(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

HASTANE TEMİZLİK FİRMASI

Back to Services
28 Cts 2016aboneComments: 0

HASTANE TEMİZLİK ŞİRKETİ

Temizlikte hijyenin en dikkat edilmesi gereken yerlerden birisi hastanelerdir. Birçok bulaşıcı hastanın yattığı hastanelerde düzgün yapılmayan temizlik hizmetleri sonucu maalesef hastalıklar diğer çalışanlara ve hastalara bulaşabilmektedir. Özellikle ortak kullanıma açık merdivenler, yataklar, kapı kolları, dolaplar v.b yerler her gün dezenfekte edilmelidir. Maalesef ülkemizde hastaneler temizliklerini taşeron firmalara vermiş olsalar da hizmet kalitesi Avrupa ile kıyaslandığında sınıfta kalmaktadır. Abone Grup Temizlik firması olarak bu konuda hizmet kalitesini ön planda tutarak personelimizi bu yönde eğitmekteyiz. Çünkü hastanelerde hijyen çok önemli ve biz bunun farkındayız. Hastane temizliğinde kullandığımız temizlik malzemelerini sürekli yenilemekte ve bu konuda ekip şeflerimizin kontrolünde temizlik personellerimiz sürekli gözetim altında işlerini yürütmektedirler.

   Hastane temizliği yapılırken insanların ortak kullanım alanı olan yatakhaneler, tuvaletler, lavabolar büyük bir titizlikle temizlenmelidir. Bu alanlarda yapılacak olan temizlik işlemlerinde özel temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Kullanılan ürünler anti bakteriyel ve mikroplara karşı özel formüllü üretilen ürünlerdir. Bu sayede temizlik sonrasında temizlenen alanlarda herhangi bir şekilde mikrop veya bakterinin kalması engellenmektedir. Ürünlerin formülleri sayesinde kirlenme durumları da uzatılmaktadır. Hastane temizliği yapılırken alanlar bir bütün olarak görülür. Yatakhanelerde hastaların yattığı yataklarda çarşaf, yatak örtüsü gibi ürünler ise düzenli olarak temizliğe verilir ve bu sayede hastaların her zaman temiz yataklarda yatması sağlanır. Hastane temizliği yapılan bu çalışmalar ile etkili bir şekilde gerçekleştirilmiş olur.

hastane temizlik şirketi

Hastane Temizlik Şirketi

Hastane temizliği ayrıca doktor odalarında ve dış mekânlarda da gerçekleştirilmektedir. Doktorların ve hemşirelerin dinlenme odalarında temizlikler yapılmaktadır. Bu odalarda bulunan eşyaların türüne göre temizlik malzemeleri seçilip eşyanın doğasına uygun olarak temizlik işlemleri yapılmaktadır. Hastane temizliği çalışmalarında odaların zemin ve camları da temizlenerek doktor ve hemşirelerinde temiz bir ortamda çalışmaları sağlanmaktadır. Hastanelerin iç bölümü gibi dış bölümü de temizlenmektedir. Hastane temizliği çalışmalarında dış mekânda oluşan yabancı atıklar ve kirliliğe yol açan maddeler toplanmakta ve atılmaktadır. Dış mekân temizliği de periyodik olarak gerçekleştirilmektedir. Yapılan bu temizlik çalışmaları sayesinde hastanelerin hem iç bölümleri hem de dış bölümleri temizlenmekte ve hastane bir bütün olarak sürekli temiz tutulmaktadır. Sizlerde hastanelerinizin her zaman temiz kalmasını istiyorsanız Avrupa standartlarında olan hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat