(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

Acarkent Temizlik Firması

Abone Grup Temizlik şirketi olarak, Beykoz ilçemizde, Acarkent bölgesinde Villa, Ofis, Dış Cephe Cam Temizliği, Taşınma öncesi temizlik hizmeti, Tadilattan sonra temizlik hizmeti, Haşere ilaçlama gibi bir çok hizmeti profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla yaklaşık 20 yıldır sağlamaktayız.  

Deneyimli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile Acarkent temizlik şirketi olarak yüzlerce villa temizliği hizmeti sağladık.

Acarkent Eşyalı Villa Temizliği

Acarkent bölgesinde, Triplex ya da Dubleks villa temizliği hizmeti sağlamaktayız. Ekibimiz bütün temizlik malzemelerini ve ekipmanlarını getirmektedir. Profesyonel temizlik hizmetinde buhar makinesi ile lavabolarınız temizlik esnasında dezenfekte edilmektedir. 


Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız Abone Grup Temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.

Taşınma Öncesi Temizlik

Taşınma öncesi temizlikler genellikle yoğun bir tadilat olmadıysa bir gün içerisinde bitirilip teslim edilmektedir. 

Villanızın büyüklüğüne göre, temizlik ekibinin sayısını belirlemekteyiz. Ekiplerimizin çalışma saatleri 8 saat ile sınırlıdır. 

Sizin de bildiğiniz üzere taşınma öncesi temizlik en ince detayına kadar yapılmalıdır. En ufak ayrıntı atlanmadan, daireniz temizlenmektedir. Bu işin ciddiyetinin farkında ekibimizle profesyonel olarak taşınma öncesi temizlik hizmeti sağlamaktayız. 

Camlarınız profesyonel cam temizlik personelleri tarafından, uzanması güç noktalarda uzatma yardımı ile silinmektedir, bazı durumlarda iskele de kurulmaktadır. 

Cam Temizliği Şirketi

Abone Grup Temizlik Şirketi olarak, Acarkent ve diğer semtlere profesyonel cam temizlik hizmeti sağlamaktayız. Personellerimiz kendi ekipman ve takımları ile gelmektedir. Bazı durumlarda, Vinç gerekebilmektedir, Vinç de tarafımızda temin edilebilmektedir. 

Dış Cephe cam temizliği yapılırken, kompozitler de silinmektedir.  Cam temizliğinde kullandığımız kimyasallar ve organik maddeler dış cephelerinizi parlatıyor, firmanızın daha kurumsal bir görünüme sahip olmasını sağlıyoruz.

Dış cephe temizlik şirketleri, çok sayıda olmasına rağmen profesyonel dış cephe temizliği yapan firma bulmanın zorluğunda sizler abone grup temizlik kalitesine güvenebilirsiniz. Ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi garanti etmekteyiz.

Çalışan personellerimiz sigortalı, ISG eğitimini başarıyla tamamlamış profesyonel cam temizlik personelidir. 

Acarkent Bakıcı

Firmamız referanslı adaylarla bakıcı hizmeti duymanız halinde sizlere yardımcı olabilecek personel datasına sahiptir. Genellikle çocuklarınız için ya da yaşlı ebeveynlerimiz için ihtiyaç duyduğumuz bu hizmet 2022 yılında artış gösteren talep halinde gelmiştir.

Tamamen sizin istediğiniz özelliklere sahip personel bulabilmek için ekiplerimiz hassasiyet göstermektedir.

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat