• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

OTOPARK TEMİZLİK ŞİRKETİ

Metropol şehirlerin getirisi olarak sitelerin ve toplu konutların ihtiyacı olan otoparkların temizlik hizmetini profesyonel temizlik şirketi ekibimizle haftanın 7 günü temizliyoruz. Kapalı otopark ya da açık otopark temizliği, sitelerin genel dış alan mıntıka temizliğini yapıyoruz. Abone Grup Temizlik ve kalitesiyle garantili hizmet sunmaktayız. Yüksek müşteri memnuniyetimiz ile İstanbul’un bütün bölgelerine otopark ve mıntıka temizliği hizmeti götürmekteyiz.

Otopark temizliği ihtiyaçlarında en çok sorulan sorulardan biri nasıl temizliyorsunuz? Lastik İzleri Nasıl Çıkar? Otopark temizliği yapan İstanbul firmaları?

Ortak alan ve otopark temizliği şirketi

Otopark temizliği nasıl yapılmaktadır?

Öncelikle kapalı otoparklarda çevrenin kaba alan temizliğini varsa çöpleri topluyoruz. Sonrasında zemin yıkama makinesi ve Arap sabunu kimyasalı ile zeminleri yıkıyoruz.

Lastik izlerinin çıkması için özel Karcher’in ürünü olan kimyasalı kullanıyoruz. Lastik izlerinin lekelerini sadece bu ürün çıkarmaktadır. Zemin yıkama makinesi ile iyice zemin fırçalandıktan sonra kirli suyu vakum makinesi ile çekiyoruz.

Tavan Boruları Nasıl Silinir?

Tavan borularına ulaşmak zordur. Profesyonel temizlik hizmetinin kapsamı alanına giren bu temizlik türünde Hava Üfleme Makinesi temizlik firmalarına bu konuda büyük oranda yardımcı olur. Havalandırma borularının tozlarının dökülmesi hava üfleme makinesi ile yapılabilir.

Otopark Temizlik Fiyatları?

Sabit bir fiyat belirlemek mümkün olmamakla birlikte, fiyat teklifi almanız günümüzde çok kolaydır. Toplam ortalama m2, kaç katlı olduğu ve kısa bir otoparkın videosu yeterli olacaktır.

Otopark Temizliğinde Kullanılan Malzeme ve Ekipmanlar?

Arkadan İtmeli Zemin yıkama makinesi Akülü (Alan büyükse), Sert Zeminler için Tek Diskli Zemin Yıkama makinesi, Vakum makinesi, Arap Sabunu, Yüzey temizleyici, Ağır kir sökücü, Karcher Lastik İzi Temizleyici, Çekçek, Nemli Mop Takımı.

İstanbul’un Hangi Bölgelerine Otopark Yıkama Hizmeti Veriyorsunuz?

İstanbul’un bütün bölgelerine otopark yıkama hizmetini, profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmet yerine sağlıyoruz. Derin bir şekilde temizlik yapıp temiz bir şekilde garaj, ortak alan ve otoparkları teslim ediyoruz.

Otopark Temizlik Şirketi Telefonları

0530 240 83 08 numaralı temizlik hattımızdan Abone Grup Temizlik firmasına ulaşabilir, otopark ve mıntıka alan temizliği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al