• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

KOLTUK YIKAMA ŞİRKETİ

“Abone Grup İstanbul Koltuk Yıkama Şirketi Olarak Haftanın 7 Günü Hizmet Sağlamaktayız. Firmamız yaklaşık 20 yıldır koltuk yıkama hizmeti sağlamaktadır. Koltuk, sandalye, stor perde ve yatak yıkama hizmeti vermekteyiz. Bu işlemleri yerinde yapmaktayız.”

Koltuk Yıkama Şirketi Fiyatları 2023

Koltuk yıkama şirketi fiyatları 2023 yılı koltuk yıkama hizmetinin ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Rezervasyon yapmadan önce bizimle mobil numaramızı kullanarak Whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Yıkanacak Koltuk, yatak, ve sandalyelerin fotoğraflarını bize iletirseniz fiyat teklifi ve detayları sizinle paylaşabiliriz.

Koltuk yıkama hizmeti yerinde yani evinizde verilen bir hizmettir. Sizin temin etmeniz ekstra bir ürün ya da aparat yoktur. Personelimiz makine ile gelerek koltuk, yatak ve sandalyelerinizi yıkamaktadır.

KOLTUK YIKAMA FİYATLARI

Tekli Berjer

75 TL

Çiftli Yatak

200 TL

Tekli Yatak

150 TL

Koltuk Takımı

400 TL

Sandalye Yıkama

15 TL

İkili Koltuk: Sorunuz

Üçlü Koltuk: Sorunuz

L Koltuk Takım: Sorunuz 

Minimum koltuk yıkama fiyatları 2023 yılında 800 liradan başlamaktadır. Whatsapp üzerinden yıkanacak koltuk yatak ve sandalye sayısını paylaşarak fiyat alabilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

En Erken Ne Zaman Koltuk ve Yatak Yıkama Hizmeti Alabilirim?

Yarın için rezervasyon yapabilirsiniz, gün içinde de hizmet alıp alamayacağınızı sorabilirsiniz .

Koltuk Yıkama Ekibiniz Profesyonel Mi?

Ekibimiz profesyoneldir, çeyrek asırlık tecrübemizle yüzeylere zarar vermeden, profesyonelce temizlik işlemi uygulamaktayız.

Koltuk Yıkama Hizmeti Kaç Saat Sürmektedir? 

Ortalama bir koltuk takımının  yıkanması ve kurulamaya bırakılması

Nasıl Makine ve Ekipmanlar Kullanılıyor? 

Koltuk ve yatak yıkama hizmetinde son teknolojik makineler kullanılmaktadır. Vakum ve Buhar Makinesi kullanılmaktadır. Kullanılan ürünler Karcher markasına aittir.

Koltuklarımı ve Yataklarımı Yıkamadan Hemen Sonra Kullanabilir Miyim? 

Mevsime göre değişiklik göstermesine rağmen ortalama olarak koltuklar 6-8 saat arası yatakları da 12 saat sonra kullanabilirsiniz. Ekiplerimiz yıkama sonrası size net bilgi verebilir.

Deri Koltukları Nasıl Temizliyorsunuz?

Deri koltuklara kimyasal kullanılması risklidir tepkime sonucu geri dönüşü mümkün olmayan şekilde, deri yüzeyde bozulmalar olabilir. Bu sebeple deri koltukların temizliğinde buhar makinesi kullanmaktayız. Buhar makinesi ile koltuklarınız hem dezenfekte oluyor hem de pırıl pırıl oluyor. Buhar makinesini gücü ile deri koltuklar temizlenmektedir. Koltuklarınız zarar görmeden derinlemesine temizlenmektedir

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama şirketi olarak, bu hizmeti evinizde sağlıyoruz, yaklaşık 5-6 saat sonra koltuklarınızı ya da diğer yıkanan eşyalarınız kullanmaya hazır oluyor. Makine ile yıkama işlemi yapıldıktan sonra yine makine ile vakumlama hizmeti yapılarak koltuk ya da yataklardan kirli su çekilmektedir. Evde yıkama yapılmasına uygun makine ve kimyasallar ile ekibimiz gelmektedir. Ortalama kirlilikte bir koltuk takımının yıkanması 1 saat kadar sürmektedir. Yaz aylarında kuruma süresi biraz daha kısalmaktadır.

Koltuk yıkatma randevunuzu Whatsapp üzerinden alabilirsiniz, fiyat bilgisini de yine yıkanmasını istediğiniz koltuk ve yatakların fotoğraflarını göndererek alabilirsiniz. Yıkanacak koltuk ve yatakların boyutlarına göre fiyat bilgileri farklılık gösterebilmektedir.

Koltuklar Nasıl Yıkanıyor?

Koltuklar öncelikle makine ile fırçalanmaktadır. Bu makine birçok temizlik şirketinde maliyetli olduğu için bulundurulmaktadır. Firmamız koltukları manuel yöntemler yerine otomatik son teknolojik koltuk yıkama makinesi ile derinlemesine fırçalamaktadır.

Koltukların temizliğinde koltuk yıkama şampuanı kullanılmaktadır. Sonrasında çıkmayan inatçı lekeler varsa, özel leke çıkarıcı kimyasallar ile lekeleri de temizlemektedir. Sonrasında vakum makinesi ile kirli su çekilmektedir ve koltuklar kurumaya bırakılmaktadır. Koltuk temizliğinde 2 adet makine ile hizmet verilmektedir.

Araç Koltukları Yıkama Hizmeti

Evlerin yanı sıra araç koltuklarının da yıkama hizmetini yapmaktayız. Evinizin koltukları ile aynı gün içerisinde aracınızın koltuklarını da yıkatabilirsiniz. Bu hizmette araca elektrik hizmetini sizin sağlamanız gerekmektedir.

Yatak Yıkama Şirketi

Yatak yıkama hizmeti öncelikle bilmenizi isteriz ki, makine ile yatak fırçalanıyor sonrasında kirli su vakum makinesi ile çekiliyor. Yatak yıkama temizliği en azından sene de 1 defa yapılması gereken bir temizlik türüdür. Ortalama 5-6 saate yatak kurumaktadır ve kullanıma hazır olmaktadır. Kullanılan kimyasallar ve şampuan ile oluşan bakteri ve diğer kötü kokular yok olmaktadır. Yatak yıkama şirketi olarak çift kişilik ya da tek kişilik yatak sayısını belirtmeniz yeterli olmaktadır, fiyat alabilmeniz için.

Halıfleks Yıkama Şirketi

Halıfleks yıkama hizmeti metrekare üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Ortalama olarak yılda en azından 3-4 defa ofis halıflekslerinin yıkanması sağlık açısından çok önemlidir. Bu hizmet sağlandıktan sonra çıkan kirli su görüldüğünde, ne kadar kirlenmiş bu halılar diye düşünebilirsiniz.

Halıfleksler önce rota ile detaylı ve derinlemesine fırçalanmaktadır, bu fırçalama ile işlemi saf su ve halı şampuanı ile yapılmaktadır. Sonrasında kirli su vakum makinesi ile çekilmekte ve halılar kurumaya bırakılmaktadır. Ortalama 5-6 saat içersin de tamamen kurumaktadır. Ofisler genellikle bu hizmeti hafta sonları yaptırmaktadır

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al