• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

Ulus Temizlik Şirketi

Beşiktaş’ın Ulus semtinde profesyonel olarak, cam temizliği, ev temizliği, ofis temizliği, yerinde koltuk yıkama, inşaat sonrası temizlik hizmetleri gibi aklınıza gelebilecek tüm temizlik hizmetlerini haftanın 7 günü 24 saat vermekteyiz. Profesyonel temizlik firmasının garantisi ile temizlik ihtiyaçlarınızı en kaliteli şekilde tedarik edebilirsiniz.

☎ 0530 240 83 08 (Mobil)  

☎ 0212 245 56 62 (Sabit)

✉  info@abonegrouptemizlik.com

İstanbul Temizlik Şirketi olarak, temizlik firmalarından beklediğiniz güvenilirlik ve kalite için Abone Grup Ulus temizlik şirketi seçtiğiniz de memnun kalacağınızı garanti etmekteyiz, çünkü müşteri memnuniyet oranımız %90 üzerindedir. Bu rakam yaptırdığımız anket çalışmaları sonucunda elde edilmiştir. Her geçen gün kalitemizi artırmayı prensip edindik ve sizlere elimizden geldiği kadar yardım etmeyi personelimize ve firma kültürümüze ilke edindik.

Ulus Ofis Temizlik Şirketi (Beşiktaş)

Ofis, iş yeri, büro ve diğer ticari alanlarınızı 7/24 profesyonel ekiplerimizle temizliyoruz. Sözleşme yaparak indirimli fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Ücretsiz keşif ekibi talebinde bulunabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstediğiniz gün ve saat kadar temizlik hizmeti alabilirsiniz. Sizler sadece temizlik talebinde bulunuyorsunuz, malzemeler ve temizlik araçları tarafımızca temin edilmektedir. Ofis temizliğinde belirli m2 kadar cam temizliği hizmeti ücretsiz sunulmaktadır. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Ulus Ev Temizlik Şirketi

Ulus semtimizde profesyonel ev temizliği hizmeti vermekteyiz. İster güvenilir temizlikçi kadın personellerimiz, isterseniz de detaylı ince ev temizliği ekibimizle hizmetinizdeyiz. Hızlı rezervasyon yaptırabilirsiniz, belirlenen gün ve saatte ekibimiz hiç kuşkunuz olmasın, temizliğe başlayacak ve profesyonel temizlik araçları ile beklediğiniz kalitenin üzerinde temizlik yapacaktır. Ulus Beşiktaş gündelikçi uzman temizlik personellerimiz hizmetinizde.

Ev temizliği hizmeti talep etmeden önce belirtmeniz gerekenler

Evinizin güncel durumu, eşyalı, eşyasız, inşaat sonrası ev – daire temizliği gibi detayları belirtmeniz daha kaliteli bir çalışma yapılmasını sağlayacaktır. Bunların yanında özellikle istediğiniz notları bize iletebilir, personelimiz dikkat ettiğiniz noktaları daha da detaylı temizleyecektir. Doğru iletişim ve beklentileriniz belirlendikten sonra ekibimiz temizlik hizmetlerine başlamaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

Firmamız inşaat sonrası ofis ve ev temizliğinde ekip görevlendirmektedir. Ekip en az 3 kişiden oluşmakta, 1 erkek 2 kadın personelden oluşmaktadır. Camlarınız da bu hizmette içten ve dıştan profesyonelce silinmektedir. Temizlik malzemeleri ve araçları tarafımızca temin edilmektedir.

Çalışma saatleri 09.00 – 17.00’dir. Bu saatler esnek olup temizliğe sizin istediğiniz saatte başlayabiliriz. Haftanın 7 günü hizmet alabilir, rezervasyon yapabilirsiniz.

Cam Temizlik Firması Ulus 

Cam temizliği Ulus / Beşiktaş temizlik şirketi olarak belirtmek isteriz ki, profesyonel cam temizlik uzmanlarımız ile evlerinizin ve ticari alanlarınızın cam yüzeylerini ilk gün kadar temiz hale getiriyoruz. Kullandığımız organik ürünler ile dış yüzeyler daha geç kirleniyor bu da evleriniz ve işletmelerinizin daha temiz ve güzel gözükmesini sağlıyor. Her türlü ekipman ve malzeme firmamızca karşılanıyor, vinç tarafımızca temin ediliyor, iş güvenliği tedbirleri ve yasal izinler yine tarafımızca alınıyor siz sadece kendi işlerinize odaklanıyorsunuz. Ücretsiz keşif talebinde bulunmadan temizlik hizmeti almamanızı önemle dikkatlerinize sunuyoruz. 

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al