• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

 

 FATİH TEMİZLİK ŞİRKETİ (iSTANBUL)

Merkez ofisimizin tarihi yarımada Fatih ilçesinde bulunması sebebiyle temizlik sorunlarınıza en hızlı çözümü üreten temizlik firmasıyız. 2003 yılından günümüze hizmet veren firmamız, Abone Grup  Fatih Temizlik şirketi kurumsal temizlik hizmetleri (ofis, iş yeri, büro, inşaat sonrası ofis temizliği, dış cephe temizlik hizmetleri) ve ev temizliği konusunda İstanbul’un önde gelen temizlik şirketleri arasında yer almaktadır. Kısacası temizlik ihtiyacınız varsa, doğru adrestesiniz. 

Fatih’te hizmet sağladığımız bölgeler; Beyazıt, Aksaray, Eminönü, Haseki, Karagümrük, Sultanahmet, Çapa, Fındıkzade, Pazartekke, Kocamustafapaşa, Kumkapı ve diğer semtlere profesyonel temizlik hizmeti götürmekteyiz.

En Çok Tercih Edilen Temizlik Hizmetleri

Ofis Temizliği

Profesyonel Temizlik Şirketi Hizmeti

Ev Temizliği

Çay Kahve Sunum Personeli

Yangın Sonrası Temizlik

Su Baskını Sonrası Temizlik

Housekeeping Kat Temizlik Personeli Hizmeti

Şantiye Temizliği

Gündelikçi Temizlik Personeli

Boş ya da İnşaat Sonrası Daire Temizlik Hizmeti

Cam Temizliği ve Dış Cephe Temizliği Hizmeti

Buharlı Vakumlu Profesyonel Detaylı Ev Temizliği

Cafe ya da Restoran Temizliği

Detaylı temizlik Hizmeti

Koltuk ve Sandalye Yıkama Hizmeti

Mağaza Temizlik Hizmeti

Okul Dershane Eğitim Kurumu Temizlik Hizmeti

Otel Temizliği

Restoran Mutfak Temizliği

Temizlik hizmetlerimiz profesyonel olup, memnuniyet oranlarımız %90 ve üzeridir. Temizlik gibi soyut kavramlarda garanti gibi bir kelimeyi doğru olmasa da müşteri memnuniyeti en yüksek en iyi temizlik şirketleri arasındayız. Her yıl binlerce ev ve iş yeri temizliği yapmaktayız. 

Haftanın 7 günü 24 saat temizlik hizmeti veriyoruz. Deneyimli kadromuz ile acil temizlik ihtiyaçlarınızı profesyonelce çözüyoruz. (Su baskını sonrası temizlik, Yangın sonrası temizlik v.b). Fatih temizlik şirketi olarak, bu hizmetlerin yanında işletmelerinize dış kaynak yaratarak personel temini yapıyoruz.

İhtiyacınız kadar personeli 1 gün sonrasına temin ediyoruz. İşletmeniz bu şekilde sürekli personel çalıştırma durumunda kalmıyor, bu da uzun vadede firmanıza fayda sağlıyor. İş güvenliği konusunda, tüm sertifikalarımız mevcuttur. Dış cephe temizlik personellerimiz yüksekte çalışma sertifikasına sahiptir.

Ev Temizliği

İstanbul’un her noktasına hizmet götüren firmamız, konumu itibariyle merkez ofisi Fatih ilçesi sınırları içerisindedir.  Fatih temizlik şirketleri, arasında kalitesiyle ve müşteri memnuniyetiyle en önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Gündelikçi ev temizliği yapan personellerimizin ev temizliğini sürekli yapmaları sebebiyle konusunda uzman olduğunu bilmenizi isteriz. Ev temizlikleri ortalama 6 saat sürmektedir, 8 saate kadar süren ev temizliklerinden ekstra ücret talep edilmez. 

Evlerinize yolladığımız personellerimiz sürekli bu işi yapmakta ve artık ev temizliği konusunda uzmanlaşmışlardır. Sağladığımız güven ile, evlerinize sürekli temizlemeye talibiz. Oluşturacağınız düzenli temizlik talebinde indirimli fiyatlardan yararlanacağınızı bilmenizi isteriz. 

FATİH TEMİZLİK ŞİRKETİ FİYATLARI 2023

Gündelikçi personel fiyatları 

Evinizin büyüklüğüne, detaylarına göre temizlik fiyatları değişiklik göstermektedir. Bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 

Profesyonel Temizlik Ekibi Ücretleri

En az 2 kişilik ekiplerden oluşmaktadır. Bütün temizlik malzemelerini ve ekipmanlarını biz getiriyoruz. Vakum makinesi, merdiven, elektrik süpürgesi ve temizlik kimyasalları gibi. 

Detaylı Ev Temizliği Hizmeti ;

Evinizin büyüklüğüne ve detaylara göre personel sayısı ve ekipmanlar belirlenmektedir.

Detaylı temizlikte istenildiğinde evin duvarları da silinmektedir.

Boş Ev Temizliği, Kiracı Sonrası

1+1 daire için 1 personel yeterlidir.

