• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

Yaklaşık çeyrek asırlık tecrübemizle, inşaat sonrası temizlik ihtiyaçlarını haftanın 7 günü malzemeli ve ekipmanlı temizlik ekiplerimiz ile sağlamaktayız. İnşaat sonrası temizlik için Profesyonel temizlik şirketi arayışı içerisindeyseniz, doğru adrestesiniz.

Tadilat sonrası, ya da yeni sıfır ev temizliği hizmetine ihtiyaç duyulduğunda akla gelen inşaat sonrası temizlik hizmeti, 2 aşamada gerçekleşmektedir. Kaba ve ince inşaat temizliği olarak sınıflandırılmaktadır.

KABA İNŞAAT TEMİZLİĞİ

Sıfır daireler de ya da baştan restore edilmiş ofisler ve evler için, inşaat kalıntılarının ve molozların çöpe atılması alanın açılması. Evin ince işlerine ustalar başlamadan önce evin durumunun uygun hale getirilme aşamasıdır.

Camlarda PVC yüzeylerde bantlar varsa sökülmelidir, uzun süre güneş görmüş bantların sökülmesi zaman alır, bunun için ısıtma makinesi kullanılmaktadır.

Eve beyaz eşyalar gelmeden önce, evin kaba tozunun alınma işlemidir. Fazla detaya girilmez bu temizlik türünde, sonrasında tekrar ustaların ufak tefek çalışmalar yapacağı için, detaylı temizlik gereksiz olur bu aşamada.

İNCE İNŞAAT TEMİZLİĞİ

Dairenin artık oturulma aşamasına hazır hale getirildiği detaylı temizlik hizmetidir. En ufak inşaat kalıntısı kalmayacak şekilde temizlik yapılmalıdır.

Paslanmaz yüzeylerin temizliğinde asidik kimyasal kullanılmaz, asidik kimyasallar zarar verir yüzeye. Paslanmaz temizliğinde orta derecede saf sıcak su ve temizlik bezleri kullanılmalıdır.

Zeminlerin temizliğinde öncelikle inşaat kalıntısı kalmayacak şekilde kontrol edilmeli, zemini çizmeyecek şekilde yer kazıma aparatları kullanılmalıdır. Sonrasında parke ya da fayans türüne göre doğru kimyasal ile temizlik yapılmalıdır.

Tuvaletlerin ve Islak zeminlerin temizliğinde kullanılması gereken kimyasal kireç sökücü porçöz ve Arap sabunudur. İkisi de kullanım için uygundur. Yoğun inşaat tozunun olduğu ıslak zemin duvarlarında kireç sökücü su ile karıştırılıp kullanılmalıdır. Sonradan inşaat tozunun kusması gibi sorunları ortadan kaldırır.

Camların temizliğinde inşaat kalıntıları temizlenmeli boya ya da harç izleri varsa cam kazıyıcı jilet ile temizlenmelidir.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK NASIL YAPILIR?

Temizliğin temel prensibi yukarıdan aşağıya doğru yapılmasıdır. Öncelikle evde bulunan çöpler toplanmalı, sonrasında bu prensip gereğinde öncelikle üst alanlardan başlanılmalı, mutfak dolapları, camlar, duvarlar temizlenmeli ve en son zeminler parkeler temizlenmelidir.

BOŞ EV TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

Boş ev temizliğini malzemeli ve ekipmanlı en az 2 kişilik temizlik ekiplerimiz ile yapmaktayız. Tek personel göndermemekteyiz. Boş ev temizliği detaylı en ufak ayrıntı atlanmadan yapılmalıdır. Daha önce kullanılan daireler sterilize edilmektedir. Buhar makinesi ile ıslak alanlar mikroplardan arındırılmaktadır.

BOŞ EV TEMİZLİK FİYATLARI?

Evin büyüklüğü ve detaylarına göre fiyat belirlenmektedir. En az 2 personel ve malzemeli olarak temizlik ekibi gelmektedir. Elektrik süpürgesi, buhar makinesi ve gerekli temizlik araç gereçleri ile hizmet sağlamaktayız.

CAMLARDAKİ İNŞAAT PİSLİĞİ NASIL TEMİZLENİR?

Özel olarak üretilen cam kazıyıcı jilet ve tutacakları vardır. Camlar öncelikle sabun bazlı olan Pril ve su karışımı olan temizlik kovasından pelüş yardımı ile sabunlanmalı ve sonrasında bu cam jiletleri ile inşaat kalıntıları temizlenmelidir. Camlar sabunlanmadan bu işlem yapılırsa çiziklere yol açabilir, dikkatli yapılmasında fayda var.

YENİ EV TEMİZLİĞİ PÜF NOKTALARI?

Yüzeylerin zarar görmemesi önemli bir durumdur. Bu sebeple doğru kimyasal kullanımı çok önemlidir. Asidik içerikli Porçöz, Yağ sökücü gibi ürünler boyalara zarar verir ve renk bozulmalarına sebebiyet verir.

Ustalar çalışırken cam çerçevelere ve korkuluklara koruyucu bant çekilmesi çok önemlidir. Boya üzerine harç kalıntısı ve başka bir boyanın temizliği yapılırken, altta ki boyanın zarar görmemesi imkânsızdır, bu sebeple bu tedbirler alındığında yüzeyler daha güzel görünür.

SIFIR EV TEMİZLİĞİ FİYATLARI?

Yeni evlerde daha önce kullanılmamış sıfır evlerde inşaat kalıntıları daha fazladır. Bu sebeple ekipte çalışacak personel sayısı normal evlere göre daha fazla olabilir. Whatsapp butonumuzdan bize dairenizin videosunu paylaşmanız durumunda fiyat teklifi vermekteyiz. Eviniz en ince ayrıntısına kadar detaylı bir şekilde temizlenmektedir.

BOŞ EV TEMİZLİĞİ İÇİN GEREKLİ MALZEMELER?

Mikro fiber Temizlik bezi, Cam temizlik bezi, Vileda takımı, Porçöz, Çamaşır Suyu, Yüzey Temizleyici, Ahşap Temizleyici, Cif, Pril, Yağ Sökücü, Derz temizleyici, merdiven, elektrik süpürgesi.

İnşaat Sonrası Temizlik
Boş Ev Temizliği
İnşaat Sonrası Cam Temizliği
Tadilat Sonrası Temizlik

 

 

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al