• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

Fabrika Temizliği; Temizlik hizmetleri içerisinde farklı ve özel bir yeri vardır. Zira fabrika temizlik hizmetleri; temizlik dallarının hemen hemen hepsini kapsar. Fabrika; inşaat, ofis, cam, dış cephe ve zemin yıkama hizmetlerini kapsadığı gibi üretim sahası ve makine teçhizat temizliklerini de içine alır.
Birçok fabrikanın tercihi olan Abone Grup Temizlik şirketi, fabrikalara deneyimli temizlik personeli ve ekipmanı temin etmektedir. Temizlik malzemelerini hafta başı mobil araçlarımız firmanıza ulaştırmakta, personellerimiz tüm özlük haklarını biz karşılamaktayız.
Ülke ekonomisine büyük katkıları olan fabrika ve tesislerinin önem ve değerini bilen Abone Grup Temizlik Şirketi sizleri de referansları arasında görmekten onur duyar.

Fabrika temizlik şirketi

Fabrikalara Destek Personeli

İşletmenizin ihtiyacına göre eleman temin edip kendi kadromuzda sizlerin hizmetini sunuyoruz. İşletmelerinizin dönem dönem fazla personele ihtiyacı olabilir bu gibi durumlarda hazırda bekleyen personellerimiz istediğiniz gün sayısı kadar sizin emrinizde çalışıyor.

Leave a Comment

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al