2+1 ve 3+1 evler için genellikle 2 kişilik ekip yeterlidir. Daha büyük ev ve alanlar için personel sayısı artmaktadır. 

İnşaat Sonrası sıfır daire temizliği ya da tadilat sonrası ev temizliği,

1+1 daire için en az 2 personel önermekteyiz. Bu dairelerin, temizliğinde buhar temizlik makinesi kesinlikle kullanılmalıdır. 

2+1 ve 3+1 daireler için en az 3 personel önermekteyiz. 

3 Kişilik ekip taleplerinizde en az 1 cam temizlik profesyoneli gelmektedir, genel temizliğe de yardım etmektedir. 

 EV TEMİZLİĞİ HİZMETİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

Ev temizliğine gelen gündelikçi kadın personel, ortalama 6-8 arası çalışmaktadır, en fazla 8 saat çalışmaktadır.

Sizin onayınıza göre işini bitirdikten sonra çıkabilir. Ev temizliğinde halı yıkama, avize temizliği ekstra hizmetlere girmektedir. Fakat firmamız önceden belirtildiğinde, ütü hizmeti için ekstra bir ücret talep etmemektedir. Temizlik talep detaylarını belirtmeniz de bu sebeple büyük önem vardır.

Mutfak dolapları içine tek personel geldiğinde, dolap iç kısımlarına girmemektedir. Temizlik yetişmediği için, günün sonunda şikayet olmaması bizim için en önemli husustur.

İhtiyaçlarınıza göre personel sayısı belirlenmektedir, 2+1 eşyalı bir daire için bizim tavsiyemiz olarak 2 fatih temizlikçi bayan, metrekare miktarı arttıkça sayı artmaktadır. Ekip istemeniz durumunda malzemeli ve ekipmanlı gelerek evlerinizi temizliyoruz. Rezervasyon işleminizi bir gön önceden yapmanız yeterli olacaktır. Aynı gün içinde temizlik istemeniz durumunda sormanızda fayda var.

 

OFİS TEMİZLİĞİ 

İş yerlerinizi haftanın 7 günü 24 saat temizliyoruz. Sizin taleplerinize göre saat ve gün sayısı şekilleniyor. Temizlik planımızı ona göre yapıyoruz. Günümüzde bir çok kurumsal firma mesai sonrası, genel temizlik hizmeti almaktadır, haftanın 5-6 günü akşam temizliği haftada bir günde detaylı genel temizlik hizmeti talep görmektedir. Profesyonel ofis temizliği ile sizleri tanıştıralım. Tüm temizlik ihtiyaçlarınızı çözüyoruz, kontrol bizde.

Fatih’te bir çok firmaya haftada bir gün temizlik hizmeti vermekteyiz. Belirlediğiniz gün ve saat aralığında personellerimiz gelir haftalık genel ve detaylı temizlik yapar. Temizlik malzemeleri ve ekipmanları firmamızca temin edileceği için sizin ekstra yapmanız gereken bir şey yoktur. Temizlik hizmetleriniz, firmamızın garantisi ve gözlemi altında en iyi şekilde gerçekleşecektir.

DIŞ CEPHE VE CAM TEMİZLİĞİ FATİH

    Abone Grup Dış cephe ve cam temizlik şirketi olarak, diğer temizlik hizmetlerinin aksine dış cephe temizliği uzmanlık ve sorumluluk ister. Öncelikle kurumsal bir firma ile çalışmanızda fayda var. Olası bir kaza durumunda cezaları ağır olmakta ve en önemlisi de yaralanma ve ölümle sonuçlanabilmektedir. Bu tarz istenmeyen durumların yaşanmaması için, temizlik firmasının ISG kurallarına dikkat etmesi gerekmektedir.

     Dış cepheye çıkacak personelin yüksek çalışabilir sertifikası ve sağlık raporu olması gerekmektedir. Ücretsiz keşif yapıyor, fiyat teklifi sunuyoruz. Detaylı bilgi için bize ulaşmanız yeterlidir. Haftanın 7 günü dış cepheleriniz, ilk günkü kadar temiz hale geliyor.

Fatih Cam Temizlik Şirketi

 Ufak ofisleri bulunan müşterilerimizin, cam temizliği hizmeti genel temizlik hizmetlerimizin yanında firmamızın ikramı olmaktadır. Fatih’te tercih edilmemizin başlıca sebeplerinden biri de müşterimize samimi ve dürüst olmamız. Her türlü cam temizlik hizmetleri profesyonel ekipman ve ekibimizle verilmektedir. Vinç ve Dağcı yöntemi ile işletme ve evlerinizin camları ilk gün kadar temiz hale gelmektedir. Fatih temizlik şirketi olarak belirtmek isteriz ki, bu temizlik türü diğerlerine göre tehlike arz etmektedir. Bu yüzden profesyonel firma ile çalışmanızda fayda vardır. 

     Boş vaatlerde bulunmayarak, temizliğin belli süreleri ve günlerini belirlemede sizlere yardımcı olmak bizi memnun etmektedir. Camlarınızı organik ürünlerle temizleyerek, uzun süre kirlenmemesini sağlamaktayız. Ücretsiz olarak iş yerlerinize geliyor, fiyat teklifimizi sunuyoruz. 

KOLTUK VE HALIFLEKS YIKAMA HİZMETİ YERİNDE

Ticari mekanların ve evlerin koltuk ve halıflekslerini son teknolojik makine parkurumuz ile yerinde temizlik hizmetimiz ile, ilk gün kadar temiz hale getiriyoruz. Uzman personelimiz ve kaliteli kimyasal ürünlerle bu yüzeyleri pırıl pırıl yapıyoruz.  Öncelikle ücretsiz keşif ekibimiz, halıfleks ve koltuklarınızı yerinde görerek inceler. İstediğiniz gün ve saatte temizlik başlar. Lekelere özel çözüm üretilerek temizlenir. Halıfleks yıkama makinemizin verdiği suyu ve kimyasalı makinemiz vakumlar ve durulamaya bırakılır. Ortalama 3-5 saat içerisinde kullanıma hazır olur. 

Bu işlemleri yerinde ve eşyalarınıza zarar vermeden yapmakta, garanti sunmaktayız. Unutmayınız ki, halıfleks zeminde mikroplar depolanmakta ve düzenli temizlik ihtiyacı doğmaktadır. Düzenli temizlik yapılmadığında, sağlığınız olumsuz etkilenmektedir. Periyodik olarak Yılda iki kere alacağınız temizlik hizmeti yeterli olacaktır. Telefon ile daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

• Bizi farklı yapan, halıfleks ve koltuk türüne göre şampuan kullanmamız ve ekibimizin bu konuda uzmanlaşmış olması. 

Düzenli olarak elektrik süpürgesi ile yapacağınız temizlik yeterli olmamaktadır, profesyonel makineler yardımı ile temizlik alınması sağlığınız açısından faydalı olacaktır.

Koltuk ve Halıfleks yıkamasına başlamadan önce, ufak bir noktada deneme çalışması yapılmalıdır. 

Mikropların tamamen yok edilmesi için, kimyasal ürünlerin yanında makineye az miktarda sirke de ilave edilmelidir.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir. İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.

Dezenfekte Hizmetiniz Var Mı ? 

Evet dezenfekte hizmetimiz vardır, sağlık bakanlığı onaylı dezenfektan ürünleri ile nano teknolojisi kullanılarak püskürtme yönetimi ile alanları ve evleri dezenfekte ediyoruz. Virüs ve bakterilerin dezenfekte sonrası %99.9 yok olduğu uzmanlar tarafından onaylanmaktadır.

Temizlik Şirketi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Referanslarına ve sosyal medya hesaplarına bakıp fikir sahibi olabilirsiniz, onun dışında en önemli husus referanslarıdır. Gerçek olmayan müşteri yorumları yanıltıcı olmaktadır.

Ofis Temizlik Fiyatları?

Whatsapp üzerinden nasıl bir ofis temizliği hizmeti almak istediğini belirtirseniz, size uygun hizmet ve fiyat teklifi verilecektir.

Boş Daire Temizlik Fiyatları?

En az 2 kişilik ekip ile, malzemeli ve ekipmanlı olarak hizmet sağlıyoruz. Fiyat almak isterseniz whatsapp üzerinden temizlik detaylarını paylaşın lütfen, fiyat teklifi vermekten memnuniyet duyarız.

Çöp Ev Çok Kirli Ev Temizliği Yapıyor Musunuz?

Evet, Whatsapp üzerinden bize dairenizin videosunu paylaşırsanız, yapılacak temizlik hakkında detayları ve fiyat teklifimizi size iletiriz.

İnternetten Rezervasyon Yaptığımda Ödemeyi Kime Yapacağım? 

Ödemeyi şirketi hesabımıza yapabilirsiniz, temizlik öncesi size temizlik detayları ve ücretleri hakkında bilgi vermekteyiz.

Siparişimi İptal Edebilir Miyim?

Evet, temizlik hizmeti başlamasına, 24 saat kala ve  öncesinde ücretsiz bir şekilde iptal edebilirsiniz.

Beşiktaş’da Temizlik Hizmeti Sağladığınız Bölgeler?

Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Balmumcu, Bebek, Cihannüma, Dikilitaş, Etiler, Gayrettepe, Konaklar, Kuruçeşme, Kültür, Levazım, Levent, Mecidiye, Ortaköy, Muradiye, Nispetiye, Sinanpaşa, Türkali, Ulus, Vişnezade ve Yıldız mahallelerine profesyonel temizlik hizmeti sağlamaktayız, yüksek müşteri memnuniyeti ile bizi tercih etmeniz doğru tercih olacaktır.

İletişim Numaranız ? 

☎ 0530 240 83 08 mobil hattımızdan veya ☎ 0212 245 56 62 sabit hattımızdan Beşiktaş’ın en iyi temizlik şirketi telefonlarına haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

 

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al