızın İnşaat Sonrası Temizlik aşamasına geldiğinde ince ve detaylı olarak temizliğinin yapılması hususlarında; Firmamız bu hizmeti siz değerli müşterilerimize kurumsal yapımız, uzman kadrolarımız ve teknik ekipmanlarımızla sunmayı taahhüt ve garanti ediyor. Gerekmedikçe kimyasal maddeler yerine yıllardır deneyerek oluşturduğumuz organik ürünler ile temizliklerinizi gerçekleştirmekteyiz.
İnşaat sonrası temizlik uzmanlık ister çünkü kullanılacak kimyasal maddeler yanlış seçilirse geri dönüşü olmayan zararlar verebilir tesislerinize. Örneğin duvar kâğıtları siliminde yanlış bir hareket tüm görüntünün bozulmasına sebep olur ve geri dönüşü mümkün değildir. Biz bu konuda Abone Grup Temizlik Şirketi olarak size garanti veriyoruz.
Genel olarak İnşaat Sonrası Temizlikte ilk gün kaba temizlik, sonraki günlerde de ince temizlik yaparak binanızın düzenli temiz bir hale gelmesini kısa sürede sağlıyoruz.
Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve İnşaat sonrası temizlik, tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir. Bu nedenle temizlik esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup, uygulandığı yerlere temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.
Bir inşaat sonrası otel temizliğimizden fotoğraflar, mermerler tamamen organik oluşturduğumuz ürünler ile temizlenmiş ve parlatılmıştır.

inşaat sonrası temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button
×
Merhaba , Size nasıl yardımcı olabilirim?