• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

 

KİRALIK ZEMİN YIKAMA OTOMATLARI

Abone Grup İstanbul Temizlik şirketi olarak 2003 yılından itibaren temizlik sektöründe hizmet vermekteyiz. Teknoloji yakından takip ederek her sene makine parkurumuzu gözden geçirip, yenilerini makine parkurumuza ekliyoruz. 

İstanbul Fatih adresinde bulunan depomuzdan zemin yıkama makinelerini ve otomatlarını günlük olarak kiralıyoruz. Servis aracınızın bulunmadığı durumlarda, İstanbul içi servisimiz mevcuttur. Zemin yıkama makinelerini kullanacak personellerimiz de mevcut olup talep etmeniz durumunda, tedarik etmekteyiz. 

Zemin yıkama ya da zemin yıkama otomatlarına ihtiyaç duyduğunuzda firmamızı arayabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Haftanın 7 günü kiralık makinelerimiz mevcuttur. Makine parkurumuz 2018 yılı içerisinde güncellenmiştir, detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. 

Bu hizmetlerin yanı sıra profesyonel ekip ve personellerimiz ile seramik, beton, otopark, fayans gibi çeşitli zeminlerin yıkama hizmetini yerinde yapmaktayız.

ZEMİN YIKAMA ŞİRKETİ

Zeminin türüne göre sert ya da yumuşak fırça seçerek zemine uygun yıkama hizmeti yapmaktayız. İstanbul ve çevre illerde bu hizmeti sağlamaktayız. Zeminin türüne göre doğru kimyasal kullanımı çok önemlidir. Asidik ürünler bir çok zemine zarar vermektedir.

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al