• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

Acıbadem Temizlik Şirketi

Yaklaşık çeyrek asırdır kurumsal firmalara Acıbadem temizlik şirketi olarak hizmet vermekteyiz, bunun yanında yoğun talep üzerine bireysel müşterilerimize ev temizliği hizmeti de vermeye başladık. Bizi farklı yapan temizlik sektörüne bakış açımızdır, iş yerlerinize ve evlerinize gönderdiğimiz personellerimiz kadrolu ve sigortalı olup, temizlik konusunda eğitimlerden geçerek hizmet vermektedir. 

Tüm samimiyetimizle müşterilerimize yardımcı olmaktayız, fiyatlarımız makul olup ekstra ücret talep etmemekteyiz. Öncelikle temizlik ihtiyacınıza göre ekipler ya da gündelikçi personellerimiz için whatsapp hattımızdan merak ettiklerinizi sorabilir, rezervasyon yapabilirsiniz.  

Abone Grup Acıbadem temizlik şirketi fiyatları olarak gündelikçi fiyatımız 2020 yılında;

Evinizin büyüklüğüne göre değişmektedir ; 

Acıbadem Kadıköy Ev Temizlik Fiyatları 2020

Eşyalı daire temizliği :

Hali hazırda kullandığımız evlerimiz için temizlik hizmeti alırken kullandığımız tabir, eşyalı evlerin temizliğin de ortalama 1 ya da 2 personel görevlendirilmektedir.

Evin büyüklüğüne göre personel sayısı artmaktadır, eşyalı daireler için gündelikçi personel talep edebilirsiniz. Ütü, Bulaşık ve Çamaşır gibi hizmetlerinizi de ekstra ücret istemeden saatleri içerisinde personelimiz yapmaktadır.

Personellerimiz sürekli ev temizliği hizmeti yaptığı için işinde uzmanlaşmış ve müşteri memnuniyetimiz %90’nın üzerindedir, bilmenizi isteriz.

Personelimiz saatleri içerisinde sadece şu temizlikleri yapmaz,

Halı ve koltuk yıkama yapmaz, (silebilir) 

Avize temizliği yapmaz, 

Jaluzi perde yıkaması yapmaz, (silebilir)

Bunun dışarısında ki temizlik taleplerinizi saatleri içerisinde itina ile yapar. 

Gündelikçi 1 personel fiyatlarımız :

170,00 TL’dir. (1+1 daireler için)

180,00 TL’dir (2+1 daireler için)

190,00 TL’dir (3+1 daireler için)

(8 Saate kadar personel çalışabilir)

Gündelikçi 2 personel fiyatlarımız :

360,00 TL’dir. (8 Saate kadar personel çalışabilir, dairenin büyüklüğü önemli değildir. Eşyalı daireler için 2 personel dip bucak temizlikte yeterli olmaktadır)

Temizlik taleplerinizi bir gün önceden iletmeniz yeterli olacaktır, aynı gün temizlik istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz durumunda satış ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Acıbadem Ofis Temizliği 

İşletmelerinize özel sunduğumuz temizlik zamanlaması ile ihtiyacınızın olduğu saat kadar temizlik hizmeti alabilirsiniz . Part time ve Full time temizlik talebinde bulunabilir, sözleşme ile yıllık en makul fiyatlardan anlaşma yapabilirsiniz. Bir çok ufak işletme haftada 1-2 gün temizlik hizmeti almakta, bu da kendi maliyetleri için avantaj sağlamaktadır. Temizlik ekipmanları ve malzemeleri firmamızca temin edilmektedir. Ekstra bir masraf yapmanıza gerek yoktur. İş yerinizde koltuklarınızı ve halıfleks yüzeyleri yerinde temizliyoruz. 

İşletmelerinize özel ücretsiz keşif ekibimizle, iş yerinizi ziyaret ediyor size özel temizlik programı ve fiyatı sunuyoruz. Bizimle iletişime geçip ücretsiz keşif ekibi talep edebilirsiniz. Telefonda fiyat teklifi almak, çoğu zaman doğru değildir. 

Sözleşme yaptığımız kurumsal firmalara bir çok hizmet, yapılan anlaşmaya göre hediyemiz olmaktadır. Düzenli temizlik talepleriniz de cam temizliği ve yıl da bir kere koltuklarınızın yıkanması hediye edilmektedir. Ofis temizliği hizmeti almadan önce mutlaka bizden hizmet teklifi istemeyi unutmayınız. Kullandığımı ekipman ve temizlik ürünleri ile fark yaratacağımızı sizlere söylemek isteriz. %90 üzeri müşteri memnuniyeti ile işlerimizi geliştirmekteyiz. Sizlerin istekleri, bizim kendimizi geliştirmemiz için kılavuz olmaktadır. Zemin yıkamadan zemin cilalamaya kadar tam donanımlı Kadıköy temizlik şirketi olduğumuzu bilmenizi isteriz. 

Acıbadem Ev Temizliği

Evlerimizin temizliği önemli olmasına rağmen yorucu ve zordur. Profesyonel ev temizlik personellerimiz ile bu zor ve yorucu işi biz üstleniyoruz. Ev temizliği konusunda eğitim alan personelimiz, pratik ve hızlı bir şekilde evlerinizi temizliyor. Detaylı ev temizliği talebinizde cam temizliğinden, balkon temizliğine, dolapların temizliğinden diğer alanların temizliğine detaylı temizlik yapıyoruz. 

İnşaat sonrası ev temizliği talebinizde, yine ekip olarak gelerek temizlik malzemeleri ve ekipmanlarımızı yanımızda getirerek en kaliteli temizliği yapıyoruz. 

ACIBADEM CAM TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ

Profesyonel cam temizlik personellerimiz ile ofis ve ev cam temizliği hizmeti sunmaktayız. Kullandığımız kimyasal ürünler, cam yüzeylerin daha geç kirlenmesini sağlamaktadır. Ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Dağcı yöntemi ve vinç yardımı ile de cam temizlik ve dış cephe temizliği hizmeti sunmaktayız. Bunları yaparken tüm yasal izinleri de almaktayız.

ISG belgeleri tarafımızca temin edilmekte, sizi prosedür ile uğraşıp zaman kaybetmemenizi sağlamaktayız. Cam temizlik fiyatlandırma yöntemimiz, personel başı olup bu yöntem sizlerin avantajına olmaktadır.

ACIBADEM ACİL TEMİZLİK ŞİRKETİ

Acil temizlik ihtiyaçlarınızda mobil hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Müsait durumumuza göre elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isteriz. 

 0530 240 83 08 (Mobil)  

☎ 0212 245 56 62 (Sabit)

✉  info@abonegrouptemizlik.com

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın temizlik personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik erkek personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir.

İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir. Bizim tavsiyemiz ekip temizliğidir, sizin beğenmediğiniz temizlik hizmetinin bizim gözümüzde değeri yoktur.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.

Aynı Gün İçinde Rezervasyon Yaptırarak Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Aynı gün içinde hizmet için bizi arayarak acil temizlik talebinde bulunabilirsiniz, bunun için ek ücret talebimiz yok, fakat ekiplerimizin uygunluk durumunu sormanız gerekmektedir.

Temizlik Personel Gelmediği Durumlarda Ne Olur ?

Öncelikle temizlik sektörü insan odaklı bir sektör olduğu için, zaman zaman kaza ve benzeri aksilikler yaşanmakta bu sebeple istenmeyen durumlar ortaya çıkmaktadır. Bir çok temizlik firması, temizlik personeli bulamadığında size bu gibi bahaneler sunmaktadır. Biz, size sözleştiğimiz tarihte %99 oranında personelimizi yollarız. %1’lik kısımda gerçekten kaza ve benzeri durumlardan kaynaklanır onu da telefi etmekteyiz.

Sadece Cam Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Evet sadece camlarınızın temizliği için personel talebinde bulunabilirsiniz, bilmenizi isteriz ki 3+1 dairenin iç ve dış cam temizliği ortalama 4 saat sürmektedir.

Kadıköy Temizlikçi Kadın Gündelikçi Hizmetiniz Var Mı ?

Evet gündelikçi ev temizliği ve ofis temizliği yapan personellerimiz mevcuttur. 1 Gün önceden aramanız yeterlidir.

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al