• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

 

TARİHİ YAPI TEMİZLİĞİ

Abone Grup İstanbul Temizlik firması olarak 2003 yılından itibaren temizlik sektöründe hizmet vermekteyiz. Tarihi mekanların temizliğini profesyonel ekiplerimizle özenli ve sorumluluk anlayışımızla yerine getirmekteyiz. Profesyonel temizlik ekiplerimiz ile tarihi mekan ve restore edilmiş yapıların temizliğini yapmaktayız.

Tarihi mekanların temizliğini yaptırmadan önce dikkatli olmakta yarar vardır. Yanlış kullanılacak kimyasal ya da ekipman maalesef geri dönülemez sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Firmamız, bir çok tarihi mekan temizliği yapmış ve bugüne kadar müşterilerimizi memnun etmiştir. İstanbul’un tarihi yapısı düşünüldüğünde bu alanda kurumsal temizlik şirketlerine ihtiyaç mevcuttur. 

Koordineli bir şekilde bu alanın uzmanı yöneticilerin yönlendirmesi ile sabırlı ve acele etmeden, doğal haline zarar gelmeyecek şekilde temizlik yapılmaktadır. Kimyasal kullanımız uzman yöneticilerin onayı ve izniyle uygulanmaktadır.

Tarihi Mekan Temizliği
Tarihi Mekan Temizliği

İstanbul’un tarihi mekanları düşünüldüğünde, bu mekanların temizliği sadece profesyonel temizlik firmaları tarafından yapılabilmektedir. Yüksek tavanlar için iskele ve benzeri platformlar firmamız tarafından temin edilmekte ve kurulumu yapılmaktadır. Doğal taşlar ve yüzeyler için buhar makinesi ile temizlik yapılmakta, sorumluluk bilinci ve tarihe saygı anlayışı ile taşa ve yüzeye zarar verilmemektedir.

Profesyonel temizlik personellerimiz ile doğru kimyasal ve makinelerin kullanımı için öncelikle lokal bölgelerde deneme çalışması yapılmakta, daha sonra tüm alanların temizliği yapılmaktadır.

Daha önce yaptığımız tarihi mekanların temizliği için referans firmamızdan talep edebilir, temizliği nasıl yaptığımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Ücretsiz keşif ekibimizle yerinde yapıyı gördükten sonra detaylara göre fiyat teklifi sunmaktayız.

 

 

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al