(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

ALTUNİZADE TEMİZLİK ŞİRKETİ

Altunizade temizlik şirketi olarak, Altunizade semtinde evlerin, ofislerin, iş yerlerinin asli ve kısmi temizlik hizmetlerini yerine getiriyoruz. Bunun yanında firmalara temizlik personeli temin ediyoruz, temizlik hizmetlerini hem daha makul hem de daha kaliteli bir şekilde yerine getiriyoruz.

Kurulduğumuz günden bugüne, deneyimli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile yaklaşık çeyrek asırdır deneyimimiz ile  Üsküdar temizlik şirketleri arasında fark yaratarak, Altunizade bölgesinde ve çevresinde birçok başarılı projeye imza attık. Tam teşkilatlı, profesyonel temizlik firmasına ihtiyaç duyuyorsanız doğru adrestesiniz.

Altunizade Ev Temizliği Şirketi

Evlerimizin temizliği sağlığımız açısından çok önemlidir, vaktimizde kıymetlidir, bu bağlamda günümüzün çoğu evlerimizde geçer, günümüzde birçok aile ev temizliğini profesyonel temizlik şirketlerine yaptırmaktadır. Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız Abone Grup İstanbul Temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.

İstanbul Temizlik Şirketleri

Altunizade Temizlik Şirketi

Öncelikle ev temizliği hizmeti almadan önceden ihtiyacınızı doğru belirlemekte fayda var, ekip temizliği veya bir iki bayan ile ev temizliğiniz yeterli olur mu ? Bu konuda biz size yardımcı olabiliriz.

Beğendiğiniz personel düzenli olarak ev temizliğinize gelsin. İsterseniz ayda iki sefer isterseniz ayda tek sefer. Bu şekilde düzenli taleplerde fiyatlarda da indirim olacaktır.

Altunizade Ofis Temizliği Şirketi

Siz de ofisinizde düzenli temizlik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, referanslı temizlik şirketlerinden hizmet talebinde bulunmanız hem daha ekonomik hem de daha kaliteli temizlik yapılmasını sağlayacaktır.

Sizin taleplerinize göre ister hafta da bir ister ayda iki sefer v.b tekliflerle ofislerinizi temizliyoruz. Ofis temizliğinin yanında, cam temizliği, ilaçlama, personel bodrolama hizmetleri de vermekteyiz.

Ücretsiz olarak geliyor, ofislerinizin temizlik ihtiyaçlarını belirleyip fiyat teklifi konusunda sizinle görüşüyoruz.

Altunizade Dış Cephe Temizliği Şirketi

Abone Grup Temizlik Şirketi olarak, Altunizade ve diğer semtlere deneyimli cam temizliği uzman personeli dış cephelerinizi ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz. Cam temizliğinde kullandığımız kimyasallar ve organik maddeler dış cephelerinizi parlatıyor, firmanızın daha kurumsal bir görünüme sahip olmasını sağlıyoruz.

Dış cephe temizlik şirketleri, çok sayıda olmasına rağmen profesyonel dış cephe temizliği yapan firma bulmanın zorluğunda sizler abone grup temizlik kalitesine güvenebilirsiniz. Ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi garanti etmekteyiz.

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat