(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

Dış Cephe Cam Temizliği

Back to Services
1 Pts 2015adminComments: 3

Dış Cephe Cam Temizliği Şirketi

   Abone Grup Temizlik firması olarak, çeyrek asra dayanan tecrübemizle,  dış cephe ve camlarınızın temizliğini yapıyoruz. Tabela, çerçeve ve cam yüzeylerin temizliğini gerekli güvenlik önlemlerini alarak, risksiz bir şekilde temizliyoruz. Temizlik kimyasallarını ve ekipmanları tarafımızca getirilmektedir. 

   İş güvenliği yasasına uygun olarak yaptığımız dış cephe temizlik hizmetlerinde, vinç ve hidrolik merdiven gereken alanlar için bu makineleri firmamız temin etmekteyiz. Dış cephe temizliğine çıkan personellerimiz, gerekli eğitimleri almış, sigortalı ve sertifikalıdır. Firmamız dış cephe cam temizliklerinde öncelikle keşif yapmakta, gerekli prosedürler hakkında sizi bilgilendirmektedir. 

Dış Cephe Cam Temizlik Kategorileri

  • Açılan camların iç – dış cam temizliği, nispeten diğer cam temizliklerine oranla, gerekli önlemler alındıktan sonra en kolay cam temizlik türüdür. Personel dış kısma çıktığında kendini olası kazalar için halat ile bağlamak zorundadır. 
  • Hidrolik merdiven ya da iskele sistemi ile cam temizliği, firmamız tarafından getirilen hidrolik merdiven ile ulaşılması güç yüksek camlara uyguladığımız sistemdir. İç kısımlarda ulaşılması zor camlar için de kullandığımı bir sistemdir. 
  • Vinç yardımı ile dış cephe cam temizliği, En çok kullanılan dış cephe cam temizlik sistemidir. Camlarınız ve dış yüzeyler, vinç yardımı ile silinir. Dış cephenizin yüksekliğine göre vinç tarafımızca temin edilmektedir. Rüzgarlı ve yağmurlu havalarda dış cephe cam temizliği yapılmaz, risk oluşturur.  
  • Asansörlü Dış Cephe Temizliği, yeni yapılan yapılarda dış cephe temizliğinde büyük kolaylık sağlayan sistemdir. Yeni yapılan binaların dış cephesinin temizliğinde bu sistem olduğunda vinç gerekmemektedir. Maliyetleri düşüren bir sistemdir. 

   Dış cephe cam temizlik hizmeti, ihmalin kabul edilemeyeceği ve geri dönüşü olmayan kazalara sebep açabilir. Bu sebeple cam temizlik şirketini, seçerken kurumsal firmalardan hizmet almanızı tavsiye ederiz. Öncesinde firma ile sözleşme imzalamanız elzemdir. Profesyonel cam temizlik personellerimiz ile haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. 

   Dış cephe cam temizliği yapılırken, metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde cam silme temizlik kimyasalı kendine özel olmalıdır. Kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir.

   Zira yanlış yapılan dış cephe cam temizlik hizmeti etkin ve kalıcı çözümden çok geçici ve cepheye zarar veren bir hizmetten öteye gitmez, aksine korozyonu hızlandırır. Diğer bir konuda kesinlikle yeniİş güvenliği yasasınauygun ekip ve ekipmanlarla çalışmaktır.

   Ofisinizin camlarını temizletmek istiyorsunuz, bu makalemizi okudunuz. Firma araştırmasına başladınız ve teklifleri topladınız, bu aşamada olaya sadece fiyat odaklı bakmamalısınız. Firmaların referanslarını değerlendirmeli, dış cephe temizliği yapılmadan önce personelin sigorta ve iş güvenlik eğitim bilgilerini talep etmelisiniz. 

    Bu yüzden dış cephe cam temizliğinde firmanızı seçerken mutlaka personel için yükseklik korkusu ve diğer testlerden oluşan testleri istemeyi unutmayınız.

Ortalama olarak ofislerin camları tercihe göre ayda 2 defa ya da aylık  1 defa yapılmaktadır. Sık yapılmayan cam temizliklerinde, maalesef camlar oksitlenir ve uzun zaman camlar temizlenmediği zaman kalıcı bir şekilde cam yüzeye işler. Oksitleri çözen kimyasallar olsa da kesin çözüm üretmemektedir. Uzun zaman cam yüzeyde oksit olduğunda bu kimyasallar da işe yaramamaktadır. 

   Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda gördük ki dış cephe cam temizliği yılda en az dört kez yapılmalı ve binamızı korozyona karşı korumalıyız. Bilinçli yapılan dış cephe cam temizliği cephelerin yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını sağlayacağı gibi estetik görünümlerini de koruyacaktır.

   Bir diğer önemli husus ise; dış cephe cam temizliğini yapan şirket ya da kişilerin iş güvenliği açışından dış cephe cam temizliği yapan personellerin mutlaka iş güvenliği eğitimi sertifikası, sağlık raporu (yüksekte çalışabilir onaylı) ve sigortasının olması gerekmektedir.

Dış cephe alikoband, alemiyon, Metal, kaplama, cam giydirme cephe, btb, plaza ya da yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı, asma sepet yardımı, makaslı platform, örümcek vinç ya da teleskopik uzatma ile binanıza uygun bir çözüm önerilir.

Abone Group Temizlik Şirketi; tecrübeli personel, doğru kimyasal teknolojik ekipman ve garantili hizmet ile siz müşterilerine yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular 

Cam Temizlik Ücretleri ?

Cam temizlik ve dış cephe temizliği işletmenizin durumuna göre değişmektedir. Ücretsiz keşif talebinde bulunabilir, sonrasında cam temizlik hizmeti için hizmet detaylarını ve ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Dışa Açılmayan Camlar Silinebilir Mi ?

Camlar dışarı açılmıyorsa, uzatma yardımı ile silinebilir. Uzatmanın yetmediği yükseklikler için vinç yardımı ile camlar silinmektedir.

Düzenli Olarak Ofis Camlarının Silinmesi İstenildiğinde, Fiyatlandırma Nasıl Olur ? 

Öncelikle bir çok kurumsal firmanın camlarını düzenli olarak temizlediğimizi bilmenizi isteriz, düzenli cam temizlik hizmetlerinde, tek seferlik cam temizliği fiyatlarına oranla daha düşük ücretlerle hizmet alabilirsiniz.

Temizlik Kimyasalları ve Cam Takımları Kime Ait Oluyor ?

Tamamı bize aittir, sizin temin etmeniz gereken bir şey yoktur.

Vinç ile Cam Temizliği Yaptırmak İstediğimizde Yasal Prosedür Nedir ?

Vinç ile dış cephe cam temizliği yapılırken, yol trafiğe kapanacaksa emniyetten izin alınmalı, gerekli izinler alındıktan sonra belirlenen tarih ve saatlerde temizlik yapılmalıdır. Emniyetten izini sizin almanız gerekmektedir, diğer detayları firmamız halletmektedir.

Adres:New York, Wall st. 25/1

Temizlenecek Yer:450m2

isim:Robert Thompson

Tarih:17 Aug 2015

Time:21:00

Price:₺800

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat