• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

MASLAK TEMİZLİK ŞİRKETİ

“Maslak temizlik şirketi olarak, Maslak’ta malzemeli ve ekipmanlı olarak haftanın 7 günü detaylı ofis temizliği ya da gündelikçi ev temizlik hizmeti sağlamaktayız. “

Maslak semtimizde sizin tercihinize göre, tek seferlik ya da belli periyotlar ile ev temizliği hizmeti sağlamaktayız. Güvenilir ve işini iyi yapan personellerimiz ile evlerinizi pirüpak hale getiriyoruz.

İster ekip temizliği isterseniz de gündelikçi personellerimiz ile hizmetinizdeyiz. Ekip temizliği ile evinizi profesyonel temizlik hizmeti ile tanıştırıyoruz. Buharlı temizlik makinemiz ile evinizi dezenfekte ediyoruz.

Gündelikçi Personel Nedir ?

Profesyonel ev temizlik personellerimizin sağladığı hizmettir. Gündelikçi hizmetin de 1 kadın personelimiz görevlendirilmektedir.

Çalışma saatleri 09.00 17.00 arasındadır. Bu saatler sizin talebinize göre değişiklik gösterebilir. Çalışma saatleri en fazla 8 saattir.

Saatleri içerisinde personelimizin yaptığı hizmetler ;

  • Genel alanların temizliği
  • Camların içten temizliği, yetişebildiği kadar dışarıdan da silmesi. (Can güvenliğini tehlikeye atacak camları silmeyecektir)
  • Mutfak ve dolapların temizliği,
  • Banyo ve tuvalet temizliği,
  • Saatleri içerisinde personelimiz, avize ve jaluzi perdelerin temizliği dışında istediğiniz temizlik hizmetlerini yerine getirmektedir.

Ekip Temizliği Hizmeti Nedir ?

Evinizin büyüklüğüne göre personel sayısı en az 2 kişi olup, detaylı ev temizliği hizmetinin verildiği hizmet türüdür.

Profesyonel derin temizlik hizmetidir.

Eşyalı ve Boş daire taşınma öncesi daireler için tercih edilebilir.

Malzemeli ve ekipmanlı gelinmektedir, elektrik süpürgesi getirmekteyiz.

Ortalama 2 ya da 3 personel ile profesyonel temizlik hizmetini kapsar. Profesyonel cam temizlik personelimizin eşliğinde kadın personellerimiz ile evinizi en üst seviyede temizliyoruz. Talep etmeniz halinde buhar makinesi ile temizlik yapılmaktadır.

Maslak Ev Temizlik Şirketi Fiyatları

2023 yılı içerisinde Maslak’ta

Gündelikçi Malzemesiz ev temizlik fiyatları

Bu hizmet Sadece Eşyalı, Devamlı olarak temizlenen dairelere günlük sağlanan hizmettir.

1 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 550,00 TL, (1+1 Daireler)

1 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 600,00 TL (2+1 Daireler İçin)

1 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 650,00 TL (3+1 Daireler İçin)

Maslak Taşınma Öncesi Boş Daire Ev Temizliği Malzemeli

Boş ev temizliği yapan temizlik şirketi arıyorsanız, öncelikle yapılacak temizliğin detaylarını firmamıza iletmeniz yapılacak olan temizliğin verimini üst seviyelere çıkarmaktadır.

Sıfır Daire Temizliği: Daha önce kullanılmış olan boş ev temizliğine göre daha fazla iş yükü olmaktadır, bazı dairelerde pimapen yüzeylerinde koruyucu jelatinler bulunmaktadır, bunların tek tek sökülmesi gerekir, eğer bu koruyucu bantlar varsa lütfen müşteri hizmetlerimize bu detayları iletiniz.

Kiralanmış Boş Daire Temizliği: Bu temizlik hizmeti de beklenenin aksine eşyalı ev temizliklerine nazaran daha zordur. Camlar iç ve dış, lavabolar dezenfekte edilmesi ve temizlenmesi, zeminlerin 3-4 defa temizlenmesi, mutfak dolaplarının iç, dış ve üst kısımlarının temizlenmesi gibi detaylar eksiksiz yapılması gerekmektedir.

Boş daire temizliği hizmetinde bütün temizlik malzemelerini ve ekipmanlarını getirmekteyiz.

Balkon camları ve diğer açılır camlar iç ve dış kısımdan silinmektedir.

Dolaplar iç ve dış kısımdan detaylıca silinmektedir. 

Elektrik süpürgesi, buhar makinesi ve merdiven getirmekteyiz. 

İnşaat sonrası ev temizliği için bize ulaşmanız yeterlidir, profesyonel temizlik hizmetlerimiz ile aldığınız hizmetten memnun olma garantisi veriyoruz, lütfen daire detaylarınızı bize iletiniz size uygun temizlik teklifimiz sonrası kaliteli temizlik sonrası mutlubievi size teslim edelim. 

Ofis ya da Büro Temizliği

Maslak 1453 temizlik şirketi olarak, düzenli olarak ofislerinizi uygun fiyatlarla temizliyoruz. Detaylı ofis temizliği hizmetimiz ile camlarınızı iç ve dıştan profesyonel ekibimizle temizliyoruz.

Ücretsiz olarak keşif ekibimiz ofisinizi gördükten sonra fiyat teklifimizi iletiyoruz. Kabul etmeniz durumunda sözleşme hazırlanıyor ve itinalı bir şekilde iş yerinizi düzenli olarak temizliyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

İnşaat sonrası ya da tadilat sonrası temizlik hizmeti diğer temizlik türlerine göre daha fazla ustalık ve emek istemektedir.

İnşaat ya da tadilat sonrası temizlik hizmetleri en az 2 personelle yapılmakta, evinizin ya da iş yerinizin büyüklüğüne ve durumuna göre personel sayısı değişmektedir. Temizlik malzemeleri bizim tarafımızdan gönderilmektedir.

İnşaat sonrası temizlik hizmetine, cam çerçevelerinin ambalajlarının sökülmesi de dahildir. Kısacası evinizi size hazır kullanılabilir bir durumda teslim ediyoruz.

Maslak Cam Temizlik Şirketi

Ofis ya da evlerinizin camlarını profesyonel cam temizlik personellerimiz ile yaptırabilirsiniz. Üstelik herhangi bir kimyasal ya da ekipman temin etmenize gerek kalmadan tüm gerekli temizlik ürünlerini firmamız karşılıyor.

Dış cephe temizliği ya da cam temizlik hizmetine talep, son dönemde hava kirliliğinin yol açtığı olumsuzluk olarak, dış cephe ve camların kirliliği daha hızlı kirlenmektedir.

Düzenli olarak camlar temizlenmediğinde yağmur suları maalesef camların iç kısmına leke bırakmaktadır.

Yüksek yapılı ofis ya da evlerin cam temizliği için profesyonel cam temizlik personellerimiz hizmet vermektedir. Tüm iş güvenlik önlemlerini firmamız alır ve camlarınızı püripak şekilde temizler.

Oksitli camlar için öncesinden bize bildirmeniz gerekmektedir, oksit sebebi ile camda oluşan lekeler, normal kimyasallar ile maalesef istenilen seviyede temiz hale gelmemektedir. Özel kimyasallar ile temizlenmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Ev temizliği kaç personel ile yapılıyor ?

Öncelikle personel sayısını siz belirliyorsunuz, evinizin büyüklüğüne ve yapılacak işler konusunda personel sayısı konusunda biz öneride bulunuyoruz. Personelimiz maksimum 8 saat çalışmaktadır.

Yarım gün ev temizliği hizmeti alabilir miyim ?

Evet, yarım gün yani 4 saat ev temizlik hizmeti alabilirsiniz. Yüzeysel olarak ev temizliği yaptırabilirsiniz.

Sadece cam temizliği hizmeti alabilir miyim ?

Evet, sadece cam temizliği hizmeti alabilirsiniz, fiyatlandırmasını evinizin cam sayısına göre yapmaktayız.

Sadece balkon temizliği hizmeti alabilir miyim ?

Evet, balkon yıkama hizmetimiz vardır, bunun yanın da cam temizliği hizmeti de alabilirsiniz.

Temizlik malzemesi getirebilir misiniz ?

Evet, ek ücret ile temizlik türüne göre malzeme ve kimyasal personelimiz ile gönderebiliriz.

Düzenli ev temizliği hizmetinde indirim sağlanır mı ?

Evet, düzenli ev temizliğinde indirim sağlanmaktadır.

Koltuk Yıkama Hizmetiniz Var Mı ?

Evet ev temizliği hizmetinin yanında koltuk ve yatak yıkama hizmetimiz bulunmakta, aynı gün içerisinde ev temizliği ile birlikte koltuk ve yatak yıkama hizmeti de alabilirsiniz.

 

 

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al