(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

Profesyonel Temizlik Şirketi

Abone Grup İstanbul Temizlik firması olarak 2003 yılından itibaren temizlik sektöründe hizmet vermekteyiz. Tarihi mekanların temizliğini profesyonel ekiplerimizle özenli ve sorumluluk anlayışımızla yerine getirmekteyiz.

Tarihi mekanların temizliğini yaptırmadan önce dikkatli olmakta yarar vardır. Yanlış kullanılacak kimyasal ya da ekipman maalesef geri dönülemez sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Firmamız, bir çok tarihi mekan temizliği yapmış ve bugüne kadar müşterilerimizi memnun etmiştir.

Tarihi Mekan Temizliği
Tarihi Mekan Temizliği

İstanbul’un tarihi mekanları düşünüldüğünde, bu mekanların temizliği sadece profesyonel temizlik firmaları tarafından yapılabilmektedir. Yüksek tavanlar için iskele ve benzeri platformlar firmamız tarafından temin edilmekte ve kurulumu yapılmaktadır. Doğal taşlar ve yüzeyler için buhar makinesi ile temizlik yapılmakta, sorumluluk bilinci ve tarihe saygı anlayışı ile taşa ve yüzeye zarar verilmemektedir.

Profesyonel temizlik personellerimiz ile doğru kimyasal ve makinelerin kullanımı için öncelikle lokal bölgelerde deneme çalışması yapılmakta, daha sonra tüm alanların temizliği yapılmaktadır.

Daha önce yaptığımız tarihi mekanların temizliği için referans firmamızdan talep edebilir, temizliği nasıl yaptığımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat