• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

Abone Grup Temizlik Kurumsal Şirketi olarak İstanbul sınırları içerisinde kurumsal firmaların ihtiyaçları doğrultusunda aylık ya da senelik düzenli olarak temizlik personeli hizmeti vermekteyiz.

İşletmelerin talebi üzerine, personel hizmetinin yanı sıra temizlik makinelerinden, temizlik kimyasallarına kadar toplu bir şekilde temizlik hizmeti vermekteyiz. Malzemeli ya da malzemesiz olarak temizlik hizmeti seçenekleri sunmaktayız.

Profesyonel temizlik şirketi arayışını varsa, temizlik personeli, temizlik hizmetinin yanı sıra ofis işlerini, ve çay sunumu gibi hizmetleri de haftalık saatleri içerisinde yerine getirebilmektedir.

Fiyatlandırma verilecek hizmetin detayına göre belirlenmektedir. Ay sonu işletmenize fatura edilmektedir. İşletmeler açısından dış kaynak kullanımı hem maliyet açısından hem de hizmet kalitesi açısından büyük faydalar sağlamaktadır. Kurumsal temizlik şirketleri arasında seçim yapmakta kararsız kaldıysanız doğru adrestesiniz.

Hizmet süresi işveren firma tarafından belirlenmektedir. Sözleşmeler genellikle yıllık yapılmaktadır, hizmet ihtiyacının azalması durumunda firmamız her hangi ekstra bir hak talebinde bulunmamaktadır.

Temizlik hizmeti sağlayan personelin bütün yasal yükümlülükleri firmamıza ait olmaktadır. Ekstra işlemlerle firmanız uğraşmamaktadır. Aylık olarak SGK dökümleri firmanıza iletilmektedir.

Çalışacak olan temizlik personelleri, deneyimli temizlik ve çay sunumu konusunda eğitim almış çalışanlardır. 2022 yılında tam zamanlı aylık temizlik personeli hizmeti fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tamamen işletmenizin çalışma saatlerine uygun hizmet sağlamaktayız, hafta sonu da temizlik hizmeti alabileceğinizi bilmenizi isteriz.

Bilinmesi Gerekenler

Personelin haftalık maksimum çalışma saati 45 saattir.

İşletmeniz tarafımızca gönderilen personelden memnun kalmadığında en kısa sürede personel değişikliği yapmaktayız.

Mesai öncesi ya da mesai sonrası temizlik paketlerimiz ile işletmenizin daha verimli kaynak kullanımını sağlamaktayız.

Personellerin yıllık izinleri sırasında yerine görevlendirilen personel fiyatlara dahildir.

Personelin yol ve yemek ücreti yapılan anlaşmaya göre belirlenmektedir.

Personelimiz işe başlamadan bir gün önce sigorta evrakları tamamlanır ve işletmenize ulaştırılır.

Personelin mesleki ve İş Güvenlik eğitimleri tarafımızca sağlanmaktadır, evrakları periyodik olarak işletmenize bilgilendirme amaçlı gönderilmektedir.

Personelin kılık kıyafet ve üniforma giderleri firmamıza aittir. Bayram vs resmi tatillerde talebiniz üzerine hizmet verilebilmektedir.

Share

Leave a Comment

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al