(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

NİŞANTAŞI Temizlik Şirketi 

 

      Nişantaşı temizlik şirketi  olarak, Nişantaşı semtimizde ev temizliği, ofis temizliği, dış cephe temizliği, ilaçlama hizmetleri, hastane temizliği, okul temizliği, iş yeri temizliği, tesis yönetimi, inşaat sonrası temizlik hizmetleri, zemin cilalama ve cam temizliği hizmetlerini profesyonelce yerine getirmekteyiz.

     Firmalarınıza destek personeli ve teknik personel hizmetlerini sağlamaktayız. 2017 yılında Nişantaşı semtinde, bir çok iş yeri, ev temizliği, cam temizliği hizmetlerini yerine getirdik. Bunların yanında düzenli olarak hizmet verdiğimiz bir çok kurumsal ve bireysel mutlu müşterimiz var. 

Nişantaşı Temizlik Şirketi

Hızlı güvenilir ve referanslı temizlik firması olarak haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekteyiz. İster ekip ister personel her türlü temizlik ihtiyacınızı profesyonelce karşılamaktayız. Deneyimli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile Nişantaşı bölgesinde bir çok başarılı projeye imza attık. 0530 240 83 08 (mobil hattımız). 2017 yılında güncel temizlik hizmetleri ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nişantaşı Ev Temizliği 

Nişantaşı ev temizlik şirketi olarak, Profesyonel ev temizliği hizmetlerimiz ile tanışın. Geleneksel yöntemlerin dışında ev temizliği konusunda profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile evlerinizi temizliyoruz. Profesyonellerimiz evlerinizi, en ince ayrıntısına kadar temizliyor. 

     Üstelik abonelik fiyatlarımızla, ister ay da bir sefer ister ayda iki sefer ister her hafta makul fiyatlara temizlik hizmetlerimiz ile sizleri tanıştıralım. 

Ev Temizliği

  Buharlı temizlikten, duvarlarınızın mavi-mop yardımıyla silinmesine, zeminlerin parlatılmasına ve arta kalan sürede evlerinizin diğer işlerini personelimize yaptırabilirsiniz. Nasıl temizlik istediğinizi, detaylarını bize iletmeniz yeterli olacaktır.

Sizde evlerinizin profesyonel bir şekilde temizlenmesini istiyorsanız, temizlikte kalite anlayışımızı sizlere sunmak isteriz. Üstelik personellerimizin güvenilir olması, evinizi firmamıza emanet ederken, gözünüz arkada kalmamasını sağlayacak. 

    Şunu rahatlıkla söylüyoruz ki, piyasada ki ev temizliği yapan firmalardan çok farklıyız. İlk prensibimiz kalite ve hiç bir detaydan kaçmamak. Abonelik fiyatlarımız için bize ulaşıp bilgi almanızı tavsiye ederiz.

 

Ofis Temizliği 

 Siz de ofisinizde düzenli temizlik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, sizin yaptıracağını temizlik hizmeti ile profesyonel temizlik şirketinin yapacağı temizlik arasında uçurum kadar fark vardır.

Nişantaşı kurumsal temizlik şirketinize, ofislerinizi emanet edin farkı kısa sürede görün. Ofis temizliğinde hiç bir detaydan kaçmıyoruz. Genellikle hafta içi part time temizlik hafta sonları ise detaylı genel temizlik hizmetleri talep edilmekte.

Ofis Temizliği

Sizlerin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda, hazırladığımız temizlik programı ile ofislerinizi haftanın kaç günü isterseniz o kadar temizliyoruz. Üstelik ofis temizliğinde tüm fiyatlar ilk vereceğimiz fiyata dahildir. Personelin tüm gereksinimleri, ekipman ve temizlik malzemeleri firmamıza aittir. 

 Abone grup temizlik şirketi olarak, Nişantaşı bölgesine ofis temizliği hizmeti vermekteyiz, sizin talebinize göre ister periyodik olarak her akşam görevlendireceğimiz deneyimli temizlik personellerimiz ile ofislerinizi profesyonel temizlik ile tanıştıralım. Bilindiği üzere temizlik hayati bir meseledir, düzenli olarak yapılmadığında çalışanlarınızın verimi düşer.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

 İnşaat sonrası temizlik eşyalı ev temizliğine görece zor temizliktir. Bu yüzden ekipmansız ve profesyonelce yapılmayan temizlik istediğiniz gibi sonuçlanmayacaktır. İnşaat sonrası ev temizliğinde ekip olarak gelip temizlik yapılmasını öneriyoruz.

     Tüm kimyasallar ve diğer ekipmanlar firmamızca karşılanmaktadır. Sürekli inşaat sonrası temizliği yaptığımız için bu konuda profesyonel firmayız. Üstelik talebiniz doğrultusunda kullanılacak kimyasal malzemeler de firmamız tarafından gönderiliyor.

Profesyonel Temizlik İnşaat Sonrası

 2017 yılında ortalama temizlik şirketleri fiyatlarımız. Unutmamalısınız ki taleplerinizin türüne ve sıklığına göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Fiyatlar üzerinden güncelleme yapılabilir talepleriniz doğrultusunda. 

 Dış Cephe VE CAM Temizliği 

Abone Grup Temizlik Şirketi olarak, Nişantaşı ve diğer semtlerde deneyimli cam temizliği uzman personeli dış camlarınız ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz. Cam temizliğinde kullandığımız kimyasallar ve organik maddeler ile dış mekanlarınız camlarını parlatıyor, firmanızın daha kurumsal bir görünüme sahip olmasını sağlıyoruz.

Kadıköy Temizlik Şirketi

Nişantaşı Cam Temizlik Şirketi

Yine sizlerin taleplerine göre şekillenen temizlik programları ile ister haftada 1 ister ayda 1 cam temizliği yaparak ayın son günü firmanıza fatura ediyoruz. Sizleri profesyonel cam temizliği şirketimizle tanıştırmak isteriz. 

    Dış cephe temizlik şirketleri, çok sayıda olmasına rağmen profesyonel dış cephe temizliği yapan firma bulmanın zorluğunda sizler abone grup temizlik kalitesine güvenebilirsiniz. Ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi garanti etmekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur. 

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

 İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir. İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir. 

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat