• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

Esenler Temizlik Şirketi

Esenler bölgesinde temizlik firmamız haftanın 7 günü boş daire ya da eşyalı daireler dışında ticari alanlarında profesyonel olarak temizliğini gerçekleştirmektedir.

Esenler bölgesinde 15 Temmuz Mahallesinde yapılan Toki konutlarının oturum öncesi taşınma öncesi temizlik hizmetlerini profesyonel temizlik ekiplerimiz ile haftanın her günü yapabilmekteyiz.

Esenler 15 Temmuz Mahallesinde Selçuklu mimarisiyle Toki tarafından Kentsel dönüşüm kapsamında evler yapıldı, bu dairelerin temizliği için profesyonel temizlik ekibi arayışınız mevcutsa doğru adrestesiniz.

Sadece boş daire temizliği değil bunun yanı sıra market, dükkan, spor salonu, hamam, sauna gibi alanların da temizliğini yapıyoruz. Günümüz teknolojisinde boş daire fiyat teklifi aramalarınız için çözüm artık çok basit. Kısa bir video ya da fotoğraflar ile evinizin büyüklüğünü belirttikten sonra doğru personel sayısını ve ekipmanlarını belirleyerek, en iyi şekilde hizmet sağlıyoruz.

Boş Ev Temizlik Fiyatları

Temizlenecek olan yapının, detaylarına göre personel sayısı ve ekipman belirlenmektedir. Bu sebeple Temizlik öncesi dairenin ya da iş yerinin videosunu bizimle paylaşmanız durumunda, hızlı bir şekilde temizlik fiyat teklifi verdikten sonra onaylamanız durumunda temizlik hizmeti sağlamaktayız.

Taşınma öncesi detayları merak ediyorsanız, nasıl yapıldığı hakkında bilgi almak istiyorsanız, boş ev temizlik şirketi linkini tıklayarak daha detaylı bilgiyi sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Boş ev temizlik fiyatları?

Sabit bir fiyat verilmesi maalesef sağlıklı değil dairenin durumuna ve çalışacak personel sayısına göre fiyat değişmektedir. Minimum fiyatlar 1750 liradan başlamaktadır. Ortalama 1+1, 2+1 ve 3+1 daire fiyatları 1750 -3500 lira civarında değişiklik göstermektedir.

Temizlik Esnasında Evde Bulunmama Gerek Var Mı?

Evde bulunmanıza gerek yoktur. Temizliğin bitmesine kısa bir süre kala ekip şefimiz sizi arar, dairenizi siz kontrol ettikten sonra ekibimiz çıkar.

Temizlik Kaç Günde Bitiyor?

Ekstra durumlar olmadığı sürece standart daireler 1 güne biter. Temizlik ortalama 5-8 saat arası sürmektedir.

Evde Atılacak Eşyalar Var, Siz Atabilir Misiniz?

Temizlik personeli yapısı gereği yük taşsıma personelleri gibi ağır yükler taşıyamaz. Evde atılacak ağır eşyalar varsa bunları temizlik öncesi atılması gerekmektedir. İnşaat kalıntıları, karton gibi atıkları personellerimiz çöp poşetlerine yerleştirip atmaktadır.

Boş Ev Temizliği İçin Kaç Gün Önceden Rezervasyon Yapmalıyım?

En az 2 gün önceden rezervasyon yapmanızı önermekteyiz, bir gün önceden de haber vermeniz durumunda size seve seve yardımcı olmaya çalışacağımızı bilmenizi isteriz.

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al