• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
 • info@abonegrouptemizlik.com

OTEL TEMİZLİK ŞİRKETİ

Otellere Sağladığımız Başlıca Hizmetler

 • Açılış öncesi tadilat sonrası otel temizlik hizmeti
 • Ekstra personel hizmeti
 • Devamlı kat ya da meydancı temizlik personeli
 • Halıfleks, Koltuk ve zemin yıkama hizmeti
 • Zemin Cilalama
 • Derin Temizlik
 • Yangın Sonrası
 • Sel Baskını Sonrası

 

Otel temizliği hizmetini 2 sınıfta ele alıyoruz.

 1. İnşaat Sonrası Açılış Öncesi Otel Temizliği

Otelin inşaat işleri tamamlandıktan sonra profesyonel temizlik ekipleri tarafından kullanıma hazır hale getirilmesi gerekir. Deneyimli personellerimiz ile camlar, dolaplar, zeminler, balkonlar, lavabolar detaylı bir şekilde temizlenmekte, hiçbir inşaat kalıntısı kalmayacak şekilde teslim etmekteyiz.

Bu hizmette bütün temizlik kimyasalları, ekipmanları ve gereçleri tarafımızca sağlanmaktadır. Lobi ve giriş alanları zemin yıkama makinesi ile yıkanmaktadır. Odaların zemin temizliği parke türüne uygun olacak şekilde parke koruyu temizlik kimyasalları ile temizlenmektedir.

Bu temizlik hizmetinde çalışacak personellerin profesyonel olması çok önemlidir, zemin ve yüzeylerde yanlış kullanılan kimyasal ve teknik çizik ve yüzeyde bozulmalara sebebiyet verebilir, telafisi maalesef mümkün değildir.

Örneğin, parkeler doğru kimyasal ile temizlenmelidir. Korkuluklar metal parlatıcı ile temizlenmelidir, granit mermerler ise asidik olmayan sabun bazlı kimyasallar ile temizlenmelidir.

Yataklar çekilirken altı temizlenmeli, zemin zarar görmeyecek şekilde yataklar çekilmelidir aksi durumda zeminler çizilebilir.

 1. Kat Personeli ya da Meydancı Destek Personeli

İstanbul’da otellere devamlı tam zamanlı kat personeli ve meydancı personel hizmeti sağlamaktayız. Bunun yanı sıra otellerin kendi personeli izinli olduğunda deneyimli ekstra otel temizlik personelleri de göndermekteyiz.

Sultanahmet, Laleli, Taksim gibi birçok bölgede devamlı olarak hizmet sağladığımız oteller mevcuttur. Housekeeping personeli hizmeti son zamanlarda fazlasıyla ihtiyaç duyulan alanlardandır. Bunun yanında bulaşıkçı personel hizmetimiz de mevcuttur.

İNŞAAT SONRASI OTEL TEMİZLİK ŞİRKETİ

Otelinizin inşaatı ve tadilatı bitti. Ya da oteliniz restore edildi, temizlik firması arayışınız mevcutsa doğru adrestesiniz. İstanbul genelinde yüzlerce açılış öncesi otel temizliği hizmeti sağladık, profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile haftanın 7 günü bu hizmeti sağlamaktayız. Otel odalarının büyüklüğüne ve oda sayısına göre çalışma planı hazırlıyoruz.

Oda sayısına göre temizlik gün sayısı artabilmektedir. Ekiplerimiz ile bu hizmeti sağlarken sizi malzeme temin etme derdinden de kurtarıyoruz. Bütün temizlik malzemeleri ve araç gereçleri getiriyoruz. Ortalama tadilat sonrası otel temizlikleri 4-7 gün arası sürmektedir.

AÇILIŞ ÖNCESİ OTEL TEMİZLİK ŞİRKETİ

Kaba temizlik ve ince temizlik hizmetlerini bir arada sunmaktayız. Önce kaba temizlik yapıldıktan sonra ince temizliğe başlamaktayız. Profesyonel temizlik personellerimiz ile Otel Hostel gibi konaklama sektöründe ki yapılarınız emin ellerde.

KURUMSAL OTEL TEMİZLİK ŞİRKETİ

Bu hizmette otellerin yılda en azından 2 defa detaylı derin temizlik hizmetini sağlamaktayız. Derin temizlik hizmetinde pencere cam temizliği, yatakların çekilip altlarının alınması, ulaşılması zor yüksek alanlara ulaşılması gibi detaylı temizlik hizmeti sunulmaktadır.

Halıfleks ve koltukların yıkanma hizmeti de sağlanmaktadır. Koltuk ve halı yıkama makinelerimiz ile yerinde yıkama işlemi yapmaktayız. Ortalama 5-6 saat sonra koltuk ve halılar kullanıma hazır hale gelmektedir.

OTEL ZEMİNİ CİLALAMA ŞİRKETİ

Zemin türüne göre granit mermer ya da ahşap zeminlere otellerde cilalama hizmeti sıklıkla ihtiyaç duyulan hizmetlerdendir. Granit mermer zamanla eski parlaklığını kaybeder ve güzel görüntüsünü kaybeder. Bu durumda cilalama hizmeti ile eski görünümüne ulaşır. Granit mermer cilalama hizmeti için doğru adrestesiniz, İstanbul ve civar illerde bu hizmeti sağlamaktayız.

Zeminler önce derinlemesine temizlenir, sonrasında uygun cila ile cilalanır. Otel lobilerinin ve girişinin güzel görünmesine katkı sağlar, müşteri gözünde otellere olumlu bir görünüm sağlar.

Hizmet Sağladığımız Bölgeler: Taksim, Laleli, Fatih, Sultanahmet, Kadıköy, Üsküdar, Fatih, Bakırköy ve hemen hemen İstanbul’un bütün bölgeleri.

Ücretsiz keşif ekibimizle, yerinde keşif yapıp fiyat teklifi sunmaktayız. Temizlik şirketi seçimi yapmadan önce daha önce yaptığımız otel temizlikleri referanslarınız da sunabiliriz. Haftanın bütün günleri bize ulaşabilirsiniz.

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al