(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

 FATİH TEMİZLİK ŞİRKETİ (iSTANBUL)

Merkez ofisimizin Fatih‘te bulunması sebebiyle temizlik sorunlarınıza en hızlı çözümü üreten temizlik firmasıyız. 2003 yılından günümüze hizmet veren firmamız, Abone Grup  Fatih Temizlik şirketi kurumsal temizlik hizmetleri (ofis, iş yeri, büro, inşaat sonrası ofis temizliği, dış cephe temizlik hizmetleri) ve ev temizliği konusunda İstanbul’un önde gelen temizlik şirketleri arasında yer almaktadır. Kısacası temizlik ihtiyacınız varsa, doğru adrestesiniz. 

☎ 0530 240 83 08 (Mobil)  

☎ 0212 245 56 62 (Sabit)

✉  info@abonegrouptemizlik.com (Ücretsiz keşif talebi yapabilirsiniz)

Temizlik hizmetlerimiz profesyonel olup, memnuniyet oranlarımız %90 ve üzeridir. Garantili temizlik hizmetleri ile müşterilerimizi, aldığı hizmetten memnun kılmak asli amacımızdır.

Haftanın 7 günü 24 saat temizlik hizmeti veriyoruz. Deneyimli kadromuz ile acil temizlik ihtiyaçlarınızı profesyonelce çözüyoruz. (Su baskını sonrası temizlik, Yangın sonrası temizlik v.b). Fatih temizlik şirketi olarak, bu hizmetlerin yanında işletmelerinize dış kaynak yaratarak personel temini yapıyoruz.

İhtiyacınız kadar personeli 1 gün sonrasına temin ediyoruz. İşletmeniz bu şekilde sürekli personel çalıştırma durumunda kalmıyor, bu da uzun vadede firmanıza fayda sağlıyor. İş güvenliği konusunda, tüm sertifikalarımız mevcuttur. Dış cephe temizlik personellerimiz yüksekte çalışma sertifikasına sahiptir.

Gündelikçi Bayan 

İstanbul’un her noktasına hizmet götüren firmamız, konumu itibariyle merkez ofisi Fatih ilçesi sınırları içerisindedir.  Fatih temizlik şirketleri, arasında kalitesiyle ve müşteri memnuniyetiyle en önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Gündelikçi ev temizliği yapan personellerimizin ev temizliğini sürekli yapmaları sebebiyle konusunda uzman olduğunu bilmenizi isteriz. Ev temizlikleri ortalama 6 saat sürmektedir, 8 saate kadar süren ev temizliklerinden ekstra ücret talep edilmez. 

Evlerinize yolladığımız personellerimiz sürekli bu işi yapmakta ve artık ev temizliği konusunda uzmanlaşmışlardır. Sağladığımız güven ile, evlerinize sürekli temizlemeye talibiz. Oluşturacağınız düzenli temizlik talebinde indirimli fiyatlardan yararlanacağınızı bilmenizi isteriz. 

FATİH TEMİZLİK ŞİRKETİ 

Gündelikçi personel fiyatları 2018 – 2019 yılları için;

1 Personel en fazla 8 saate kadar çalışabilir ücret 170 TL’dir. 

2 Personel en fazla 8 saate kadar çalışabilir ücret 320 TL’dir.

Gündelikçi temizlik kimyasalları dahil 2018 – 2019 yılları için;

1 Personel en fazla 8 saate kadar çalışabilir, temizlik kimyasalları dahil ücret 200 TL’dir. Personel başı +30 TL temizlik kimyasalları için ücret alınmaktadır. 

Detaylı Ev Temizliği Hizmeti ;

2 Kişi 2+1 evin temizliği, temizlik kimyasalları, buhar makinesi ve elektrik süpürgesi ile yapılmaktadır. Ücret 400 TL’dir. 

3 Kişi 3+1 evin temizliği için, aynı şekilde malzeme ve ekipmanlar dahil 600 TL’dir. 

Boş Ev Temizliği,

1+1 daire için 1 personel yeterlidir.

2+1 ve 3+1 evler için eğer tadilat ya da boya-badana işlemleri olmadıysa 2 personel yeterlidir.

İnşaat Sonrası sıfır daire temizliği ya da tadilat sonrası ev temizliği,

1+1 daire için en az 2 personel önermekteyiz. Bu dairelerin, temizliğinde buhar temizlik makinesi kesinlikle kullanılmalıdır. 

2+1 ve 3+1 daireler için en az 3 personel önermekteyiz. 

3 Kişilik ekip taleplerinizde en az 1 cam temizlik profesyoneli gelmektedir, genel temizliğe de yardım etmektedir. 

 EV TEMİZLİĞİ 

Ev temizliğine gelen gündelikçi kadın personel, ortalama 6-8 arası çalışmaktadır. Sizin onayınıza göre işini bitirdikten sonra çıkabilir. Ev temizliğinde halı yıkama, ütü yapma ekstra hizmetlere girmektedir. Fakat firmamız önceden belirtildiğinde, ütü hizmeti için ekstra bir ücret talep etmemektedir. Temizlik talep detaylarını belirtmeniz de bu sebeple büyük önem vardır.

Fatih Temizlik Şirketi

İhtiyaçlarınıza göre personel sayısı belirlenmektedir, 2+1 eşyalı bir daire için bizim tavsiyemiz olarak 2 fatih temizlikçi bayan, metrekare miktarı arttıkça sayı artmaktadır. Ekip istemeniz durumunda malzemeli ve ekipmanlı gelerek evlerinizi temizliyoruz. Rezervasyon işleminizi bir gön önceden yapmanız yeterli olacaktır. Aynı gün içinde temizlik istemeniz durumunda sormanızda fayda var.

Fatih Ev Temizliği Fiyatları ve Çalışma Düzenimiz;

reference checkedProfesyonel detaylı ev temizliği ihtiyaçlarınızı, ekip olarak verdiğimiz hizmet ile sağlıyoruz. (Temizlik  ekibimiz en az 3 kişiden oluşmakta)

reference checkedFazla Çalışma Saat Ücreti 15,00 TL,

reference checkedTemizlik malzemesi istemeniz durumunda bize ulaşıp kampanyalarımızdan yararlanabilir, makul bir ev temizliği teklifi alırsınız,

reference checkedİnşaat sonrası ev temizliği için bize ulaşmanız yeterlidir, profesyonel temizlik hizmetlerimiz ile aldığınız hizmetten memnun olma garantisi veriyoruz,

reference checked Çalışma saatlerimiz 09.00 17.00 arasıdır, ortalama bir ev temizliği 4-5 saat civarı sürmektedir. Temizlik bittikten sonra sizden onay alınır eksik kalan yerler varsa tamamlanır,

reference checked Temizlik malzemeleri ve ekipman talebiniz olduğunda gönderilir,

Fiyatlarımıza katma değer vergisi dahil değildir. İnşaat sonrası ve tadilat sonrası temizlik taleplerinizi ayrıca iletmeniz ona göre temizlik ekipman ve malzemelerinin getirilmesi yapılan temizliğin istenilen seviyede olması için önemlidir.

OFİS TEMİZLİĞİ (DÜZENLİ YA DA TEK SEFER)

İş yerlerinizi haftanın 7 günü 24 saat temizliyoruz. Sizin taleplerinize göre saat ve gün sayısı şekilleniyor. Temizlik planımızı ona göre yapıyoruz. Günümüzde bir çok kurumsal firma mesai sonrası, genel temizlik hizmeti almaktadır, haftanın 5-6 günü akşam temizliği haftada bir günde detaylı genel temizlik hizmeti talep görmektedir. Profesyonel ofis temizliği ile sizleri tanıştıralım. Tüm temizlik ihtiyaçlarınızı çözüyoruz, kontrol bizde.

Fatih’te bir çok firmaya haftada bir gün temizlik hizmeti vermekteyiz. Belirlediğiniz gün ve saat aralığında personellerimiz gelir haftalık genel ve detaylı temizlik yapar. Temizlik malzemeleri ve ekipmanları firmamızca temin edileceği için sizin ekstra yapmanız gereken bir şey yoktur. Temizlik hizmetleriniz, firmamızın garantisi ve gözlemi altında en iyi şekilde gerçekleşecektir.

