• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

Acarkent Temizlik Firması

Abone Grup Temizlik şirketi olarak, Beykoz ilçemizde, Acarkent bölgesinde Villa, Ofis, Dış Cephe Cam Temizliği, Taşınma öncesi temizlik hizmeti, Tadilattan sonra temizlik hizmeti, Haşere ilaçlama gibi bir çok hizmeti profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla yaklaşık 20 yıldır sağlamaktayız.  Acarkent Temizlik Şirketi, Deneyimli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile Acarkent temizlik şirketi olarak yüzlerce villa temizliği hizmeti sağladık.

Acarkent Eşyalı Villa Temizliği

Acarkent bölgesinde, Triplex ya da Dubleks villa temizliği hizmeti sağlamaktayız. Ekibimiz bütün temizlik malzemelerini ve ekipmanlarını getirmektedir. Profesyonel temizlik hizmetinde buhar makinesi ile lavabolarınız temizlik esnasında dezenfekte edilmektedir. 


Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız Abone Grup Temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.

Taşınma Öncesi Temizlik

Taşınma öncesi temizlikler genellikle yoğun bir tadilat olmadıysa bir gün içerisinde bitirilip teslim edilmektedir. 

Villanızın büyüklüğüne göre, temizlik ekibinin sayısını belirlemekteyiz. Ekiplerimizin çalışma saatleri 8 saat ile sınırlıdır. 

Sizin de bildiğiniz üzere taşınma öncesi temizlik en ince detayına kadar yapılmalıdır. En ufak ayrıntı atlanmadan, daireniz temizlenmektedir. Bu işin ciddiyetinin farkında ekibimizle profesyonel olarak taşınma öncesi temizlik hizmeti sağlamaktayız. 

Camlarınız profesyonel cam temizlik personelleri tarafından, uzanması güç noktalarda uzatma yardımı ile silinmektedir, bazı durumlarda iskele de kurulmaktadır. 

Cam Temizliği Şirketi

Abone Grup Temizlik Şirketi olarak, Acarkent ve diğer semtlere profesyonel cam temizlik hizmeti sağlamaktayız. Personellerimiz kendi ekipman ve takımları ile gelmektedir. Bazı durumlarda, Vinç gerekebilmektedir, Vinç de tarafımızda temin edilebilmektedir. 

Dış Cephe cam temizliği yapılırken, kompozitler de silinmektedir.  Cam temizliğinde kullandığımız kimyasallar ve organik maddeler dış cephelerinizi parlatıyor, firmanızın daha kurumsal bir görünüme sahip olmasını sağlıyoruz.

Dış cephe temizlik şirketleri, çok sayıda olmasına rağmen profesyonel dış cephe temizliği yapan firma bulmanın zorluğunda sizler abone grup temizlik kalitesine güvenebilirsiniz. Ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi garanti etmekteyiz.

Çalışan personellerimiz sigortalı, ISG eğitimini başarıyla tamamlamış profesyonel cam temizlik personelidir. 

Acarkent Bakıcı

Firmamız referanslı adaylarla bakıcı hizmeti duymanız halinde sizlere yardımcı olabilecek personel datasına sahiptir. Genellikle çocuklarınız için ya da yaşlı ebeveynlerimiz için ihtiyaç duyduğumuz bu hizmet 2023 yılında artış gösteren talep halinde gelmiştir.

Tamamen sizin istediğiniz özelliklere sahip personel bulabilmek için ekiplerimiz hassasiyet göstermektedir.

 

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al