(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

“Maslak temizlik şirketi olarak, Maslak’ta malzemeli ve ekipmanlı olarak haftanın 7 günü detaylı ofis temizliği ya da gündelikçi ev temizlik hizmeti sağlamaktayız. “

Maslak Ev Temizliği Şirketi

Maslak semtimizde sizin tercihinize göre, tek seferlik ya da belli periyotlar ile ev temizliği hizmeti sağlamaktayız. Güvenilir ve işini iyi yapan personellerimiz ile evlerinizi pirüpak hale getiriyoruz.

İster ekip temizliği isterseniz de gündelikçi personellerimiz ile hizmetinizdeyiz. Ekip temizliği ile evinizi profesyonel temizlik hizmeti ile tanıştırıyoruz. Buharlı temizlik makinemiz ile evinizi dezenfekte ediyoruz.

Gündelikçi Personel Nedir ?

Profesyonel ev temizlik personellerimizin sağladığı hizmettir. Gündelikçi hizmetin de 1 kadın personelimiz görevlendirilmektedir.

Çalışma saatleri 09.00 17.00 arasındadır. Bu saatler sizin talebinize göre değişiklik gösterebilir. Çalışma saatleri en fazla 8 saattir.

Saatleri içerisinde personelimizin yaptığı hizmetler ;

  • Genel alanların temizliği
  • Camların içten temizliği, yetişebildiği kadar dışarıdan da silmesi. (Can güvenliğini tehlikeye atacak camları silmeyecektir)
  • Mutfak ve dolapların temizliği,
  • Banyo ve tuvalet temizliği,
  • Saatleri içerisinde personelimiz, avize ve jaluzi perdelerin temizliği dışında istediğiniz temizlik hizmetlerini yerine getirmektedir.

Ekip Temizliği Hizmeti Nedir ?

Evinizin büyüklüğüne göre personel sayısı en az 2 kişi olup, detaylı ev temizliği hizmetinin verildiği hizmet türüdür.

Ortalama 2 ya da 3 personel ile profesyonel temizlik hizmetini kapsar. Profesyonel cam temizlik personelimizin eşliğinde kadın personellerimiz ile evinizi en üst seviyede temizliyoruz. Talep etmeniz halinde buhar makinesi ile temizlik yapılmaktadır.

Maslak Ev Temizlik Şirketi Fiyatları

2020 yılı içerisinde Maslak’ta ev temizlik hizmetleri fiyatlarımız;

1 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 190,00 TL, (2+1 Daireler)

1 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 200,00 TL (3+1 Daireler İçin)

Ev Temizliği Ekip 3 Kişi 650,00 TL (Detaylı İnce Temizlik, Ekipmanlı ve Malzemeli)

 Ev temizlikleri ortalama 6 saat sürmektedir, personellerimiz 8 saate kadar çalışabilirler.

Bu ücretlere duvar silme, dolap temizliği iç – dış, ütü hizmetleri dahildir. Ekstra ücret süre aşımları olmadığında istenmeyecektir.

Temizlik malzemesi istemeniz durumunda bize ulaşıp kampanyalarımızdan yararlanabilir, makul bir ev temizliği teklifi alabilirsiniz,

İnşaat sonrası ev temizliği için bize ulaşmanız yeterlidir, profesyonel temizlik hizmetlerimiz ile aldığınız hizmetten memnun olma garantisi veriyoruz,

Ofis ya da Büro Temizliği

Maslak 1453 temizlik şirketi olarak, düzenli olarak ofislerinizi uygun fiyatlarla temizliyoruz. Detaylı ofis temizliği hizmetimiz ile camlarınızı iç ve dıştan profesyonel ekibimizle temizliyoruz.

Ücretsiz olarak keşif ekibimiz ofisinizi gördükten sonra fiyat teklifimizi iletiyoruz. Kabul etmeniz durumunda sözleşme hazırlanıyor ve itinalı bir şekilde iş yerinizi düzenli olarak temizliyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

İnşaat sonrası ya da tadilat sonrası temizlik hizmeti diğer temizlik türlerine göre daha fazla ustalık ve emek istemektedir.

İnşaat ya da tadilat sonrası temizlik hizmetleri en az 2 personelle yapılmakta, evinizin ya da iş yerinizin büyüklüğüne ve durumuna göre personel sayısı değişmektedir. Temizlik malzemeleri bizim tarafımızdan gönderilmektedir.

İnşaat sonrası temizlik hizmetine, cam çerçevelerinin ambalajlarının sökülmesi de dahildir. Kısacası evinizi size hazır kullanılabilir bir durumda teslim ediyoruz.

Maslak Cam Temizlik Şirketi

Ofis ya da evlerinizin camlarını profesyonel cam temizlik personellerimiz ile yaptırabilirsiniz. Üstelik herhangi bir kimyasal ya da ekipman temin etmenize gerek kalmadan tüm gerekli temizlik ürünlerini firmamız karşılıyor.

Dış cephe temizliği ya da cam temizlik hizmetine talep, son dönemde hava kirliliğinin yol açtığı olumsuzluk olarak, dış cephe ve camların kirliliği daha hızlı kirlenmektedir.

Düzenli olarak camlar temizlenmediğinde yağmur suları maalesef camların iç kısmına leke bırakmaktadır.

Yüksek yapılı ofis ya da evlerin cam temizliği için profesyonel cam temizlik personellerimiz hizmet vermektedir. Tüm iş güvenlik önlemlerini firmamız alır ve camlarınızı püripak şekilde temizler.

Oksitli camlar için öncesinden bize bildirmeniz gerekmektedir, oksit sebebi ile camda oluşan lekeler, normal kimyasallar ile maalesef istenilen seviyede temiz hale gelmemektedir. Özel kimyasallar ile temizlenmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Ev temizliği kaç personel ile yapılıyor ?

Öncelikle personel sayısını siz belirliyorsunuz, evinizin büyüklüğüne ve yapılacak işler konusunda personel sayısı konusunda biz öneride bulunuyoruz. Personelimiz maksimum 8 saat çalışmaktadır.

Yarım gün ev temizliği hizmeti alabilir miyim ?

Evet, yarım gün yani 4 saat ev temizlik hizmeti alabilirsiniz. Yüzeysel olarak ev temizliği yaptırabilirsiniz.

Sadece cam temizliği hizmeti alabilir miyim ?

Evet, sadece cam temizliği hizmeti alabilirsiniz, fiyatlandırmasını evinizin cam sayısına göre yapmaktayız.

Sadece balkon temizliği hizmeti alabilir miyim ?

Evet, balkon yıkama hizmetimiz vardır, bunun yanın da cam temizliği hizmeti de alabilirsiniz.

Temizlik malzemesi getirebilir misiniz ?

Evet, ek ücret ile temizlik türüne göre malzeme ve kimyasal personelimiz ile gönderebiliriz.

Düzenli ev temizliği hizmetinde indirim sağlanır mı ?

Evet, düzenli ev temizliğinde indirim sağlanmaktadır.

Koltuk Yıkama Hizmetiniz Var Mı ?

Evet ev temizliği hizmetinin yanında koltuk ve yatak yıkama hizmetimiz bulunmakta, aynı gün içerisinde ev temizliği ile birlikte koltuk ve yatak yıkama hizmeti de alabilirsiniz.

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat