• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

ZEYTİNBURNU TEMİZLİK ŞİRKETİ

“Zeytinburnu temizlik şirketi olarak, İstanbul’un bütün semtlerine malzemeli ve ekipmanlı olarak haftanın 7 günü detaylı ofis temizliği ya da gündelikçi ev temizlik hizmeti sağlamaktayız.  Bu hizmetlerin yanı sıra yerinde koltuk ve halıfleks yıkama hizmetleri de vermekteyiz.“

Abone Grup Zeytinburnu İstanbul Temizlik Şirketi olarak, ev, ofis, dış cephe, cam temizliği, hastane, okul,inşaat, üniversite, site, rezidans, iş yeri, inşaat temizliği, zemin yıkama, zemin cilalama, yerinde koltuk yıkama ve bunun yanında ilaçlama, mermer cilalama, gibi hizmetler vermekteyiz. Yani kısacası, Halı yıkama hizmeti dışında aklınıza gelen tüm temizlik hizmetlerini profesyonel ekibimizle yerine getirmekteyiz.

Bizlere ulaşıp hızlı rezervasyon yapabilirsiniz; Fiyat konusunda merak ettiklerinizi, temizlik şirketleri fiyat listemizi aşağıda bulunan listemizden kontrol edebilirsiniz. Detaylı olarak aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilir, ya da mesaj bırakırsan biz sizi arayalım.

☎ 0530 240 83 08 (Mobil)  

 0212 245 56 62 (Sabit)

✉  info@abonegrouptemizlik.com

Tecrübeli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile Zeytinburnu ilçemizde bir çok periyodik temizlik projesi yürütmekteyiz. Kurumsal yapımızın bir getirisi olarak personelimize verdiğimiz sürekli eğitim ile temizlik şirketleri arasında en çok tercih edilen firmalar arasındayız. Temizlik konusunda fark yaratıyoruz. Zeytinburnu ilçemizde yeni yapılan bir çok sitede düzenli daire ve ofis temizliği yapmaktayız. 

Evinize, ofisinize veya iş yerlerinize tanımadığımız birini almanın zorluğunu biliyoruz. Müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmeler sonucunda ilk önem verdikleri unsur, güven olmaktadır.

Temizlikçi ararken dikkat etmelisiniz. Bu yüzden çalıştırdığımız personelleri özenle seçiyoruz ve hepsi güvenlik taramasından geçtikten sonra evlerinize ve iş yerlerinize görevlendiriyoruz.  Ayrıca bu personeller, diğer işlerimizde düzenli olarak çalışmakta ve temizlik konusunda deneyimliler, sizlere belirtmek isteriz ki;

Firmamızın Özellikleri;

reference checked Personelimiz temizlik konusunda eğitimli,

reference checked Referansımız kurumsal müşterilerimiz, 

reference checked Güvenilir ve sicil kaydı temiz personeller,

reference checked Temizlikte kullanılacak kimyasal konusunda bilinçli ekip,

reference checked Personel ISG eğitimi ve temizlik eğitimi almış ve periyodik olarak eğitimler devam etmektedir,

reference checked Hızlı rezervasyon, 

reference checked Zamanında temizlik, söz verilen günde işin bitirilmesi,

reference checked Ücretsiz keşif ve fiyat teklifi, 

ZEYTİNBURNU Ev Temizlik Fiyatları

reference checked1 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 170,00 TL,

reference checked 2 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 320,00 TL 

reference checked Ev Temizliği Ekip  3 Kişi 550,00 TL Malzemeli (Detaylı İnce Temizlik)

reference checked Bu ücretlere duvar silme, dolap temizliği iç – dış, ütü hizmetleri dahildir. 

reference checkedTemizlik malzemesi istemeniz durumunda bize ulaşıp kampanyalarımızdan yararlanabilir, makul bir ev temizliği teklifi alırsınız,

reference checked Çalışma saatleri maksimum 8 saattir, 

reference checkedİnşaat sonrası ev temizliği için bize ulaşmanız yeterlidir, profesyonel temizlik hizmetlerimiz ile aldığınız hizmetten memnun olma garantisi veriyoruz,

 Ev Temizliği 

Dairelerimizin ya da evlerimizin temizliği  ve düzeni sağlığımız ve verimli çalışma hayatımızın olması açısından öneme sahiptir, vaktimizin büyük bir bölümünü evlerimizde geçirmekteyiz. Son zamanlarda şehir hayatının getirisi zaman kıtlığı, bu bağlamda iş yerinde geçirdiğimiz uzun ve yorucu saatler ve yolda geçen zaman da düşündüğünde temizliğe ayıracak vaktimiz kalmamaktadır. 

Birçok aile evlerini ve dairelerini, ev temizlik profesyonellerine yaptırma ihtiyacı duymaktadır. Evinizi temizletmek istiyorsunuz fakat Zeytinburnu’nda temizlikçi kadın arıyorsunuz, hem güvenilir olması hem de işi bilmesini istiyorsunuz. İşte burada biz size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz, evlere yolladığımız kadın personeller ev temizliği konusunda profesyonel ve güvenilir. 

Öncelikle ev temizliğinden beklentiniz ne ?  nasıl bir ev temizliği istiyorsunuz detaylı mı normal mi ? Detaylı ev temizliğinde ekip halinde geliyoruz standart bir daire için 2 kadın 1 erkek personel yeterli olmaktadır. Ekipmanlar ve temizlik malzemeleri firmamızca karşılanmaktadır. Talebiniz doğrultusunda evlerinize deneyimli gündelikçi temizlikçi de yollanmaktadır.

Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız Abone Grup Temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.

10 AŞAMADA DETAYLI EV TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR ?

İlk aşama, evin havalandırılması ile başlamaktadır. Camları ve pencereleri açarak detaylı ev temizliğine başlanır,

Ev havalandırıldıktan sonra, duvarların mavi mop yardımıyla silinmesi 2. yapılacak iştir. Bu aşamada duvarda leke kalmaması gerekmektedir.

• Perdelerin yıkanması ve camların iç dış leke kalmayacak şekilde temizlenmesidir.

Bu aşamada genel temizlik aşamasına geçilmelidir, ortalık toplanmalı ve toz alımı yapılmalıdır. Makine yardımı ile evin tozu alınmalıdır. Ahşap yüzeylere pronto kullanılmalıdır.

Çarşafları ve yatak örtülerinin değişimi yapılmalıdır. Yastık kılıfları, battaniyeler değiştirilmelidir. Koltukların silinmesi de bu aşamada yapılmalıdır.

Çekmece ve dolapların iç ve dış temizliği bunun yanın da düzenlenmesi.

Banyo ve tuvaletlerin temizliği, bu aşamada yapılmalıdır. Zemin için yüzey temizleyici kullanılmalıdır. Fayanslar ve derz araları için özel kimyasallar kullanılmalıdır. Wc temizliği önemli, dikkat edilmeli ve dezenfekte için kimyasal kullanılmalıdır.

Mutfak temizliği temizliğin son aşamalarındandır. Buzdolabı ve lavaboların temizliği bu aşamada yapılmalıdır. Buzdolabının temizliği için ayrı bir 20 dakika gerekmektedir. Raflar çıkartılıp silinmelidir.

Balkon temizliği, bu aşamada balkon yıkanıp durulanmalıdır.

Son aşama ve evin temizliğinin bittiği aşamada tüm odalar gezilmeli eksik kalan yerler temizlenmelidir. Temizliğin son rötuşları bu aşamada yapılmalıdır, yerlerin temizlenmesi, ve yüzeye paspas atılarak temizlik bitmiştir. Bahar temizliğiniz hayırlı olsun.

 Ofis Temizliği 

Siz zamanınızı ve gücünüzü işinizi geliştirmek için harcarken, ofislerinizi kurumsal yapımız ve deneyimimiz ile temizlemek için bu işe talibiz. Bir çok kurumsal firmanın temizlik hizmetlerini yerine getirmekteyiz bunun sebebi dışarıdan temizlik hizmeti almak firmanızın yıl sonu bütçesine bakıldığında maliyet açısından avantaj sağlamasıdır. 

Profesyonel personellerimiz ile en kısa sürede ofisinizi temizliyoruz, isterseniz mesai saatleri içerisinde isterseniz de mesai saatleri dışında temizlik hizmeti alabilirsiniz. 

Ofisiniz m2 olarak küçük bile olsa, biz bu konuda size özel vereceğimiz fiyat teklifimiz ile temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Kullanılacak temizlik kimyasalları da düzenli talep oluşturmanız durumunda, firmamız tarafından karşılanacaktır.

Abone grup temizlik şirketi olarak, profesyonel ofis temizliği hizmeti vermekteyiz, sizin talebinize göre ister periyodik ister her akşam görevlendireceğimiz deneyimli temizlik personellerimiz ile ofislerinizi profesyonel temizlik ile tanıştıralım. Bilindiği üzere temizlik hayati bir meseledir, düzenli olarak yapılmalıdır.

Temizlik şirketlerinizden firmanıza hizmet almanızın başlıca avantajları; personel işlemleriyle uğraşmazsınız, sigorta, yol, yemek gibi ücretleri temizlik firması karşılar bunun yanın da yıl sonu bütçenize baktığınız da temizlik şirketinden aldığınız hizmet daha avantajlı olacaktır. Bu da ekonomik açından firmanıza yarar sağlamaktadır.

Keşif ekibimiz geliyor, iş yerlerinizi geziyor size özel temizlik fiyatı sunuyor. Keşif ekibimiz için her hangi bir ücret ödemesi yapmıyorsunuz.

İnşaat Sonrası TEMİZLİK Nasıl Yapılıyor ?

İnşaat sonrası ev temizliği ya da ofis temizliği en zahmetli temizlik hizmetinde ilk sırayı almaktadır. Eşyalı ve oturulan evlerin temizliğine oranla daha fazla uğraştırmaktadır. Bir personelin üstesinden gelmesi mümkün değildir. Profesyonel olmayan ekipler bile sayı olarak yeterli olsa da, bilgi eksikliğinden kaynaklı bu konuda sınıfta kalmaktadır.

Kullanılacak kimyasallar çok önemlidir, sadece su ile yapılacak temizlik boşa gidecektir. İnşaat sonrası temizlikte yapılması gerekenler.

  • Mermerler için ayrı, zeminin türüne göre ayrı, duvarlar için ayrı, kimyasallar kullanılmalıdır.
  • Temizlik personeli kimyasalların nerede kullanılması gerektiğini ve dozajını bilmelidir, aksi takdirde leke oluşacaktır.
  • Yapılacak temizlik alanının büyüklüğüne göre ideal personel sayısı sizinle mutabakata varılarak belirlenmelidir.

ŞANTİYE TEMİZLİĞİ VE KABA İNŞAAT TEMİZLİĞİ

Şantiye ya da inşaat temizliği, inşaat devam ederken yapılan temizlik hizmetidir. Erkek personellerin çalıştığı kaba inşaat temizliğinde, iş güvenliği eğitimi ve diğer prosedür firmamızca karşılanmaktadır. 

Günümüzde, inşaat sektöründe iş hacminin artması profesyonel temizlik firmalarına, ihtiyacı artırmıştır. Bu bağlamda İstanbul’da bir çok büyük inşaat firmasının düzenli olarak şantiyelerini ve inşaatlarını temizliyoruz. Ücretsiz keşif ve görüşme için, bizleri aramanız yeterli.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir. İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir. Bizim tavsiyemiz ekip temizliğidir, sizin beğenmediğiniz temizlik hizmetinin bizim gözümüzde değeri yoktur.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.

Aynı Gün İçinde Rezervasyon Yaptırarak Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Aynı gün içinde hizmet için bizi arayarak acil temizlik talebinde bulunabilirsiniz, bunun için ek ücret talebimiz yok, fakat ekiplerimizin uygunluk durumunu sormanız gerekmektedir.

Temizlik Personel Gelmediği Durumlarda Ne Olur ?

Öncelikle temizlik sektörü insan odaklı bir sektör olduğu için, zaman zaman kaza ve benzeri aksilikler yaşanmakta bu sebeple istenmeyen durumlar ortaya çıkmaktadır. Bir çok temizlik firması, temizlik personeli bulamadığında size bu gibi bahaneler sunmaktadır. Biz, size sözleştiğimiz tarihte %99 oranında personelimizi yollarız. %1’lik kısımda gerçekten kaza ve benzeri durumlardan kaynaklanır onu da telefi etmekteyiz.

Sadece Cam Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Evet sadece camlarınızın temizliği için personel talebinde bulunabilirsiniz, bilmenizi isteriz ki 3+1 dairenin iç ve dış cam temizliği ortalama 4 saat sürmektedir.

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al