DIŞ CEPHE VE CAM TEMİZLİĞİ FATİH

    Abone Grup Dış cephe ve cam temizlik şirketi olarak, diğer temizlik hizmetlerinin aksine dış cephe temizliği uzmanlık ve sorumluluk ister. Öncelikle kurumsal bir firma ile çalışmanızda fayda var. Olası bir kaza durumunda cezaları ağır olmakta ve en önemlisi de yaralanma ve ölümle sonuçlanabilmektedir. Bu tarz istenmeyen durumların yaşanmaması için, temizlik firmasının ISG kurallarına dikkat etmesi gerekmektedir.

     Dış cepheye çıkacak personelin yüksek çalışabilir sertifikası ve sağlık raporu olması gerekmektedir. Ücretsiz keşif yapıyor, fiyat teklifi sunuyoruz. Detaylı bilgi için bize ulaşmanız yeterlidir. Haftanın 7 günü dış cepheleriniz, ilk günkü kadar temiz hale geliyor.

Fatih Cam Temizlik Şirketi

     Ufak ofisleri bulunan müşterilerimizin, cam temizliği hizmeti genel temizlik hizmetlerimizin yanında firmamızın ikramı olmaktadır. Fatih’te tercih edilmemizin başlıca sebeplerinden biri de müşterimize samimi ve dürüst olmamız. Her türlü cam temizlik hizmetleri profesyonel ekipman ve ekibimizle verilmektedir. Vinç ve Dağcı yöntemi ile işletme ve evlerinizin camları ilk gün kadar temiz hale gelmektedir. Fatih temizlik şirketi olarak belirtmek isteriz ki, bu temizlik türü diğerlerine göre tehlike arz etmektedir. Bu yüzden profesyonel firma ile çalışmanızda fayda vardır. 

     Boş vaatlerde bulunmayarak, temizliğin belli süreleri ve günlerini belirlemede sizlere yardımcı olmak bizi memnun etmektedir. Camlarınızı organik ürünlerle temizleyerek, uzun süre kirlenmemesini sağlamaktayız. Ücretsiz olarak iş yerlerinize geliyor, fiyat teklifimizi sunuyoruz. 

KOLTUK VE HALIFLEKS YIKAMA HİZMETİ (YERİNİZDE)

Ticari mekanların ve evlerin koltuk ve halıflekslerini son teknolojik makine parkurumuz ile yerinde temizlik hizmetimiz ile, ilk gün kadar temiz hale getiriyoruz. Uzman personelimiz ve kaliteli kimyasal ürünlerle bu yüzeyleri pırıl pırıl yapıyoruz.  Öncelikle ücretsiz keşif ekibimiz, halıfleks ve koltuklarınızı yerinde görerek inceler. İstediğiniz gün ve saatte temizlik başlar. Lekelere özel çözüm üretilerek temizlenir. Halıfleks yıkama makinemizin verdiği suyu ve kimyasalı makinemiz vakumlar ve durulamaya bırakılır. Ortalama 3-5 saat içerisinde kullanıma hazır olur. 

Bu işlemleri yerinde ve eşyalarınıza zarar vermeden yapmakta, garanti sunmaktayız. Unutmayınız ki, halıfleks zeminde mikroplar depolanmakta ve düzenli temizlik ihtiyacı doğmaktadır. Düzenli temizlik yapılmadığında, sağlığınız olumsuz etkilenmektedir. Periyodik olarak Yılda iki kere alacağınız temizlik hizmeti yeterli olacaktır. Telefon ile daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

• Bizi farklı yapan, halıfleks ve koltuk türüne göre şampuan kullanmamız ve ekibimizin bu konuda uzmanlaşmış olması. 

Düzenli olarak elektrik süpürgesi ile yapacağınız temizlik yeterli olmamaktadır, profesyonel makineler yardımı ile temizlik alınması sağlığınız açısından faydalı olacaktır.

Koltuk ve Halıfleks yıkamasına başlamadan önce, ufak bir noktada deneme çalışması yapılmalıdır. 

Mikropların tamamen yok edilmesi için, kimyasal ürünlerin yanında makineye az miktarda sirke de ilave edilmelidir.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir. İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat