• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

 

BEYLİKDÜZÜ TEMİZLİK ŞİRKETİ

“Beylikdüzü temizlik şirketi olarak, Beylikdüzü’nün bütün semtlerine malzemeli ve ekipmanlı olarak haftanın 7 günü detaylı ofis temizliği ya da gündelikçi ev temizlik hizmeti sağlamaktayız. “

İstanbul’da tüm semtlerde temizlik hizmeti veren firmamız bilmenizi isteriz ki Beylikdüzü temizlik şirketleri arasında en çok tercih edilen temizlik şirketleri arasındadır. Abone Group Beylikdüzü temizlik şirketi olarak; ofis, dış cephe cam temizliği, ev temizliği, ilaçlama hizmeti, yangın sonrası temizlik, su baskını sonrası temizlik, inşaat sonrası temizlik ve boş daire temizliği yapmaktadır.

Beylikdüzü sınırları içersinde bulunan bir çok kurumsal firmanın düzenli olarak temizlik hizmetini sağlamaktayız. Genel temizlik hizmetinin yanı sıra Beylikdüzü dış  cephe temizliği hizmeti de profesyonel kadromuz ile sağlamaktayız. 

Rezervasyon için;

 0530 240 83 08 (Mobil)  

 0212 245 56 62 (Sabit)

Kurumsal firmalar için ücretsiz keşif ekibi için,

info@abonegrouptemizlik.com

Firmamızın ilk hedefi hizmet verdiği müşterinin memnuniyetini üst seviyede tutmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kaliteli temizlik ve güvenlik unsurunu en önde tutmaktayız. Güvenilir personeller ile sizlere en iyi hizmeti sağlamaktayız. 

Temizlik malzemeleriniz olmadığın da firmamız sizin yerinize temin ediyor ve size hiç bir iş bırakmadan mekanınızı pirüpak şekilde temizliyoruz.

BEYLİKDÜZÜ EV TEMİZLİK FİYATLARI

Whatsapp butonumuzdan kolay bir şekilde bize ulaşıp evinizin eşyalı ya da taşınma öncesi boş daire temizliği konusunda detayları bizimle paylaştıktan sonra fiyat teklifi alabilirsiniz.

Taşınma öncesi boş daire temizliklerinde en az 2 personel gönderilmektedir. Ekibimiz malzemeli ve ekipmanlı olarak gelmektedir.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK NASIL YAPILIYOR ?

İnşaat sonrası ev temizliği en zahmetli temizlik hizmetinde ilk sırayı almaktadır. Eşyalı ve oturulan evlerin temizliğine oranla daha fazla uğraştırmaktadır. Bir personelin üstesinden gelmesi mümkün değildir. Profesyonel olmayan ekipler bile bu konuda sınıfta kalmaktadır. Kullanılacak kimyasallar çok önemlidir, su ile yapılacak temizlik boşa gidecektir. İnşaat sonrası temizlikte yapılması gerekenler.

Mermerler için ayrı, zeminin türüne göre ayrı, duvarlar için ayrı, kimyasallar kullanılmalıdır.
Temizlik personeli kimyasalların nerede kullanılması gerektiğini ve dozajını bilmelidir, aksi takdirde leke oluşacaktır.
Yapılacak temizlik alanının büyüklüğüne göre ideal personel sayısı sizinle mutabakata varılarak belirlenmelidir.
Personellerimizin Özellikleri,

  Tecrübeli & profesyonel,

  Referansları kontrol edilmiş, güvenilir çalışanlar,

  Müşterileri tarafından beğenilen, sürekli tercih edilen personeller,

  Temizlikte kullanacağı kimyasallar konusunda bilinçli,

  İş ahlakına sahip, sürekli eğitimlere tabii tutulmakta, 

  Anında hizmet talebi oluşturabilirsiniz, istediğiniz günde temizlik hizmeti yapılır,

  Ücretsiz olarak yerlerinizi görüyor, fiyat teklifimizi sunuyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir. İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.

Yapacağımız fizibilite sonucu fiyat teklifi hızlı bir şekilde hazırlanır.

Bize  0530 240 83 08 mobil hattımızdan veya  0212 245 56 62 sabit hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al