• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

 DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ

Abone Grup dış cephe cam temizlik şirketi olarak, ev, ofis, villa, plaza gibi ulaşılması güç cam yüzeylere sahip yapıların profesyonel olarak yaklaşık 20 yıldır cam temizliği hizmetini sağlamaktayız. Metal kaplama, ahşap yüzey, duvar, Siding kaplama villa temizliği yapmaktayız. 

Başlıca Sağladığımız Hizmetler;

Vinç ile Cam Silimi Plaza, Gökdelen, Dış Cephe Temizliği

Yüksek merdiven ile cam temizliği

İskele ile cam temizliği

Tabela Temizliği

Dış yüzey Kompozit temizliği

İstanbul temizlik şirketi olarak, deneyimli ekiplerimizle teleskop, vinç gibi ekipmanların yardımıyla profesyonel cam temizlik hizmeti sağlamaktayız.

İstanbul Dış Cephe ve Cam Temizlik Şirketleri, 2023 yılı iş güvenliği yasalarına uygun sertifikalı personeller kaliteli hizmet anlayışı ile dış cephe cam temizlik hizmetinizi güvenle alabileceğiniz firmamız sizler için; Sepetli dış cephe temizliği,

Bilindiği üzere cam temizliği hizmeti uzmanlık isteyen, çok riskli bir temizlik türüdür. Uzmanlığı olmayan kişi ya da firmalarca yapılması son derece risklidir, dış cephe cam temizlik personeli bu işi yapmadan önce eğitimlerini tamamlamalı ve sertifika almalıdır. sizde profesyonel cam temizliği sildirme hizmeti için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. 

  • Cam silme hizmeti sabah 08:30 09:00 gibi başlamaktadır. 
  • Cam temizlik ekipmanları, cam temizlik kimyasalı, cam pelüş, cam çek gibi araç gereçler tarafımıza aittir.
  • Vinç gerektiren durumlarda vinç tarafımıza aittir, sizin tedarik etmeniz gereken araç gereç yoktur. 
  • Vinç eğer trafiği kapatıyorsa bu gibi durumlarda en azından 2 gün önceden bağlı bulunduğunuz karakoldan izin almanız gerekmektedir.
  • Fiyat teklifi verebilmemiz için ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. Fiyat faktörünü silinecek cephe sayısı belirlemektedir. Bazı binaların tek cephesi olabildiği gibi bazılarının daha fazla cephesi olabilir.

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Dış cephe temizliğinde cam yüzey ve dış cephe zemini için ayrı kimyasallar kullanılmalıdır. Abone Grup Temizlik olarak, kimyasalların sorumluluğunun bilincinde olarak, camlarınızın ve cepheleriniz zarar görmemesine hassasiyet gösteriyoruz.

Kullandığımız temizlik ürünleri TSE belgesine sahip olup, bunun yanında bir çok organik ürün kullanmaktayız. Unutmayınız ki, dış cephe ve camlarınıza yapılan yanlış temizlik sonucu oluşan lekelerin çözümü çok zordur ve bazen de yoktur.

Bir diğer çok önemli hususta İş güvenliği tedbirlerinin alınması. İşveren firmanın da sorumluluğunda olan bir konu olup, mutlaka tedbirlerin alındığından emin olunmalıdır. İnsan hayatı her şeyin önündedir felsefesi ile firmamız tüm önlemleri almaktadır.

Bu yüzden dış cephe cam temizliğinde firmanızı seçerken mutlaka personel için yükseklik korkusu ve diğer testlerden oluşan testleri istemeyi unutmayınız.

Yılların verdiği tecrübe ile dış cephe ve camlarınızın bir yıl içinde en azından 3 defa silinmesi yeterli olacaktır, dış cepheleriniz de ve cam yüzeylerde korozyona karşı önlem için periyodik dış cephe temizliği yapılmalıdır. Yaptığımız dış cephe temizliğinde kullandığımız korozyon önleyici kimyasallar ile uzun dönem korozyon oluşmayacaktır.

Düzenli yapılmayan cam temizliklerinde, camların iç yüzeylerine sızıntı olmakta, ve iç yüzeye sızan lekeler dışarıdan müdahale ile temizlenememektedir. Aynı zamanda uzun süre temizlenmeyen camlarda oksitlenme de olmaktadır.

Bilinçli ve periyodik olarak yapılan dış cephe ve cam temizliği sonucunda yağmur, kar, toz ve diğer sebeplerden kaynaklanan kirlenmeler önlenecek ve firmanızın camlarının estetik görünümü devam edecektir. Bizimle anlaşarak indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz, bir çok kurumsal firmaya yılda 2 ya da 3 defa dış cephe ve cam temizlik hizmeti vermekteyiz. 

Dış cephe alikobant, dış yüzey kaplama, cam giydirme cephe, btb, plaza ya da yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı, asma sepet yardımı, makaslı platform, örümcek vinç ya da teleskopik uzatma ile binanıza uygun bir çözüm önerilir.

Camlarda bulunan jelatin ve yapışkanların temizliğinde ve çıkarılmasında kullandığımız buhar makinesi büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Uzun süre güneş altında kalmış cam koruma bantlarının temizliği maalesef çok uğraştırıcıdır.

 Cam Temizliği Neden Yapılır?

Dış cephe cam temizliği hizmetinin yapılmasının asıl nedeni camekân mekânların güzel bir görünüme sahip olmasıdır. İstanbul’un genelinde inşaat olduğu için kısa sürede dış cepheler toz kaplamakta ve iş yerlerinin manzarası bu durumdan olumsuz etkilenmektedir.

Dış yüzey kaplamalarının uzun süre yağmur suyuna maruz kalması durumunda camlarda zamanla oksitlenme olmaktadır. Isıcamlar yani dış cephe camları çok katlı oldukları için, camın içine akıntı olduğu durumlarda maalesef çözümü yoktur. Camlar temizlense bile, camın iç kısmına olan akıntılar temizlenememektedir.

Cam temizlik şirketleri, kadrolarında profesyonel cam temizlik personelleri bulundurmak zorundadır. Bu mesleğin eğitimini almış, iş güvenlik kurallarına uygun hareket eden personeller ile yapılan cam temizliklerinde kaza ihtimali minimuma inmektedir. Cam temizlik eğitimi almamış birinin dış cephe cam temizliğine çıkması kanuni yönden yasaktır. Site ve villaların dış cephe cam temizliği hizmetini profesyonel kadromuz ile en ince detayına kadar temizliyoruz. Çok kirli cam ve plaza yüzeyleri için basınçlı yıkama hizmetimiz vardır. Cam temizliğine geçmeden önce çok temizlik yüzeyler için basınçlı yıkama hizmeti sağlamaktayız.

Cam Temizliği Yapılmadan Önce Bilinmesi Gerekenler 

Öncelikle yapılacak temizlik öncesi ekibimiz keşif yapmalıdır, trafiği etkileyecek bir durum varsa mülk sahibi karakoldan izin almalıdır. Camlarda oksitlenme varsa tespit edilmeli ona göre kimyasal kullanılmalıdır. 

Camlarda silikon varsa, gerekli ekipmanlar getirilerek silikonlarda camlardan kazınmalıdır. Vinç sepetine çıkan personel mutlaka halat ile kendini kancalamalı, olası bir kazada kendini güvene alması gerekmektedir. Yılda en az 2 defa dış cephe cam yüzeylerinin temizlenmesinde fayda vardır, uzun süre temizlenmeyen dış yüzeylerde yağmur suyu yüzeylerin bozulmasına sebep olmaktadır. 

