(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

Dış Cephe Ve Cam Temizliği

Back to blog
1 Pts 2015adminComments: 2

Profesyonel ve güvenilir hizmet

     Abone Grup Temizlik olarak dış cephe temizlik, hizmetlerinde tüm yüzeylerde başarılı uygulamalarımızla sizlere hizmet sunmaktayız. 2003 yılından beri deneyimli cam personellerimiz ile her türlü dış düzeyinizin temizliği için deneyimli ekiplerimizle hazırız. 

     İstanbul Dış Cephe ve Cam Temizlik Şirketleri, arasında yeni iş güvenliği yasasına uygun sertifikalı personeller kaliteli hizmet anlayışı ile dış cephe cam temizlik hizmetinizi güvenle alabileceğiniz firmamız sizler için;

  • Sepetli dış cephe temizliği,
  • Asansörlü dış cephe temizlik,
  • Plaza ve rezidans cephe ve cam temizliği
  • Endüstriyel Dağcı Sistem Temizlik sistemleri,

Bilindiği üzere cam temizliği uzmanlık isteyen bir alandır ve her firma bu işin altından kalkamaz sizde profesyonel cam temizliği hizmeti için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

     Dış cephe temizliğinde cam yüzey ve dış cephe zemini için ayrı kimyasallar kullanılmalıdır. Bizler kullandığımız kimyasalların sorumluluğunun bilincinde olarak, camlarınızın ve cepheleriniz zarar görmemesine hassasiyet gösteriyoruz. Kullandığımız temizlik ürünleri TSE belgesine sahip olup, bunun yanında bir çok organik ürün kullanmaktayız. Unutmayınız ki, dış cephe ve camlarınıza yapılan yanlış temizlik sonucu oluşan lekelerin çözümü çok zordur ve bazen de yoktur.

Kadıköy Temizlik Şirketi

Dış Cephe Temizlik Şirketi İstanbul

Bir diğer çok önemli hususta İş güvenliği tedbirlerinin alınması. İş veren firmanın da sorumluluğunda olan bir konu olup, mutlaka tedbirlerin alındığından emin olunmalıdır. İnsan hayatı her şeyin önündedir felsefesi ile firmamız tüm önlemleri almaktadır. Bu yüzden dış cephe cam temizliğinde firmanızı seçerken mutlaka personel için yükseklik korkusu ve diğer testlerden oluşan testleri istemeyi unutmayınız.

     Yılların verdiği tecrübe ile dış cephe ve camlarınızın bir yıl içinde 2 ya da 3 defa silinmesi yeterli olacaktır, dış cepheleriniz de ve cam yüzeylerde korozyona karşı önlem için bu işlemlerin yapılması gerekmektedir. Yaptığımız dış cephe temizliğinde kullandığımız korozyon önleyici kimyasallar ile uzun dönem korozyon oluşmayacaktır.

     Bilinçli ve periyodik olarak yapılan dış cephe ve cam temizliği sonucunda yağmur, kar, toz ve diğer sebeplerden kaynaklanan kirlenmeler önlenecek ve firmanızın estetik görünümü devam edecektir. Bizimle anlaşarak indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz, bir çok kurumsal firmaya yılda 2 ya da 3 defa dış cephe ve cam temizlik hizmeti vermekteyiz.  

Profesyonel Dış Cephe Temizlik Şirketi

Dış cephe alikoband, alemiyon, Metal, kaplama, cam giydirme cephe, btb, plaza ya da yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı, asma sepet yardımı, makaslı platform, örümcek vinç ya da teleskopik uzatma ile binanıza uygun bir çözüm önerilir.

     Cephenizin periyodik (sürekli) temizlenmesi konusunda sizlere önerdiğimiz sözleşmeler ile en uygun çözümü siz değerli müşterilerimiz için bulmaktayız. Abone Group Temizlik Şirketi; tecrübeli personel, doğru kimyasal teknolojik ekipman ve garantili hizmet ile siz müşterilerine yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Dış Cephe Temizliği M2 Fiyatları

   Dış cephe ve camlarınızı yerinde gelip görmeden fiyat teklifini telefonda ileten temizlik firması profesyonel değildir, muhtemelen işi yarıda bırakıp gitmesi de olağandır. Teknik sözleşme ve şartname imzalanmalı ondan sonra temizlik hizmeti alınmalıdır.

     M2 üzerinden fiyat vermek de doğru değildir, dış cephe ve cam temizliği yapılırken hangi yöntem ve kimyasallar kullanılacağı belirlenmeli ona göre m2 fiyatı verilmelidir. Ücretsiz keşif ekibimiz ile iş yerlerinizi ziyaret ediyor, sonrasında fiyat teklifimizi sunuyoruz.

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat