• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

 İSTANBUL TEMİZLİK ŞİRKETİ

   Abone Grup İstanbul Temizlik Şirketleri arasında kurumsal yaklaşımlarımız ile en çok tercih edilen temizlik firmaları arasında yer almaktayız. İşletmelerinizin temizlik ihtiyaçlarınızı profesyonel, ekip ve ekipmanlarımızla karşılıyoruz. Ofis, büro, iş yeri, fabrika, mağaza, dış cephe temizliği, zemin yıkama, zemin cilalama ve bunların yanında ev temizliği hizmetleri vermekteyiz.

İstanbul Temizlik Şirketleri

     Ofis temizliği konusunda referanslı temizlik şirketi mi arıyorsunuz ? Doğru adrestesiniz projelerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede temizlik ihtiyaçlarınızın eksiksiz karşılanacağı konusunda gönlünüz rahat edecektir. Ofis ve büro temizliği sizlerin taleplerinize göre istediğiniz günde istediğiniz saat aralıklarında yapılmaktadır. Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. İşletmelerinize dış destek sağlayarak, sadece temizlik konusunda değil özel günleriniz için personel temini yapmaktayız. Profesyonel kadromuzla sizleri asla yarı yolda bırakmıyoruz.

 Haftanın 7 Günü Çalışıyoruz

   Yapmakta olduğumuz ofislerin temizliği ve planları doğrultusunda sizlere de yardımcı olabiliriz. Unutmayın ki bu iş, süreklilik ister ve Abone Grup Temizlik şirketi mutlu müşterileri sayesinde 2003 yılından beri varlığını sürdürmektedir.

   Personellerimiz makine ve dış cephe temizliği konusunda sertifika sahibidir. En çok dikkat ettiğimiz noktalardan biride iş güvenliğidir. Unutulmamalı ki, temizlik şirketleri en tehlikeli sınıftadır. İş güvenliğine dikkat etmeyen firmalarla çalışmamanızı öneriyoruz.

İstanbul Temizlik Firmaları

0212 245 56 62 veya 0530 240 83 08 numaralı hatlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Hızlı geri dönüş sağlayarak işletmelerinize ücretsiz ziyaret yaparak temizlik ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Son model teknolojik ekipmanlarımız ve uzman kadromuz ile sizlerin temizlik ihtiyaçlarınızı kısa ve kesin çözüm getiriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur. 

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

   İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir. İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

   Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir. 

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al