Dış Cephe Cam Temizliği Fiyatları 

Sabit bir fiyat belirlemek maalesef mümkün değildir. Kullanılacak platform ve temizlik işlemlerinin ne kadar süreceği fiyatları belirlemektedir. Binanın yüksekliği kullanılacak olan vinci de belirlemekte bu da fiyatta değişikliğe yol açabilmektedir. Hizmet alacağınız firmadan temizlik öncesi personel sigorta evraklarını istemeyi unutmayınız. 

Dış cephe cam temizliği m2 fiyatları için şirketimizden ücretsiz keşif ekibi talep edebilirsiniz, personelimiz keşif yaptıktan sonra fiyat teklifi vermekteyiz.

Çalışanların yüksekte çalışma ve ISG evraklarını talep ediniz. Hizmet alacağınız firmanın daha önce yaptığı dış cephe temizlik referanslarını talep ediniz. Profesyonel bir dış cephe cam temizlik şirketi ile anlaşma yaptığınızda bu detayların hiç biri ile uğraşmanıza gerek yoktur, zaten bu işi sürekli yapan firmalar, bu tarz evrakları hazırda tutarlar.  

Sıkça Sorulan Sorular

Cam Silme Robotu İşe Yarar Mı?

Maalesef tam olarak verimli çalışan cam temizlik robotları güncel olarak bulunmamakta. Bu sebeple cam temizlik şirketleri, 2022 yılında Vinç yardımı ve diğer yöntemlerle cam temizliği hizmetlerini sağlamaktadır.

Ev Cam Temizliği Şirketi Olarak Hizmet Veriyor Musunuz?

Evet evlerinde cam temizliği hizmetini sağlamaktayız. Fransız balkon camları dahil bütün açılır camlar iç ve dış kısımdan silinmektedir.

Ev Cam Temizliği Fiyatları 2023 Yılı İçin ?

Evlerinizin cam temizliği için profesyonel temizlik personeli talep ettiğinizde minimum 300 liradan başlamaktadır, cam temizliği. Personelimiz kendi cam ekipmanları ile gelmektedir. Ortalama 2-3 saat civarı sürmektedir bu temizlik hizmeti.

Dış Cephe Cam Temizlik Fiyatları?

Fiyatlar 2023 yılında maalesef maliyetlerin artması ile artış gösterdi. Dış Cephenin türüne göre ücretsiz keşif ekibimiz, keşif yaptıktan sonra sizlere fiyat teklifi sunabiliriz.

Fransız Balkon Camı Nasıl Temizlenir?

Çeşitli cam temizlik aparatları ile Fransız balkon camları iç ve dış kısımdan silinmektedir, uzmanlık isteyen bir işlemdir.

Pencere ve Dış Yüzeyler Neyle Temizlenir ?

Sabun bazlı kimyasallar ile temizlenir, oksitlenme varsa porçöz kullanılır. Doğru oranda kullanılmadığında camlarda leke bırakır bu ürünler.

Dış Cephe Cam Temizliği İş İlanları?

Firmamıza mevcut özgeçmişiniz ile başvurmanız durumunda size geri dönüş sağlayacağız. 

Camlarda Buğulanma Oksitlenme Neden Olur?

Uzun süre silinmeyen camlarda camın iç yüzeyine yağmur suları akıntı oluşturarak leke yapmaktadır. Bu puslu bir görüntüye sebebiyet vermektedir, camın iç kısmında geçen akıntılar için yapılabilecek bir şey yoktur. Oksitlenme için gerekli kimyasallar kullanıldığında büyük ölçüde cam eski haline gelmektedir. 

Camdaki Siyah Lekeler Nasıl Çıkar? 

Leke kir kaynaklıysa cam kazıma aparatı ya da camın sabun bazlı kimyasal ile köpürtülmesi sonrası hafif bir baskıyla çıkar. Siyah lekeler kaynak yanığından kaynaklanıyorsa maalesef çözümü yoktur, kaynak yanığı ustaların özensiz çalışması sonucu sıkça camlarda siya leke oluşmasına neden olmaktadır.

Leave a Comment

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al