(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

Alışveriş Merkezi Temizliği

Back to blog
1 Pts 2015adminComments: 2

     Alışveriş merkezleri her gün binlerce insanın ziyaret ettiği yerlerdir, günümüz koşullarında insanların en çok vakit geçirdiği mekanlar olan alışveriş merkezleri haliyle en çok kirlenen yerlerdir. Alışveriş merkezinin kurumsal bir görüntü sergilemesi için temizlik hizmetleri en önemli konulardan biridir çünkü düzgün temizlenmeyen bir mekanı insanlar tercih etmezler, en basitinden tuvaletleri kötü kokan bir alışveriş merkezi tercih edilmez.

     Abone Grup Temizlik Şirketi olarak biz bu konuda siz değerli müşterilerimize garanti veriyoruz, kullandığımız organik ürünler ile fark yaratıyoruz. Şu anda temizliğini devir aldığımız alışveriş merkezlerinde deneyimli personelimiz ile işimizi layıkıyla yapıyoruz. Gerekli tüm önlemleri alarak iş güvenliği konusunda personelimizi sürekli eğitime tabii tutuyoruz.

     Alışveriş merkezlerinde temizlik hizmetleri sırasında, misafirler rahatsız edilmemeli bu konuda personel dikkatli olmalıdır. Abone Grup Temizlik olarak işimizin öneminin farkındayız ve oluşturduğumuz vardiyalı sistem ile gece ekibimiz dip bucak temizlik yaparken, alışveriş merkezinin açık olduğu zamanlarda mobil ekibimiz misafirleri rahatsız etmeyecek şekilde temizliklerine devam ederler. Detaylı bilgi için bize ulaşın, biz sizi arayalım.

AVM TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

AVM TEMİZLİĞİ YAPAN ŞİRKETLER

ALIŞVERİŞ MERKEZİ TEMİZLİK FİRMASI

Alışveriş merkezi temizliğini her temizlik firması koordine ve planlamasını yapması mümkün değildir. Uzmanlık ister sadece koordinasyon değil aynı zamanda temizlikte kullanılacak malzemeler de çok önemlidir. Bunları kullanacak personel hangi kimyasal hangi koşullarda kullanılması gerektiğini mutlaka bilmelidir, Abone Grup Temizlik Şirketi olarak personelimizi sürekli bu konuda eğitiyoruz.

      Personel eksikliğini kadromuzda bulundurduğumuz, yedek personeller ile anında çözüyoruz, hiç sıkıntı olmadan tüm temizlik taleplerine hızlıca cevap veriyoruz. Günümüzde alışveriş merkezlerinin çoğunun, hijyenik olmadığı gözlenmektedir. Bu tarz büyük mekanların temizliğinde maliyet unsuru önemli olduğu kadar yapılan temizliğin kalitesi de önemlidir. Müşterilerin rahatlıkla lavaboları kullanması bu yerleri daha fazla ziyaret etmelerini sağlayacaktır. 

1 Pts 2015admin

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat