• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

 

CİHANGİR TEMİZLİK ŞİRKETİ

“ Cihangir temizlik şirketi olarak, Beyoğlu’nun bütün semtlerine malzemeli ve ekipmanlı olarak haftanın 7 günü detaylı ofis temizliği ya da gündelikçi ev temizlik hizmeti sağlamaktayız. “

Abone Grup Cihangir Temizlik Şirketi olarak, ev, ofis, dış cephe, cam temizliği, okul,üniversite, site, rezidans, iş yeri, inşaat temizliği, zemin yıkama, zemin cilalama, yerinde koltuk yıkama ve bunun yanında ilaçlama, mermer cilalama, gibi hizmetler vermekteyiz. Bizlere ulaşıp hızlı rezervasyon yapabilirsiniz; Fiyat konusunda merak ettiklerinizi, 

Malzemeli olarak yolladığımız ev temizlik personellerimiz ile hizmetinizdeyiz. Haftanın 7 günü malzemeli ya da malzemesiz ev temizliği yapmaktayız. 

Cihangir temizlik şirketleri fiyat listemizi aşağıda bulunan listemizden kontrol edebilirsiniz. Detaylı olarak aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilir, ya da mesaj bırakırsan biz sizi arayalım. 

☎ 0530 240 83 08 (Mobil)  ((Whatsapp rezervasyon hattı))

☎ 0212 245 56 62 (Sabit)

✉  info@abonegrouptemizlik.com

Tecrübeli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile Beyoğlu ilçemizde bir çok periyodik temizlik projesi yürütmekteyiz. Kurumsal yapımızın bir getirisi olarak personelimize verdiğimiz sürekli eğitim ile Cihangir Temizlik Şirketleri arasında en çok tercih edilen firmalar arasındayız. Temizlik konusunda fark yaratıyoruz. 

Evinize, ofisinize veya iş yerlerinize tanımadığımız birini almanın zorluğunu biliyoruz. Müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmeler sonucunda ilk önem verdikleri unsur, güven olmaktadır. Temizlikçi ararken dikkat etmelisiniz. Bu yüzden çalıştırdığımız personelleri özenle seçiyoruz ve hepsi güvenlik taramasından geçtikten sonra evlerinize ve iş yerlerinize görevlendiriyoruz.  Ayrıca bu personeller, diğer işlerimizde düzenli olarak çalışmakta ve temizlik konusunda deneyimliler, sizlere belirtmek isteriz ki;

Personellerimizin Özellikleri,

reference checked  Tecrübeli & profesyonel,

English speaking  Referansları kontrol edilmiş, güvenilir çalışanlar,

Insured  Müşterileri tarafından beğenilen, sürekli tercih edilen personeller,

reference checked  Temizlikte kullanacağı kimyasallar konusunda bilinçli,

reference checked  İş ahlakına sahip, sürekli eğitimlere tabii tutulmakta, 

reference checked  Anında hizmet talebi oluşturabilirsiniz, istediğiniz günde temizlik hizmeti yapılır,

reference checked  Ücretsiz olarak yerlerinizi görüyor, fiyat teklifimizi sunuyoruz.

 Ev Temizliği CİHANGİR

Ev temizliği hizmeti alırken özellikle belirtmeniz gereken detaylar; evinizin eşyalı/eşyasız/inşaat sonrası gibi detaylarıdır. Evinizin detaylarına göre kimyasal ya da personel sayısı belirlenmektedir. Eşyalı hali hazırda içinde yaşanılan daireler, Eşyasız taşınma öncesi yaptıracağınız ev temizlik hizmetidir. İnşaat sonrası temizlik ise tadilat sonrası temizlikleri kapsamaktadır. 

Dairelerimizin ya da evlerimizin temizliği  ve düzeni sağlığımız ve verimli çalışma hayatımızın olması açısından öneme sahiptir, vaktimizin büyük bir bölümünü evlerimizde geçirmekteyiz. Son zamanlarda şehir hayatının getirisi zaman kıtlığı, bu bağlamda iş yerinde geçirdiğimiz uzun ve yorucu saatler ve yolda geçen zaman da düşündüğünde temizliğe ayıracak vaktimiz kalmamaktadır. 

Bir çok aile evlerini ve dairelerini, ev temizlik profesyonellerine yaptırma ihtiyacı duymaktadır. Evinizi temizletmek istiyorsunuz fakat Cihangir’de temizlikçi kadın arıyorsunuz, hem güvenilir olması hem de işi bilmesini istiyorsunuz. İşte burada biz size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz, evlere yolladığımız kadın personeller ev temizliği konusunda profesyonel ve güvenilir. 

Öncelikle ev temizliğinden beklentiniz ne ?  nasıl bir ev temizliği istiyorsunuz detaylı mı normal mi ? Detaylı ev temizliğinde ekip halinde geliyoruz standart bir daire için 2 kadın 1 erkek personel yeterli olmaktadır. Ekipmanlar ve temizlik malzemeleri firmamızca karşılanmaktadır. Talebiniz doğrultusunda evlerinize deneyimli gündelikçi temizlikçi de yollanmaktadır.

Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız Abone Grup Temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.

CİHANGİR Ev Temizlik Fiyatları 2023

reference checked1 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 600,00 TL,

reference checked 2 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 1200,00 TL (Malzeme dahil)

reference checked Profesyonel Ev Temizlik Hizmeti Malzemeli ve Ekipmanlı 2 Personel 1750 TL 

reference checked Bu ücretlere duvar silme, dolap temizliği iç – dış, ütü hizmetleri dahildir. Ekstra ücret süre aşımları süresince istenmeyecektir.

reference checkedTemizlik malzemesi istemeniz durumunda bize ulaşıp kampanyalarımızdan yararlanabilir, makul bir ev temizliği teklifi alırsınız,

reference checkedİnşaat sonrası ev temizliği için bize ulaşmanız yeterlidir, profesyonel temizlik hizmetlerimiz ile aldığınız hizmetten memnun olma garantisi veriyoruz,

Fiyatlar yoğunluğa ve dairenizin detaylarına göre değişebilmektedir. Çalışacak personel sayısı da fiyatı değiştiren maliyet kalemlerindendir. Boş taşınma öncesi daire temizliklerinde bütün temizlik malzemeleri ve ekipmanlarını getiriyoruz. 

CİHANGİR CAM TEMİZLİK ŞİRKETİ

Abone Grup Cihangir Cam Temizlik  Şirketi olarak, deneyimli cam temizliği uzman personellerimiz ile bir çok kurumsal firmanın ve evlerin dış cephelerini ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz. Evlerinizin camlarını içeriden ve dışarıdan profesyonel cam temizlik personellerimize temizletebilirsiniz. Hızlı ve makul fiyatlar için bizlerden randevu alabilirsiniz. Ortalama 3+1 dairenin iç ve dış cam temizliği 3-4 saat sürmektedir. Camlarda ekstra lekeler varsa onları bildirmeniz gerekmektedir. İnşaat kalıntısı ve benzeri lekeler için organik ve kimyasal ürünler gönderiyoruz, camlarınız daha geç kirleniyor. Cam temizliği için tüm ekipman ve cam temizlik kimyasalları tarafımızca gönderilmektedir. 

Dış cephe temizliğinde çalışan personellerimiz sertifikalı olup, mesleki yeterliliğe sahiptir. Temizlik sırasında tüm ekipmanlar ve iş güvenliği firmamızca sağlanmaktadır.

  • Cam temizliğinde organik ürünler kullanılır. Camlarınız çizilmez ve ilk günkü kadar temiz görünür,
  • Ücretsiz olarak, ekibimiz iş yerinizi ziyaret eder ve fiyat teklifi sunar,
  • Personelimiz sertifikalıdır, iş güvenli tarafımızca sağlanır. Gerek görüldüğünde vinç de firmamızca temin edilir,
  • Memnuniyet garantili hizmet, 
  • Kullandığımız kimyasallar ile camlarınız uzun bir süre kir tutmaz, 
  • Düzenli hizmet almanız durumunda, firmanız ile sözleşme imzalanır ay sonu fatura tarafınıza ulaştırılır.

     Beyoğlu temizlik şirketleri arasında, tercih edeceğiniz firmayı belirlerken geçmiş çalışmalarına ve referanslarımıza bakarak, fikir sahibi olabilirsiniz. Abone grup temizlik firması olarak İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Tüm temizlik taleplerinizi eksiksiz yerine getirmekteyiz.

      Temizlik sektörü insan odaklı olduğu için, standart hizmet kalitesi sağlamak çok zordur. 2003 yılından beri biz bu konuda bu standartları sağladığımızı sizlere belirtmek isteriz. Sürekli ve güvenilir çalışan profilimiz ile, hizmetinizdeyiz.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir. İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir. Bizim tavsiyemiz ekip temizliğidir, sizin beğenmediğiniz temizlik hizmetinin bizim gözümüzde değeri yoktur.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.

Aynı Gün İçinde Rezervasyon Yaptırarak Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Aynı gün içinde hizmet için bizi arayarak acil temizlik talebinde bulunabilirsiniz, bunun için ek ücret talebimiz yok, fakat ekiplerimizin uygunluk durumunu sormanız gerekmektedir.

Temizlik Personel Gelmediği Durumlarda Ne Olur ?

Öncelikle temizlik sektörü insan odaklı bir sektör olduğu için, zaman zaman kaza ve benzeri aksilikler yaşanmakta bu sebeple istenmeyen durumlar ortaya çıkmaktadır. Bir çok temizlik firması, temizlik personeli bulamadığında size bu gibi bahaneler sunmaktadır. Biz, size sözleştiğimiz tarihte %99 oranında personelimizi yollarız. %1’lik kısımda gerçekten kaza ve benzeri durumlardan kaynaklanır onu da telefi etmekteyiz.

Sadece Cam Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Evet sadece camlarınızın temizliği için personel talebinde bulunabilirsiniz, bilmenizi isteriz ki 3+1 dairenin iç ve dış cam temizliği ortalama 4 saat sürmektedir.

Cihangir Temizlikçi Kadın Gündelikçi Hizmetiniz Var Mı ?

Evet gündelikçi ev temizliği ve ofis temizliği yapan personellerimiz mevcuttur. 1 Gün önceden aramanız yeterlidir.

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al